ساعت مودی اعلام کرد Rs 20 Lakh کرور اقتصادی بسته و مستند 4

مالی بسته بندی: بسته خواهد شد تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون PM مودی گفت:

برجسته

  • ساعت مودی اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی برای مقابله با تاثیر COVID-19
  • آن را به تمرکز بر روی کارگران و کشاورزان و رفاه کارگران مهاجر
  • “ما نمی خواهد اجازه دهید آن را (coronavirus) از خط خارج ما اهداف”: PM

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک برای مقابله با تاثیر از coronavirus و هفته مستند. هند نمی خواهد کنترل شده توسط ویروس, او گفت:, همچنین, اعلام “مستند 4” پس از مه 17 در یک “کاملا متفاوت” با قوانین جدید.

ویژه اقتصادی بسته معادل حدود 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی خواهد بود که از مولفه های اصلی “Aatma Nirbhar بهارات” و یا متکی به هند, نخست وزیر گفت: پرداختن به این کشور برای سومین بار از او اعلام کرد در مجموع مستند در اواخر ماه مارس است.

جزئیات مستند 4 به اشتراک گذاشته خواهد شد قبل از مارس 18 پیشنهادات زیر از متحده گفت PM.

“تاج با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی اما زندگی ما نمی تواند در اطراف آن است. ما را به پوشیدن ماسک, ما را دنبال کنید doh gaj دوری (شش پا فاصله) اما ما نمی خواهد اجازه دهید آن را از خط خارج شدن اهداف ما” تاکید کرد.

تصمیم اخیر بانک مرکزی هند (RBI) و قبل از بسته اعلام کرد در شروع مستند, همراه با روز سه شنبه بسته خواهد اضافه کردن به یک محرک در مورد Rs 20 lakh کرور او گفت: به او اعلام کرد که به طور گسترده ای پیش بینی شده حرکت می کند در روز 50 از مستند.

“بسته خواهد شد تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون; این کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک کارگران و کشاورزان و طبقه متوسط و صنایع روستایی. آن را بر روی رفاه کارگران مهاجر بیش از حد” گفت PM.

“روز کارگر کارگران مهاجر باید رنج بسیار در این دوره است. آن است که وظیفه ما در حال حاضر به انجام کاری برای آنها است.”

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خواهد شد و آدرس یک سری از کنفرانس های مطبوعاتی در روزهای آینده به جزئیات بیشتر گفت.

برترین منابع می گویند این بسته ممکن است شامل دستمزد لایحه از شرکت ها به عنوان یک انگیزه برای حفظ کارکنان خود را. همچنین ممکن است مقررات مربوط به کارگران مهاجر و خود اشتغالی.

دولت اعتبارات آن سخت خاموش کردن تقریبا تمام فعالیت برای محدود کردن تعداد ویروس موارد و مرگ و میر. اما هزاران نفر از مردم شده اند به شدت ضربه به ویژه فقرا و کارگران مهاجر بسیاری از آنها شغل خود را از دست.

Coronavirus همه گیر PM مودی گفت: تا به حال زده جهان و “ما هرگز دیده یا شنیده از یک بحران بود.”

هند گفت: باید متوجه پتانسیل خود را به عنوان بازیکن سرب در قرن 21 با تمرکز بر آن اعتماد بنفس.

او ذکر شده آنچه که او به نام پنج رکن برای اعتماد به نفس: “اقتصاد با پتانسیل کوانتومی پرش زیرساخت های مبتنی بر فن آوری سیستم های جمعیت شناسی و هوش-محور عرضه سیستم که در آن قدرت از ما تقاضا و عرضه زنجیره ای استفاده می شود باید به ظرفیت کامل.”

بعد از ظهر دیروز برگزار شد شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در جاده پیش رو پس از مارس 17, زمانی که مرحله سوم از سراسر کشور coronavirus مستند است که با توجه به پایان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de