PM راه اندازی طرح جدید به ارزش 50,000 تومان کرور روپیه برای ایجاد شغل برای مهاجران

ساعت مودی راه اندازی یک روستایی اشتغال در برنامه امروزدهلی نو: نخست وزیر نارندرا راه اندازی شد "Garib Kalyan R

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ساعت مودی راه اندازی یک روستایی اشتغال در برنامه امروز

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا راه اندازی شد "Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan" - یک برنامه برای ایجاد فرصت های شغلی برای کارگران مهاجر در مناطق روستایی هند - در صبح روز شنبه از طریق یک ویدئو کنفرانس از نظرسنجی محدود بیهار.

نخست وزیر گفت که این برنامه شده است با الهام از (این) کارگران مهاجر" که قلب شکستن تلاش برای بازگشت به خانه در طول مستند عناوین ساخته شده گفت: کارگران که قبلا کمک به توسعه شهرها در حال حاضر می تواند ارائه شغل نزدیکتر به خود را در زادگاه و روستاها.

"من کارگر, دوستان, این کشور را درک احساسات و نیازهای خود را. 'Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan' شروع از بیهار است به یک ابزار مهم برای تحقق این نیاز و احساسات" ساعت مودی شد به نقل از خبرگزاری ANI.

"مهاجران ارائه خواهد شد شغل در نزدیکی خانه های خود. تا کنون شما با استفاده از استعدادهای خود را برای پیشرفت از شهرستانها. در حال حاضر به شما کمک کند در توسعه روستاهای خود را خود را در محله" او گفت: "این طرح الهام گرفته شده است توسط کارگران مهاجر".

این 'Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan' اجرا خواهد شد 125 روز در 116 مناطق در سراسر شش متحده - Bihar, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Jharkhand, Odisha و راجستان. هر یک از این کشورها تعداد زیادی از کارگران بازگشت به خانه پس از ترک بیکار با کروناویروس مستند.

این برنامه به دنبال ایجاد زیرساخت ها به ارزش 50,000 تومان کرور روپیه از طریق کار می کند که حمایت از ایجاد اشتغال در نقاط روستایی کشور است.

با ورودی از آنیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن