ساعت صندلی کلیدی دیدار با بیش از پیشرفت در Coronavirus واکسن برنامه

نخست وزیر نارندرا مودی امروز ریاست جلسه ویژه نیروی کار ایجاد شده برای دیدار با چالش های مطرح شده توسط بسیار مسری coronavirus. این جلسه به منظور بحث در مورد پیشرفت در هند تلاش در توسعه واکسن مواد مخدر کشف, تشخیص و تست.

پس از این دیدار بیانیه ای از دولت گفت: بیش از 30 واکسن برای coronavirus ها در مراحل مختلف توسعه است. تعداد کمی از آنها در مرحله محاکمه.

سه روش گرفته شده است که در آن توسعه مواد مخدر نگران است. این شامل re-purposing داروهای موجود و توسعه داروهای جدید و اکتشاف ضد ویروسی خواص عصاره های گیاهی و محصولات است.

چند موسسات تحقیقاتی و شروع یو پی اس را توسعه داده اند در آزمایش جدید — هر دو برای RT-PCR روش برای تشخیص آنتی بادی دولت گفت. همچنین ظرفیت برای هر دو نوع آزمون را دریافت کرده است و تقویت این ارتباط از آزمایشگاه در سراسر کشور است.

کف آمدن با هم علوم کامپیوتر و شیمی و بیوتکنولوژی در کشف مواد مخدر PM مودی پیشنهاد کرد که یک هکاتون برگزار می شود ارتباط علوم کامپیوتر به سنتز و تست در آزمایشگاه است. داوطلبان موفق می شود تا با شروع یو پی اس برای توسعه بیشتر و پوسته پوسته شدن.

نوآورانه و اصلی شیوه ای که در آن دانشمندان هند-از پایه به علوم کاربردی — گرد هم آمده اند با صنعت دلگرم کننده نخست وزیر گفت.

“این نوع از غرور و اصالت و حس هدف باید تسلط رویکرد ما پیش رفتن. آن است که تنها پس از آن است که ما می تواند در میان بهترین در جهان و پیروان در علم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de