ساعت تماس همه حزب دیدار روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت پس از لاداخ برخورد

هند-چین: ساعت نارندرا مودی به نام یک نشست در مرز وضعیت

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی به نام یک نشست روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز پس از درگیری در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی گذاشته زندگی خود را. رئیس جمهور از احزاب سیاسی مختلف خواهد شد شرکت در جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه از طریق ویدئو دفتر نخست وزیر گفت.

ارتش منابع گفته اند NDTV که تا 45 چینی سربازان کشته شده اند و یا مجروح در مبارزه در Galwan دره در شرق لاداخ. وجود دارد “تلفات در هر دو طرف”.

پس از تایید مرگ سه نظامی از جمله یک سرهنگ صبح روز سه شنبه ارتش اضافه شده است که 17 بیشتر انتقادی سربازان مجروح شدند “در معرض درجه حرارت های زیر صفر” و درگذشت از صدمات خود را.

ارتش گفته است هندی و چینی سربازان “باید رها” در این منطقه است. چین همچنین گفت: می خواستم آن را به اجتناب از خشونت. “ما البته نمی خواهید برای دیدن بیشتر درگیری” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حالی که اصرار هند برای جلوگیری از “حرکات تحریک آمیز” است که می تواند پیچیده مرز وضعیت.

روز دوشنبه برخورد شدید تنش پس از هفته ها تنش در امتداد مرز با چین فوران زمانی که هند گشت پارتی نقل مکان کرد و برای حذف یک چادر در Galwan دره رودخانه در 15,000 ، چین موافقت کرده بود برای حذف چادر پس از مذاکرات بین سپهبد-رتبه افسران از هر دو طرف در ژوئن 6.

این حادثه درگیر هیچ تیراندازی اما “خشونت دست به دست را لغو کردند”. سربازان انداخت مشت و سنگ در هر یک از دیگر و نیروهای نظامی گفته می شود استفاده می شود میله و ناخن نکردم باشگاه در طول این مبارزه که برای ساعت به طول انجامید تا نیمه شب روز دوشنبه با توجه به گزارش.

کنگره رهبر راهول گاندی راه اندازی یک حمله شدید در ساعت مودی در یک صدای جیر جیر این سوال که چرا او تا به حال صحبت در این حادثه تا حال حاضر. “چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را ما زمین؟” آقای گاندی بود توییتی. او همچنین نوشته شده تصویری ادای احترام به سربازان هندی که فوت در حین انجام وظیفه و خواسته PM مودی به “بیرون” و “حقیقت را بگویید”.

در حالی که کنگره شده است بلندترین در آن حملات احزاب دیگر مانند شیو سنا Trinamool کنگره و Janata Dal سکولار نیز هدفمند دولت است.

“هنگامی که چین قوی پاسخ? 20 سرباز کشته شدند و بدون ضربه بودن از کار اخراج شدند. آنچه را که ما انجام داده ایم” شیو سنا رهبر سانجی Raut.

Trinamool کنگره MP Mahua Moitra تعجب که آیا آن خواهد بود ضد ملی به دنبال پاسخ از دولت است. “باور نکردنی است که چگونه بی جی پی برنده 2019 توسط تام-tomming ‘فولاد اعتصاب” که ما هرگز اثبات واقعی و در حال حاضر که 20 چهره واقعی ما مرده سربازان ما خیره PM سکوت,” Ms Moitra توییتی.

هند مقصر درگیری در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد” rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im