ساعت اعلام 1,000 کرور موقت امداد بنگال پس از طوفان بررسی

طوفان Amphan: ساعت مودی در زمان یک نظر سنجی های هوایی در غرب بنگال.

برجسته

  • ساعت همراه بود Mamata بانرجی و فرماندار
  • هر سه نفر دیده می شود در صورت ماسک به عنوان آنها در زمان سهام از وضعیت
  • این ساعت مودی اولین سفر خارج از دهلی نو در نزدیک به سه ماه

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی بعد از ظهر امروز اعلام کرد که یک تومان از 1000 کرور روپیه موقت کمک برای West Bengal او پس از انجام یک نظر سنجی های هوایی از مناطق ویران شده توسط Cyclone Amphan که به کشته شدن 80 نفر در دولت است. ساعت مودی که همراه بود بنگال وزیر Mamata بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar در هلیکوپتر مطمئن مرکز پشتیبانی کامل از بنگال.

“Rs. از 1000 کرور روپیه پیشبرد تضمین داده خواهد شد و به بنگال غربی” ساعت مودی گفت: در Basirhat در North 24 Parganas منطقه پس از نظر سنجی های هوایی. “همه جنبه های مربوط به احیا و بازسازی خواهد پرداخت. همه ما می خواهیم West Bengal به جلو حرکت می کند. مرکز همیشه ایستاده با, West Bengal در این تست زمان,” او گفت:.

Mamata بانرجی نشسته بود در فاصله ای دور از PM مودی در طول جلسه اجتماعی را حفظ فاصله.

سه – نخست وزیر, نخست وزیر و فرماندار – دیده می شد در صورت ماسک به عنوان آنها در زمان سهام از وضعیت و نگاه کردن در طوفان-مناطق ضربه از هلیکوپتر خود را.

خانم بانرجی و فرماندار Dhankhar تا به حال ساعت مودی در فرودگاه کلکته در مدت کوتاهی قبل از 11 am.

گردباد از طریق چندین بخش بنگال از جمله کلکته پایتخت در روز چهارشنبه با پشت سر گذاشتن یک دنباله از تخریب با هزاران نفر از خانه های آسیب دیده و درختان و قطب الکتریکی بی خانمان.

این ساعت مودی اولین سفر خارج از دهلی نو در حدود سه ماه به عنوان او باقی مانده در دهلی نو به دلیل مستند در سراسر کشور لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

nk2np5dg

طوفان Amphan جاروب از طریق چندین بخش بنگال از جمله کلکته پایتخت در روز چهارشنبه.

ساعت مودی گذشته در سفر به Prayagraj و Chitrakoot در اوتار پرادش در Febraury 29. آن است که پس از 83 روز که نخست وزیر خواهد بود پله از پایتخت به بنگال و Odisha.

خانم بانرجی خواسته بود نخست وزیر برای بازدید از دولت و بازرسی خسارت که او گفته بود در لحن تومان 1 لاخ کرور.

ساعت مودی در یک سری از توییت در روز پنج شنبه گفت: در کل شهرستان در کنار بنگال و “هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت” برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است. “شده اند و دیدن تصاویری از, West Bengal در خرابی های ناشی از طوفان Amphan. به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی” نخست وزیر توییتی.

ساعت مودی همراه با Mamata بانرجی و فرماندار را هوایی بررسی در یک هلیکوپتر در جنوب بنگال بزرگ swathes از آن ویران شده اند Cyclone Amphan. نخست وزیر, نخست وزیر و فرماندار متوقف خواهد شد بیش از Basirhat در North 24 Parganas برای یک جلسه قبل از بازگشت به کلکته.

پس از بنگال PM مودی خواهد پرواز به بعد به صورت یک نظر سنجی های هوایی از Odisha.

جلوتر از ساعت مودی دیدار Odisha وزیر Naveen Patnaik صحبت با خانم بانرجی امروز و مطمئن باشید همه ممکن است پشتیبانی برای غلبه بر این بحران موجب شده توسط طوفان.

این طوفان همچنین موجب ویرانی گسترده در اوریسا آسیب رساندن قدرت و زیرساخت های مخابراتی در چندین مناطق ساحلی. مقامات Odisha دولت تخمین زده است که آن را تحت تاثیر قرار حدود 44.8 لاخ مردم در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید