برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد ما باید بحث در مورد ایمنی کارگر' می گوید: AFL-CIO جمهور

AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka روز جمعه هشدار داد که کارگران را در معرض خطر ابتلا به بیمار با کروناویروس اگر

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka روز جمعه هشدار داد که کارگران را در معرض خطر ابتلا به بیمار با کروناویروس اگر محدودیت در کسب و کار برداشته و بدون قوی پروتکل های ایمنی در محل.

"آیا بحث در مورد سختی و محدودیت ها و دستورالعمل ها. بحث در مورد ایمنی کارگر," Trumka گفت: در CNBC "بسته شدن بل." "ما می خواهیم آنها را به باز کردن اما ما می خواهیم آنها را به باز کردن سازگار با سلامت و ایمنی کارگران آن."

عدم اولویت بندی ایمنی کارگر در حالی که راه اندازی مجدد اقتصاد تنها به ضرب تهدید اضافی Covid-19 شیوع Trumka استدلال کرد. "تمام آنچه که ما انجام خواهد داد این است که باز کردن و پس از آن بلافاصله در یک ماه یا بیشتر باید به پایین به دلیل کارگران آلوده شد," او گفت:.

Trumka گفت: ایالات متحده باید برای ادامه و گسترش آن تست ظرفیت و در دسترس بودن تجهیزات حفاظت فردی به اندازه کافی محافظت از کارگران است. "وجود دارد کمبود هر دو در حال حاضر," او گفت که او استدلال تنها خواهد مرکب هنگامی که میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها سعی کنید به بازگشت به کار. افزایش عرضه هر دو او گفت: بسیار مهم در جلوگیری از "دوم اپیدمی یا موج دوم" از Covid-19 موارد است.

Trumka نظر جمعه پس از دولت گفت: یک رکورد 20.5 میلیون آمار شغل از دست داده بودند در ماه آوریل بز کشور نرخ بیکاری به 14.7% در ماه گذشته با توجه به همه گیر-اقتصادی ناشی از توقف. اکثریت قریب به اتفاق — 18.1 میلیون نفر — گفت: آنها را از دست داده کار خود را به طور موقت.

Trumka گفت: داشتن پروتکل های ایمنی مناسب در جای خود لازم خواهد بود برای بسیاری از مردم می خواهم به بازگشت به محل کار. "اگر آنها احساس نمی امن, آنها در حال رفتن به بازگشت به کار" کار رهبر استدلال کرد. "ما نمی خواهد بود قادر به بازگشایی اقتصاد راه را باید باز کنید و آن را باز نگه دارید هنگامی که ما آن را باز کنید."

AFL-CIO که حدود 12.5 میلیون عضو اتحاد پیوست دیگران اتحادیه های کارگری در یک فراخوان وزارت کار برای پیاده سازی اورژانس در محل کار قوانین ایمنی. Trumka گفت: این بخش نیاز به استانداردهای قابل اجرا نیست و فقط صدور "ارشاد" را به کارفرمایان. "خوب کارفرمایان آن را انجام دهد. بد کارفرمایان نیست و کارگران پرداخت قیمت در هر زمان یک کارفرما نمی," او گفت:.

وزیر کار یوجین Scalia گفت CNBC در روز جمعه که ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت یک وزارت کار آژانس بوده و مشتاقانه با تمرکز بر حصول اطمینان از ایمنی کارگر در طول بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم ما باید نزدیک به 20 اسناد و مدارک مختلف در حال حاضر ارائه راهنمایی های بسیار متمرکز در حال حاضر در امن بازگشایی در انواع صنایع" Scalia گفت: "ارز." "ما همچنین از اجرای ابزار است که اگر ما به, ما به شما استفاده از در مورد شرکت هایی که نمی نگه داشتن کارگران خود را امن است."

Scalia گفت: وزارت کار به یک توافق با Trumka بیش از وسیله ای که با آن به ادامه اما اهداف خود را در خط. "ما فکر می کنیم این طرح ما با استفاده از — هدایت و اجرای اگر ما نیاز به این است که این روش درست است," او گفت:.

Scalia اضافه شده است که "صراحت نادرست" را به نشان می دهد که OSHA "هر چیزی" برای محافظت از کارگران است. "مردم آمریکا باید بدانند که پس از انجام آمریکایی صاحبان کسب و کار. آنها نیاز به دانستن چگونه به طور جدی ما این است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن