برنامه ریزی یک پروژه ؟ فراموش نکنید که برای بررسی در این 9 چیز اول

تابستان به معنی آن را در نهایت, هوای آزاد, پروژه های نجومی. این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک محوطه ازنو یک روشنایی در فضای باز, نصب و راه اندازی و یا رویایی پاسیو به روز رسانی آن را وسوسه انگیز برای پرش به سمت راست و گرفتن دست خود را کثیف—اما وجود دارد مقدار در انجام مشق شب خود را ، واقعا خود را دریافت کنید, هوای آزاد, پروژه, حق, آن مهم است که بدانید مهم جزئیات مانند خود را که در آن خطوط گاز هستند و یا چه محله قوانین ممکن است.

اقامت در بالا از این نوع مزاحم جزئیات قطعا هیجان انگیز ترین نیست بخشی از یک پروژه DIY—و هنگامی که شما نمی دانید که در آن به نوبه خود برای اطلاعات آن را احساس می تواند یک کمی دلهره آور, بیش از حد. خوشبختانه کارشناسان چاشنی دقیقا می دانند که در آن به نگاه و آنچه را برای. اینجا نه چیزهایی که آنها می گویند به قلم مو رنگ کردن در قبل از شروع هر پروژه در فضای باز.

اگر شما صاحب ملک لیز Fancher زمین-استفاده از وکیل از خم اورگان, توصیه شروع هر پروژه با نزدیک خواندن خود عنوان گزارش که شامل یک حسابداری کامل همه چیز را با خود بسیاری است. (اگر شما لازم نیست که خود را به عنوان گزارش در دست شما می توانید آن را درخواست از این شرکت به عنوان.) فکر می کنم این گزارش مانند شاخص: این لیست هر easements تقسیم بندی یا پیمان محدود است که محدود کردن راه شما می توانید استفاده از زمین خود را. تمام این اطلاعات می تواند اثبات مفید اما شروع به دنبال easements که موافقت نامه های که به کسی—به طور معمول شرکت برق—حق استفاده از اموال خود را برای یک هدف خاص بدون دادن آنها را آشکار مالکیت.

شما ممکن است پیدا کردن easements برای خطوط تلفن, برق, خطوط, خطوط آب و یا فاضلاب خطوط که به طور بالقوه می تواند محدود کردن حقوق خود را برای توسعه در آن منطقه خاص. اما حتی اگر توسعه مجاز است Fancher هنوز هم توصیه به احتیاط و اشاره کرد که برخی از مفاد ممکن است اجازه می دهد تا شرکت ها برای نابود کردن آنچه شما ساخته شده و یا landscaped. “من تا به حال شرکت های نرم افزار rip کردن محوطه سازی در تعدادی از موارد” او می گوید. در تئوری سودمند خواهد بود سپس مسئول بازگرداندن اموال به راه آنها آن را در بر داشت اما همیشه نمی نوبه خود به صورت. “شرکت ها اغلب قرارداد کار, و آن را سخت برای به دست آوردن ابزار خود را برای انجام یک کار خوب از بازگرداندن محوطه سازی” Fancher می افزاید.

بررسی در با مقامات محلی

بسته به جایی که شما زندگی می کنند و اندازه پروژه این امکان وجود دارد و یا حتی به احتمال زیاد است که شما نمی خواهد نیاز به یک مجوز. اما همه جا خود را خاص و مقررات. “اگر شما در حال شروع یک پارکینگش پیدا, پروژه, به عنوان مثال, شما ممکن است نیاز به تماس با بخش حمل و نقل برای تایید اگر شما در حال ایجاد تغییرات خاصی می گوید:” جولیا کاتلر Furlong یک ایالت نیویورکر و با تجربه DIYer.

برای مطمئن شود, Furlong, توصیه رسیدن به محلی کد رسمی خود را در شهر و یا شهرستان دفتر برنامه ریزی به طوری که آنها می تواند به شما اطلاع از ى مقررات مجوزهای لازم و چه نوع بازرسی ها ممکن است در طول ساخت و ساز. این است که به عنوان آسان به عنوان گوگل خود را در شهرستان یا شهر منشی برای یک شماره تلفن و یا آدرس ایمیل. در بسیاری از موارد کل کد شهرستان خواهد بود آنلاین در دسترس بنابراین شما می توانید برخی از مقدماتی یا پیگیری تحقیقات خود را.

اگر شما فراموش ارتباط برقرار کردن با کسی که به طور مستقیم فورلانگ یک قطعه بسیار مهم از مشاوره: “صحبت از کد مقامات… می تواند به خوبی آنها را! آنها gatekeepers هستند و آن را شغل خود را به مطمئن شوید که شما پس از کد است که وجود دارد برای ایمنی و امنیت. پروژه خود را خواهد شد بسیار بیشتر هموار اگر شما یک کار خوب ارتباط با آنها.”

استخوان در محله خود قوانین

هنگامی که شما همه چیز مربع دور در شهر یا شهرستان سطح, از آن زمان به زوم کردن به سطح محله. پس بیرون خود را به عنوان گزارش دوباره—این زمان برای بررسی پیمان, شرایط و محدودیت (CC&Rs). این قوانین که در حال نوشته شده توسط یک توسعه دهنده و به طور معمول اجرا توسط صاحب خانه انجمن (ها) که در نظر گرفته شده برای حفظ ارزش املاک در محله شما. اگر شما لازم نیست که خود را به عنوان گزارش county clerk نیز دسترسی به این اطلاعات است.

CC&Rs در منطقه خود را می تواند محدود کردن ارتفاع حصار, رنگ, رنگ ها, چه مقدار زیادی شما می توانید استفاده کنید و یا حتی زیبایی شناسی مسائل مانند حلق آویز موارد بر روی یک طناب رخت. آنها همچنین ممکن است نیاز به یک بررسی معماری کمیته نظارت و تایید تغییرات خاص شما را به اموال. Fancher اشاره کرد که جدیدتر CC&Rs تمایل به محدود تر بنابراین توجه خاص به این مورد اگر به شما پرداخت غرامت به صاحب خانه انجمن و یا زندگی در یک تازگی توسعه یافته جامعه است.

اگر شما در یک منطقه تاریخی دو و سه گانه-بررسی هر گونه محدودیت

احتمالا یکی از محدود کننده ترین مناطق برای ساخت و یا حتی ایجاد تغییرات است که مناطق تاریخی. “احکام در این مناطق می تواند نیاز به بررسی طراحی از پیشرفت های برای اطمینان از بهبود آن در انطباق با شخصیت های تاریخی از محله” Fancher توضیح می دهد. “برخی از شهرستانها حتی ممنوعیت هر گونه برش درخت بدون تصویب شهرستان و یا منع آن همه با هم بنابراین شما ممکن است نیاز به برنامه ریزی در اطراف به جای حذف یک درخت است.”

و در حالی که برخی از مناطق تاریخی باید علامت نشان می دهد خود را تعیین بسیاری از نیست—بنابراین شما می توانید زندگی می کنند در یک و حتی آن را می دانم. تعریف تاریخی است که فقط “50 سال یا مسن تر” بنابراین در صورتی که زمان امر به منطقه خود Fancher شما توصیه می کند در بررسی خود را با شهرستان یا برنامه ریزی شهرستان و بخش و یا رفتن آنلاین برای بررسی کد شهرستان را به مطمئن شوید که شما در روشن.

بررسی دفن خطوط قبل از حفاری

اگر شما می خواهید به بررسی هر یک از اطلاعات شما را دیدم خود را در عنوان گزارش های واقعی زندگی انسان Furlong, توصیه یک تماس سریع به 811: “تماس 811 برای پیدا کردن آنچه در خطوط به خاک سپرده شد. تعداد همان است که در هر دولت است.”

و مهم نیست که چگونه مطمئن شوید که شما احساس می کنید در مورد چیزهایی که در آن هر دو فورلانگ و Fancher تاکید نیاز به حفاری با احتیاط. Fancher اشاره می کند که خطوط برق بر روی ملک نصب شده تا کنون در خارج از منطقه بودند و قرار بود که خطا نبود کشف شده تا زمانی که یک پیمانکار انجام شد درجه بندی برای او در جلوی خانه. (اوه.) به عنوان Furlong, بر, “آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است به طور تصادفی قطع از طریق یک کابل و یا حتی بدتر—الکتریکی خط است که به طور جدی می تواند آسیب شما.”

در نظر آوردن یک نقشه بردار برای کار در امتداد خط اموال

نقشه برداران گران می شود بنابراین Fancher را توصیه نمی کند و آنها را برای هر گونه و هر وظیفه. اما برای مشاغل مانند نرده ها که اجرا شود همراه اموال خط معتبر نقشه بردار می تواند ارزش و وزن خود را در طلا. آنها قادر خواهید بود برای قرار دادن پین است که مشخص شدن اموال خود را و حل و فصل هر گونه سردرگمی در سمت راست بالا صرفه جویی در شما را از به طور بالقوه پرهزینه اختلافات با همسایه بعد از آن اگر شما اتفاق می افتد به اندازه اشتباه است.

آن ممکن است صدای بیش از حد ساده انگارانه اما فورلانگ است از تجربه آموخته است که آب و هوا نظر مهم است در آغاز هر پروژه. “برخی از مواد نیز می تواند نصب شده در زیر برخی از شرایط آب و هوایی مانند سرمای شدید یا گرمای بنابراین عاملی که در هنگام برنامه ریزی پروژه خود را,” او می گوید. “همچنین شما می خواهد نیاز به حفاظت از مواد خاصی مانند بتن و مصالح ساختمانی از آب و هوای نامساعد بسته به برنامه خود را.”

اما حتی فراتر از تصمیم گیری در این فصل است که در آن خود را برای شروع ساخت فورلانگ خواستار DIYers به آب و هوا نگه دارید در ذهن است. “بله, شما باید برنامه ریزی برای آب و هوای نامساعد در طول ساخت و ساز اما شما همچنین باید در انتخاب مواد است که مناسب برای آب و هوای خود را,” او می گوید. “ما مقدار زیادی از برف که در آن زندگی می کنیم بنابراین این یک ایده خوب برای استفاده از مواد است که بسیار آسان برای حفظ در ماه های زمستان.” یعنی ممکن است پرش شن گردشگاه در حمایت از آجر و یا سنگ فرش اگر شما پارو مقدار زیادی از برف به عنوان مثال—و یا به تناوب انتخاب مواد است که می تواند مقاومت در برابر گرمای شدید. آن همه بستگی به منطقه شما.

استفاده از گیاهان بومی که مناسب با آب و هوا و اکوسیستم

بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, مطمئن شوید که شما در حال کاشت گونه های بومی است که می تواند در زنده ماندن خاص خود را بیوم. “نمی گیاه گونه های مهاجم!” فورلانگ هشدار می دهد. “آنها باید از این پتانسیل برای از بین بردن اکوسیستم اطراف. حتی اگر شما فکر می کنم شما جدا شده و آنها را در بستر خود را گل آنها هنوز هم می تواند کامپیوتر های هدفمند از جایی که نباید.”

Fancher پژواک این توصیه به طور خاص اصرار مردمی در آب و هوای خشک مانند او به دنبال کم آب گیاهان. “آب گران است و در تامین کوتاه مدت و چمن و آبیاری باغ است که اغلب ممنوع در زمان کمبود و یا خشکسالی,” او می گوید. حتی اگر تعویض آب محبت گیاهان برای succulents است گران تا بالا هزینه پرداخت خواهد شد در کاهش صورتحساب آب.

در امتداد خطوط همان Fancher توصیه می کند با توجه به چگونه گونه شما در حال کاشت است که انتظار می رود به رشد به عنوان بی دقتی در اوایل می تواند منجر به هزینه های شیب دار در پایین جاده. “می دانم که چگونه گیاهان در حال رفتن به زمانی که آنها رشد می کنند و به جای درختان که در حال رفتن به تبدیل شدن به درختان بزرگ به این پایه از خانه خود را,” او می گوید. “ریشه های خود را ممکن است به شما آسیب بنیاد و شاخه های خود را نیاز ثابت پیرایش برای جلوگیری از آسیب به سقف خود و جانبداری است.”

تصمیم می گیرید اگر آن را به ارزش آن را به استخدام کسی

فورلانگ is a self-توصیف “مشتاق DIY-er” ساخته شده است که او زرق و برق دار خانه به معنای واقعی کلمه از زمین تا, اما حتی او رسم خط در جایی. “وجود دارد برخی از چیزهایی که ارزش آن را به من به فقط آن استخدام,” او توضیح می دهد که توصیف این فرآیند را به عنوان یک وزن از تجهیزات هزینه و وقت و مهارت است.

او ارائه شده به عنوان مثال از او گردشگاه که او به پایان رسید تا استخدام محلی landscaper. “ما استخدام ما گردشگاه چون من می دانستم که محلی landscaper می تواند آن را انجام دهد خیلی سریع تر از من می تواند” او می گوید. “نه تنها که او تا به حال دسترسی به تجهیزات مانند شن فشرده ساز و مصالح ساختمانی را دیدم که هزینه زیادی برای اجاره و اثبات وقت گیر به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از خوب است.” نیز وجود دارد این واقعیت است که ناهموار گردشگاه خواهد بود مستقیم ناامن که فورلانگ ذکر شده به عنوان یکی دیگر از دلایل را در حرفه ای—”این است که به معنای واقعی کلمه کار خود را پس از گرفتن همه چیز در سطح و میدان طبیعت دوم او,” او می گوید.

در پایان روز وجود دارد مقدار زیادی از پروژه های شما می توانید در و امیدوارم این قطعه از مشاوره را ساخته اند آن وظایف احساس کمی کمتر دلهره آور است. اما نیز وجود دارد هیچ شرم در آوردن حرفه ای, بنابراین بدون نیاز به نیش کردن بیش از شما می توانید از جویدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im