پیکسار است های رایگان تصویری دستور العمل آموزش بنابراین شما می توانید غذاهای خود را از فیلم های مورد علاقه

اگر قرنطینه شما صرف تن از زمان در آشپزخانه و شما به دنبال راه های جدید برای واقعا آوردن وعده های غذایی خود را به زندگی این نابغه در پیکسار را از طریق آمده با برخی از جدی دیزنی دلخوشیها برای شما.

“پخت و پز با پیکسار” یک سری جدید در حال حاضر در دسترس در پیکسار کانال یوتیوب می دهد گام به گام آموزش برای کمک به شما در ایجاد وعده های غذایی از استودیو انیمیشن محبوب ترین فیلم های, بنابراین شما می توانید لذت بردن از یک تکه از پیتزا سیاره خانه خود را.

تا کنون طرفداران می توانید سعی کنید از دستور العمل های از سه پیکسار و هر یک است که مطمئن شوید که به تایید شده توسط دوستداران مواد غذایی در تمام سنین است. برای اولین بار: بائو از کوتاه پیکسار به همین نام به شما کمک می کند ایجاد چینی سنتی پیراشکی ظرف. این همه از ابتدا ساخته شده شامل خانه خمیر و گوشت خوک پر کردن با تمام مواد ذکر شده در اینجا.

بعد پیوستن به ستاره برک آوت از “داستان اسباب بازی 4,” Forky به عنوان او قرار می دهد در کلاه سرآشپز برای کمک به شما در ایجاد یک پپرونی پیتزا فلفل است که در خدمت کردن عطر و طعم به بی نهایت و فراتر از آن. مطمئن شوید که شما می توانید از تحویل سفارش دوباره اما با چنین آسان و خوشمزه راه را کمی دیزنی سحر و جادو برای میز شام, چرا که نه?

و از آنجا که هیچ وعده غذایی کامل است بدون دسر شما می خواهید برای پیوستن به برادران ایان و جو پلیسی از “بعد” پیکسار آخرین انیمیشن آزاد. این جفت ارز تا تیم را به یک کیک تولد برای ایان تولد اما به نظر می رسد به طوری باور نکردنی, شما می خواهید را به این کیک وانیلی با رنگ صورتی و سفید پوشش حتی اگر هیچ کس در خانه خود جشن یک روز خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>