کبوتر با برچسب Pink پچ باعث “پاک جاسوسی” زنگ در جامو و کشمیر

Pigeon With Tag, Pink Patch Triggers 'Pak Spy' Alarm In Jammu And Kashmir

کبوتر نگه داشته بود در قفس در Hira نگر ایستگاه پلیس.

دهلی نو/سرینگر:

دستگیری جاسوسان غیر معمول نیست برای جامو و کشمیر پلیس اما Hira نگر ایستگاه پلیس در کتهوا منطقه باقی مانده بود بیش از یک کمی سر در گم در روز دوشنبه که آخرین زندانیان – کبوتر – تحویل داده شد به آنها امنیت مرزی نیروی.

کبوتر با برجسته صورتی پچ و یک برچسب بر روی آن پا وارد شد به عنوان یک “پاکستان مظنون به جاسوسی” در ایستگاه پلیس سوابق ظن که بخشی از یک جاسوسی تلاش از سراسر مرز و تحقیقات راه اندازی شد.

پلیس ساخته شده ترتیبات ویژه برای چسبیدن به قفس بالاتر از زمین نگه دارید مشکوک امن است.

با توجه به سوابق پلیس, کبوتر پرواز کرد و به خانه یکی Geeta Devi در Chadwal منطقه در نزدیکی مرز بین المللی در مورد 7 بعد از ظهر روز یکشنبه.

کبوتر گرفتار شد ، در بازرسی نزدیک او متوجه یک حلقه بر روی یکی از پاها از کبوتر.

“حلقه کرده بود یک شماره تلفن روی آن نوشته شده. بنابراین کبوتر شد و دست به Sarpanch Manyari از Chadwal روستای” یک افسر ارشد پلیس گفت NDTV.

روستای سر دست کبوتر به مرز نیروی امنیت (BSF) که به نوبه خود دست این پرنده به پلیس محلی در Hira نگر پلیس, او گفت:.

پلیس گفت: تا کنون آنها را پیدا کرده اند هیچ چیز غیر عادی با کبوتر اما یک بخش ویژه در جامو است که به دنبال این موضوع است.

“ما نمی توانیم بگوییم آن برای جاسوسی استفاده می شود. مردم محلی با دیدن یک برچسب با آن پا, گیر افتاد, کبوتر. برخی آن را به نام یک پیام رمزی. در پنجاب پاکستان, مردم, کراوات تعداد برچسب با کبوتر به ادعای مالکیت” سرپرست ارشد پلیس از کتهوا شایلندرا Mishra گفت NDTV.

اما در گذشته چنین پرندگان شده اند ره با پیام های ارسال شده از پاکستان است.

“این یک منطقه حساس آن را به عنوان فقط در امتداد مرز بین المللی. نفوذ نیز کاملا رایج در امتداد این مسیر” یک افسر گفت.

به پرندگان در حال استفاده توسط مردم از سراسر مرز به ارسال پیام. “پرندگان به طور معمول نه مشکوک. آنها کار خود را بدون صدایی از هشدار هم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de