اسکله 1 بسته شدن تمام فروشگاه ها و این واقعا پایان دوران

پس از نزدیک به 60 سال در کسب و کار, Pier 1 Imports تمام آن باقی مانده فروشگاه. این شرکت برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ماه فوریه و اقدام به 450 از آن 942 فروشگاه. و همانطور که از پنج شنبه, مارس 19 اسکله 1 اعلام کرد که آن را به یک “منظم باد را” فاز و نزدیک آن مکان باقی مانده.

این دادگاه ورشکستگی نظارت “باد کردن” رخ خواهد داد به عنوان به زودی به عنوان Pier 1 مکان قادر به باز کردن دوباره پس دولت موظف به تعطیلی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

اسکله 1 بهترین و شناخته شده برای دکور خانه که اغلب ویژگی های غیرمتعارف جهانی تحت تاثیر قرار. آن آنلاین تاریخ آمده است که هنگامی که اسکله 1 لگد در سال 1962 آن را “اولین مشتریان بودند پس از جنگ جهانی دوم متولدین دنبال beanbag صندلی دانه های عشق و بخور.” از آنجا زنجیره ای رشد به ارائه “کیفیت منحصر به فرد مبلمان خانه و لوازم تزئینی” در قیمت مقرون به صرفه تر از طراح نمایشگاه.

“این نتیجه ما انتظار یا امید به رسیدن به” رابرت Riesbeck مدیر عامل و CFO از Pier 1 Imports, در بیانیه ای گفت: به سرمایه گذاران در مورد خاموش کردن. “ما سپاسگزار به ما اختصاص داده شده و سختکوش همکاران میلیون ها نفر از مشتریان و فروشندگان متعهد که در مجموع پشتیبانی اسکله 1 برای چندین دهه است.”

با توجه به Riesbeck, COVID-19 مانع این شرکت توانایی تامین امنیت یک خریدار به صورت زنجیره ای. تاشو از شرکت بهترین راه برای اسکله 1 به حداکثر رساندن دارایی های آن است.

هر چند این بیماری همه گیر مجبور اسکله 1 به طور موقت خود را عرض این شرکت است که هنوز هم در خدمت مشتریان و پردازش سفارشات از طریق Pier1.com. در حال حاضر یک روز یادبود فروش در اثر است. و مشتریان می توانند به احتمال زیاد انتظار انحلال فروش پس از اسکله 1 عرض قادر به باز کردن به مردم است.

و فقط می خواهم که این پایان یک دوران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید