PIA پرواز با 99 در هیئت مدیره تصادفات در کراچی دقیقه قبل از فرود

PIA سقوط: خرابه و چندین خانه در منطقه بودند در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد.

دهلی نو:

خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز از لاهور با 91 مسافر و هشت خدمه در هیئت مدیره هواپیما در نزدیکی فرودگاه کراچی فقط یک دقیقه قبل از ایرباس A320 بود به زمین این بعد از ظهر. وجود دارد هیچ گزارشی در مورد تعداد تلفات نشده است.

این PIA پرواز PK-8303 رفت و در آنچه به نظر می رسد مانند یک پر جمعیت منطقه مسکونی – جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir – فقط از جناح فرودگاه بین المللی. تصادف می آید تنها چند روز پس از پاکستان شروع شد و امکان پروازهای تجاری به سر پس از هواپیماها شد و ریشه توجه به این مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

خرابه و چندین خانه در منطقه در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد. Plumes از دود دیده می شود می تواند مواج در آسمان به عنوان آمبولانس تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق.

25 ساکنان این منطقه مجروح در تصادف, شده است, بنا به گزارش های گرفته شده به بیمارستان. اضطراری اعلام شده است در تمام بیمارستان های کراچی.

خبرگزاری PTI به نقل از منابع در پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد و گفت که ارتباط با این هواپیما قطع شد یک دقیقه قبل از فرود خود را.

نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت و فوری استعلام خواهد شد نهاد در تصادف. “شوکه & متاثر شده بودند سقوط. هستم در تماس با PIA مدیر ارشد ملک است که در سمت چپ برای کراچی & با نجات و امداد تیم در زمین این را به عنوان اولویت در حال حاضر. فوری درخواست خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده مرحوم” او هنوز توییتی.

پاکستان رسانه ها گزارش دادند که ارتش پاکستان نیروی واکنش سریع را و پاکستان رنجرز در محل تصادف برای کمک به امداد و نجات تلاش شده است با مانع با توجه به حضور جمعیت زیادی و کوچه های باریک.

کراچی و لاهور در مورد 1,020 متر جدا کرده و آن را طول می کشد کمتر از دو ساعت برای یک پرواز به پوشش فاصله.

در سال 2016 خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما پشت سر هم به شعله های آتش پس از یکی از آن دو turboprop موتورهای شکست خورده در حالی که پرواز را از راه دور شمال به اسلام آباد, کشته شدن بیش از 40 نفر است.

با ورودی از سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید