PIA پرواز با 98 در هیئت مدیره تصادفات در کراچی دقیقه قبل از فرود

PIA سقوط: خرابه و چندین خانه در منطقه بودند در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد.

دهلی نو:

خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز از لاهور با 91 مسافر و هفت خدمه در هیئت مدیره هواپیما در نزدیکی فرودگاه کراچی فقط یک دقیقه قبل از ایرباس A320 بود به زمین این بعد از ظهر. در آخرین لحظات قبل از سقوط, ثبت شده در یک پرواز ردیابی وب سایت یکی از خلبانان شنیده می شود گفتن کنترل ترافیک هوایی است که آنها از دست داده بود هر دو موتور قبل از ارسال بین المللی پریشانی پیام “میدی, میدی, میدی”.

در حالی که تعداد دقیق تلفات مشخص نیست و در عین حال یک مسافر را زنده ماندن در سقوط, خبرگزاری رویترز گزارش داد. مسافر یک بانکدار گفت که بیمارستان “از شما بسیار سپاسگزارم. خدا بوده است و مهربان” با توجه به انتخاب.

این PIA پرواز PK-8303 رفت در یک پرجمعیت منطقه مسکونی – جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir – فقط از جناح فرودگاه بین المللی. “این هواپیما برای اولین بار آمار برج های تلفن همراه و سقوط بیش از خانه های” یک شاهد عینی به نقل شد.

خرابه و چندین خانه در منطقه در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد. Plumes از دود دیده می شود می تواند مواج در آسمان به عنوان آمبولانس تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق.

تصادف می آید تنها چند روز پس از پاکستان شروع شد و امکان پروازهای تجاری به سر پس از هواپیماها شد و ریشه توجه به این مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت و فوری استعلام خواهد شد نهاد در تصادف. “شوکه & متاثر شده بودند سقوط. هستم در تماس با PIA مدیر ارشد ملک است که در سمت چپ برای کراچی & با نجات و امداد تیم در زمین این را به عنوان اولویت در حال حاضر. فوری درخواست خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده مرحوم” او هنوز توییتی.

پاکستان رسانه ها گزارش دادند که ارتش پاکستان نیروی واکنش سریع را و پاکستان رنجرز در محل تصادف برای کمک به امداد و نجات تلاش شده است با مانع با توجه به حضور جمعیت زیادی و کوچه های باریک.

کراچی و لاهور در مورد 1,020 متر جدا کرده و آن را طول می کشد کمتر از دو ساعت برای یک پرواز به پوشش فاصله.

در سال 2016 خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما پشت سر هم به شعله های آتش پس از یکی از آن دو turboprop موتورهای شکست خورده در حالی که پرواز را از راه دور شمال به اسلام آباد, کشته شدن بیش از 40 نفر است.

با ورودی از سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de