عکس از روستاییان گوش دادن به آمیت شاه بر روی صفحه نمایش LED خاموش کنه توییتر

Photo Of Villagers Listening To Amit Shah On LED Screen Ticks Off Twitter

BJP گفت: Amit Shah مجازی رالی در بنگال بود یک “موفقیت بزرگ”.

دهلی نو:

یک عکس از روستاییان نشسته اند در اطراف یک تلویزیون LED, ضمیمه شده به یک بامبو درختچه در از راه دور, West Bengal است طوفان از واکنش در توییتر در زمانی که بخش های بزرگی از دولت در حال مبارزه به نیروی تازه یافتن از ویرانی طوفان Amphan و هند هایش با کروناویروس بحران است.

بی جی پی تنظیم کرده بود تا 70,000 صفحه تخت تلویزیون و 15000 غول چراغ صفحه نمایش در سراسر کشور برای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah مجازی تجمع در روز سه شنبه است که در تنظیم کردن مبارزات انتخاباتی خود را برای مجلس در انتخابات سال آینده با توجه پارتی منابع به خبرنگاران گفت. دولت تخمین زده شده 78,000 نظرسنجی غرفه.

BJP ملی, دبیر BL Santhosh توییتی یک عکس از روستاییان تماشای آقای شاه در یکی از تلویزیون گفت: این یک نشانه از “تعقیب بی امان برای پنج سال گذشته”.

اما این تصویر نیز جلب بهت و حیرت از این حزب مخالفان سیاسی کنگره و Aam Aadmi Party.

اوتار پرادش کنگره رهبر Rakesh Sachan گفت: BJP نمی تواند ارسال 7,500 تومان به فقرا و کارگران ضربه coronavirus مستند یا ترتیب حمل و نقل برای آنها بود اما همه از رفتن به ترویج مبارزات انتخاباتی است.

Aam Aadmi Party زد یک عنوان مسابقه بر روی عکس در یک شات در یک BJP شعار نیز گفت: “صفحه نمایش LED به جای هواکش. این کشور واقعا در حال تغییر است.”

بسیاری از کاربران توییتر همچنین اظهار نظر در عکس.

بی جی پی در روز سه شنبه گفته بود که Amit Shah مجازی تجمع یک “موفقیت بزرگ” را به عنوان بیش از دو کرور مردم در سراسر بنگال غربی آن را تماشا ادعا می کنند که حاکم Trinamool کنگره به عنوان “دور از واقعیت”.

آقای شاه خطاب به تجمع از دهلی نو به عنوان بخشی از بی جی پی را در سراسر کشور “Jan Samvad” کمپین که او اصرار داشت هیچ ربطی به انتخابات اما در حال حاضر تحت پوشش بیهار و بنگال – متحده رهبری برای نظر سنجی.

ارج خود تعهد دولت به کارگران مهاجر و فقیر lakhs از آنها بدون درآمد باقی مانده غذا و سرپناه به دلیل ناگهانی در سراسر کشور مستند آقای شاه گفت: بی جی پی خواهد پیروز در هر دو ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im