عکس های مهاجر در جاده گریه بیش از پسر مرده بود ویروسی. او در حال حاضر خانه

Photo Of Migrant On Road, Weeping Over Dead Son Was Viral. He's Now Home

مهاجر عکس در حالی که گریه در کنار جاده ای در دهلی نو به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. (فایل)

دهلی نو:

یک کارگر مهاجر که عکس در حالی که گریه در کنار جاده ای در دهلی نو در میان ملت گسترده مستند با توجه به کروناویروس همه گیر شد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده است منتقل شده به بیمارستان در بگوسری منطقه بیهار که در آن او قادر به ملاقات همسر خود و نه ساله دختر از راه دور است.

38-ماه-پیر مرد Rampukar پاندیت در زمان طولانی و دشوار سفر از دهلی نو برای رسیدن به زادگاه خود در میان سراسر کشور مستند پس از یادگیری از نوزاد پسر خود را از مرگ. او به تازگی رسیده بیهار توسط یک Shramik ویژه آموزش و قرنطینه در یک مدرسه در نزدیکی بگوسری شهر پس از ورود خود را. او گفت که مقامات او را به یک بیمارستان در روز یکشنبه و انجام یک آزمایش.

آقای Rampukar خراب شد در حالی که گفت: “سر من می چرخد وقتی که من باز چشم من و من احساس می کنم بسیار ضعیف است. آنها مرا به یک بیمارستان در یک ماشین از مرکز قرنطینه در بعد از ظهر روز گذشته.”

“آنها همچنین انجام تست های من با در نظر گرفتن سواب از گلو و بینی. در نتیجه هنوز نرسیده است.”

آقای Rampukar گفت: همسر و دخترش, Poonam بازدید او در بیمارستان در Khodawandpur بلوک منطقه اما پزشکان به آنها اجازه دیدار با او را به طور خلاصه تنها از یک فاصله.

آنها آمده بودند در حدود 4 بعد از ظهر روز یکشنبه هر دو با پوشیدن ماسک و پزشکان به آنها گفت برای ایستادن کمی دور از تخت خود را با توجه به Mr Rampukar.

“ما همه گریه ما می خواستم به آغوش یکدیگر. من می خواستم برای نگه داشتن دختر من اما چند متر از نزدیکی و 10 دقیقه با آنها تمام شده است من می توانم” او گفت:.

“همسر و دختر من به من به ارمغان آورد ‘sattu‘, ‘chura‘ و خیار. اما من بیش از حد ضعیف به خوردن توسط خودم” آقای Rampukar گفت. “یکی از دوستان نیز از Bariarpur من بومی محل ملاقات من امروز.”

“من احساس بسیار ضعیف است. فرزندان من نیز غذا خوردن نیست چرا که از وضعیت من,” او اضافه شده است.

“من نان آور خانواده است و من پایین. من نیاز به کمک” او گفت:. “من درخواست تجدید نظر به دولت برای کمک به من و افرادی مثل من در این زمان غم انگیز است. ما فقرا فقط مرگ در غیر این صورت.”

آقای Rampukar شد چهره هند مهاجر بحران پس از او عکس صحبت کردن در تلفن در حالی که گریه در دهلی کنار جاده ای به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای.

پس از عکس رفت ویروسی مهاجر کارگر کردم کمک فوری و او قادر به رسیدن به خانه اش در بیهار.

ساخت و ساز کارگر که مشغول به کار در یک سالن سینما در سایت در دهلی نو کشف شد گریه بیاختیار به عنوان او صحبت در گوشی در کنار Nizamuddin پل در دهلی نو توسط خبرگزاری PTI عکاس Atul Yadav که سعی کردم به او کمک کند.

آقای Rampukar کمک کرده بود در نهایت توسط یک زن که به او غذا 5,500 تومان و همچنین رزرو خود بلیط قطار از دهلی نو به بگوسری.

او تا به حال گیر شده است در Nizamuddin پل سه روز قبل از کمک رسید. یک خودرو آمد و او را به یک بیمارستان در دهلی نو که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19. آن منفی بود آقای Rampukar گفت: در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im