فایزر سهام جهش پس از آن گزارش داده های مثبت در مراحل اولیه coronavirus آزمایش واکسن

فایزر سهام شروع به پریدن کرد و نزدیک به 7 درصد در premarket معاملات روز شنبه پس از آن منتشر شد نتایج مثبت از آن از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه در یک coronavirus واکسن.

محاکمه ارزیابی 45 نفر. هر یک از شرکت کنندگان دریافت 10, 30 یا 100 ميکروگرم دوز از واکسن و یا دارونما.

شرکت coronavirus واکسن تولید آنتی بادی خنثی که محققان می گویند مهم است که برای دستیابی به حفاظت از تمام شرکت کنندگان که موفق به دریافت دو از 10 یا 30 ميکروگرم دوز پس از 28 روز با توجه به داده های اولیه که نوشته شده بودند در یک مقاله منتشر شده در MedRXiv. این شرکت گفت که سطح آنتی بادی خنثی شد 1.8 به 2.8 برابر بالاتر از در بهبود Covid-19 بيمار.

پس از 28 روز همه شرکت کنندگان در دو دوز پایین گروه تا به حال سطح قابل توجهی از اتصال آنتی بادی این شرکت گفت.

“ما در حال تشویق اطلاعات بالینی BNT162b1 یکی از چهار mRNA سازه ما در حال ارزیابی بالینی و برای که ما باید مثبت اولیه topline یافته های” کاترین Jansen رئیس Pfizer واکسن تحقیق و توسعه گفت: در آزادی مطبوعات. “ما در حال اختصاص داده شده به توسعه به طور پیشگامانه واکسن و دارو و در صورت این جهانی بهداشت بحران رویکرد ما به این هدف با بیشترین ضرورت است.”

ایالات متحده مبتنی بر غول دارویی کار کرده است در کنار آلمانی داروسازی BioNTech. شرکت تجربی واکسن حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس.

فایزر گفت: این واکسن به طور کلی به خوبی تحمل می شود هر چند واکسن تجربی نیز ناشی از تب در برخی از بیماران به خصوص برای کسانی که در این 100 ميکروگرم است. بسیاری از بیماران گزارش شده درد در محل تزریق که خفیف تا متوسط این شرکت گفت: به جز در یکی از 12 نفر که دریافت 100 ميکروگرم دوز که بود شدید.

یافته های ارسال شده در چهارشنبه نبوده است نظیر بررسی نشده است.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 511,851 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود بیش از 100 واکسن در حال حاضر در حال توسعه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

یکی دیگر از پیشرو کانديد واکسن از بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که انتظار می رود برای ورود به یک محاکمه اواخر مرحله بعد این ماه دستور داده از اواسط مرحله آزمایشی.

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما دانشمندان در حال تنظیم انتظارات پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

دانشمندان امیدوارند که این آنتی بادی ارائه برخی از درجه ای از حفاظت در برابر گرفتن Covid-19 اما آنها نمی تواند می گویند که قطعی و در عین حال پس از آن نشده است مورد مطالعه قرار گرفته و برخی از بیماران به نظر می رسد شده اند reinfected پس از دوره نقاهت بعد از ویروس. دانشمندان با انجام بزرگتر واکسن مطالعات بعد از این سال امید برای پاسخ به آن است.

فایزر گفت که انتظار دارد تولید تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 و به طور بالقوه بیش از 1.2 میلیارد دوز در پایان 2021. این شرکت در نظر دارد برای شروع یک اواسط مرحله آزمایشی در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im