کامل آپارتمان پاسیو ایده هایی برای ساخت فضای زندگی در فضای باز ممکن است

کباب و سرگرم کننده ممکن است به نظر نمی رسد قابل دسترسی برای ساکنان آپارتمان با کوچک patios اما این مورد نیست. در حالی که آن را ممکن است کمی سخت تر به طور کامل گوشت را در یک فضای آن را هنوز هم ممکن است و شما می توانید لذت بردن از خیساندن تا خورشید و رو به رشد یک باغ به عنوان مقدار به عنوان نفر بعدی. وجود انواع ایده ها و فرصت های خارج وجود دارد که شما می خواهید به گرد کردن استفاده نشده خود را پاسیو و در واقع شروع به استفاده از آن در این سال است.

وقتی که می آید به تزئینات آن کلید زرنگ و دانا در مورد این نوع از مبلمان پاسیو شما را انتخاب کنید. آب و هوا و سایر نیروهای ویران می تواند در مواردی که واقعا باید در داخل خانه نگهداری می شود. چوب با مواد مانند ترکهای پلاستیک و آهن و چوب برای مبلمان و مواد مصنوعی برای بالش و بالشتک برای جلوگیری از فاجعه از قابل توجه است.

آپارتمان پاسیو معمولا بسیار کوچکتر است که کسانی که در خارج از خانه پس از آن خوب است به یک “کمتر بیشتر است” طرز فکر در هنگام قرار دادن آن همه با هم. اضافه کردن یک چای میز و صندلی دوست داشتنی است اما اگر رفتن شما به اضافه کردن کشاورزان خمیده صندلی و مجسمه های تزئینی و حلق آویز لهجه آن می توانید شروع به احساس می کنید شلوغ است. انتخاب کنید و را انتخاب کنید چه چیزی برای شما مهم است و شروع با کمتر—شما همیشه می توانید اضافه کردن بیشتر در صورت نیاز. اگر آپارتمان خود را در بالکن یا پاسیو منطقه فاقد حریم خصوصی به راست و یا حجیم گیاهان (فکر می کنم: بامبو, درختچه و تزئینی چمن) می تواند ایجاد صمیمی تر منطقه است. دیوار تقسیم, دار زدن, کشاورزان و چتر نیز راه های زیادی برای پوشش بیشتر از فضای خود را از همسایگان فضول.

پیش رو ما جمع 16 آپارتمان پاسیو ایده هایی که به شما کمک می کند هنر و صنعت فضا شما حلق آویز کردن در.

1. تعطیلات-الهام پاسیو

عصا papasan صندلی و انواع گیاهان به نوبه خود این پاسیو از Friederike به یک مینی فرار است که به یاد شما را از استوایی است. درختان و گیاهان می تواند کمک به اضافه کردن برخی از حریم خصوصی بلکه به افزایش فضای سبز است که فضاهای کوچکتر اغلب فاقد.

2. آپارتمان پاسیو با چلپ چلوپ از رنگ

سیاه و سفید و رنگ روشن میآید اگر زرد به این pretty, هلندی, صفحه اصلی دعوت مبارک پرنیان. نادیده گرفتن این روند و به فرد فضایی خود را به شهوت و میل خود را, سپس شما هرگز موفق به یک لبخند بر روی صورت خود را هنگامی که شما نشستن وجود دارد با قهوه صبح خود را.

3. برابر پایین جدول آپارتمان پاسیو

شبیه به شناور میز یا دیوار نصب شده روی سطوح این پاسیو جدول ویژه در پر جنب و جوش, هلندی, صفحه اصلی چین را زمانی که مورد نیاز است ، منظمی پرس در برابر نرده اگر از آن استفاده نمی کنید. این باعث می شود با بهره گیری از یک وعده غذایی با شریک زندگی خود را فوق العاده ویژه اما نمی گرفتگی عضلات سبک خود را اگر شما چند بار و برای تابستان برنامه های و نوشیدنی.

بیایید همه چیز لگد کردن با این دیدنی تراس که از همه بیشتر قابل توجه از روی نیمکت میز قهوه و کشاورزان بودند ساخته شده توسط کریس. با آن قطعه سرد, رشته, چراغ, و, شیرین, اغذیه فروشی و مشروب فروشی میز و صندلی, زن و شوهر تبدیل کرده است خود را در فضای باز به اتاق نشیمن اضافی و صبحانه قطعه زمین پیش امده. میآید از رنگ اکو راه انفجار و زرد و آبی و نارنجی روح بخشیدن به فضای سرپوشیده.

این شات از مدرن 1903 کابین ثابت می کند آن را یک مجموعه کامل از مبلمان برای ایجاد یک دعوت پاسیو یا ایوان; فقط یک زن و شوهر از صندلی و یک میز و یا دو اتاق به کشش پاهای خود را و برخی از گیاهان به زنده شدن تا چیز. من می تواند نوشیدنی چای سرد و خواندن در اینجا در تمام طول روز.

(اعتبار تصویر: ارسال شده توسط هتل)

6. Itty Bitty پاسیو و بالکن

از سوی دیگر اجازه ندهید فضای محدود و محدود کردن آنچه شما شامل. این کاملا ریزه کوچک شامل بالکن مناسب میز و صندلی یک کارخانه دیوار پرده ای برای حفظ حریم خصوصی و Astroturf. این مربا بسته بندی شده با تعالی بدون اینکه شلوغ است.

(اعتبار تصویر: ارسال شده توسط هتل)

7. بعد از ساعت یک Itty Bitty بالکن

8. حداقل آپارتمان پاسیو با استعداد اضافه شده

شیک توکیو آپارتمان نشان می دهد که چگونه حتی بیشتر Brutalist و عملی سبک پاسیو می تواند احساس گرم و دوستانه. بد بو الگوها و عدم تطابق بافت اضافه کردن هوا از maximalism به بسیار سادگی و مینیمال فضا.

9. رنگارنگ و گرم و نرم بالکن و باغ

در اینجا مثال دیگری است که در آن یک “خودرا برای امتحان اماده و آن را در تمام!” رویکرد آثار smashingly. نیکولا ناز پاسیو دو کافی صندلی و یک میز تن از گیاهان و یک Weber grill, همه در یک 9’x4 فضا و اثر با شکوه و استقبال.

10. پاسیو در فضای باز ناهار خوری

این جدول در فضای باز است که مت تنها فضای ناهار خوری: چه حتی لس آنجلس?!? آب و هوا حسادت کنار آن درخشان بود از مت به برون سپاری یکی از اتاق به ایوان در نتیجه آزاد کردن فضای با ارزش را در خود 400 فوت مربع آپارتمان.

11. بسیار راحت و صندلی و گیاهان

Aisling Drennan مورد استفاده او آپارتمان پاسیو برای باغبانی و آرامش بخش است. اگر شما در حال جوانه زدن horticulturist و علاقه مند به رشد چیزهایی مانند تولید و گیاهان و چوب به چیزی بیش از یک زن و شوهر از صندلی و تبدیل فضای خود را به کار در باغ.

12. روشن و رنگارنگ پاسیو

این التقاطی پاسیو نشان می دهد که چگونه یک فضای در فضای باز به شما می دهد یک فرصت به شعبه زیبایی. کارن خانه یک شورش از رنگ و بافت و پاسیو باز است و یدکی— عملا اسپارتان در مقایسه با داخل خانه! و در عین حال راه او را گنجانیده رنگ و بافت را به او پاسیو طراحی را به دو فضا با هم – به وضوح هماهنگی و در عین حال متضاد.

اضافه کردن یک امام جواد به یک پاسیو شما نشان می دهد متوسط کسب و کار: شما را آرامش خود را به طور جدی. برای اندازه گیری خوبی ترنت اضافه کرده است کوچ مشعل ماورا, پرده, آویز شمع, قاب هنر و king’s ransom در بالشتک. این است که “نواز در مکاتبات” بالکن یا یک “کار بر روی لپ تاپ من” ایوان این است که یک “ماشین مخصوص مخلوط کردن نوشیدنی پس از یک روز در آفتاب” پاسیو.

14. خاموش مدرن دامگاه

در اینجا ما باید یک پاسیو است که بیشتر در اتاق نشیمن خوبی در رفتن از من واقعی اتاق نشیمن می کند: سخاوتمندانه متناسب صندلی و نیمکت, میز قهوه, گرم و نرم و بالشتک پرتاب عثمانی, درختان, شاخ و برگ, کشاورزان, نور, نصب و راه اندازی و حتی یک فرش. چرا شما همیشه رفتن داخل تا کنون دوباره ؟

من فقط به حال به شما نشان می دهد زاویه دیگری از مت پاسیو چرا که به نظر من کامل است. دو صندلی به اغذیه فروشی و مشروب فروشی جداول امام جواد سرسبز مرز یک سنگ کوچک پاسیو و یک نمایش خیره کننده. من می خواهم به عهده گرفت که این امر می تواند غیر ممکن است برای از نو خلق این خارج از ایتالیا پس از این واقعیت است که مت زندگی در لس آنجلس به من امید دادی.

16. جمع و جور سکونت بالکن

در این خانه تور ماری-لورنس و یوهان استناد خود را “پیش فرض بالکن” به عنوان بزرگترین خجالت اما آن را بهتر از هر بالکن (خوب آتش فرار) من و ام تا به حال. آنها رو جدی گیاهی-رشد مهارت های برخی از صندلی که بریزید تا به راحتی و آنچه به نظر می رسد مانند یک نمایش خوب از برخی از درختان. فقط اضافه کردن Judit را Astroturf, نیکولا کوچک گل لاله جدول و مت رشته ساده چراغ و آنها خواهید بود پخت و پز با گاز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im