“مردم را” ظ می گوید رئیس وزیران در کاهش مستند محدودیت

مستند خروج از طرح: این 5 جلسه بین ساعت و وزرای ارشد پس از مستند آغاز شد.(فایل)

برجسته

 • بحث را حول یک برنامه برای زندگی پس از مارس 17
 • این دیدار با مجموعه ای برای شروع در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه”
 • بحران برای هزاران نفر از مهاجران نیز یک کلید دستور کار

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در یک مجازی ملاقات با وزرای ارشد امروز گفت: در حالی که دولت در تلاش بودند برای همه به ماندن در جایی که آنها در مبارزه با گسترش coronavirus برخی تصمیمات به حال به تغییر به دلیل آن بود که “طبیعت انسان” می خواهم به خانه بروم. پنجم خود را چنین مشاوره حول محور یک طرح برای زندگی پس از مارس 17, زمانی که در سراسر کشور مستند با توجه به پایان پس از دوم خود را فرمت. “قبل از گرفتن مشخصات در نظر گرفته و این بار ما تصمیم به دعوت رئیس جمهور صحبت می کنند” گفت PM. دولت یک قدم دیگر به اجازه می دهد محدود قطار مسافری خدمات از روز سه شنبه که برای رزرو آنلاین امروز آغاز شده است.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. Mamata بانرجی یکی از اولین بار به صحبت می کنند و گزارش شده که با حمله به مرکز و گفت “با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای” برای بازی سیاست است. “این است که زمان برای انجام سیاست نمی ارعاب و تهدید فدرال ساختار” بنگال وزیر گفت.

 2. تامیل نادو وزیر E Palanisamy خواست PM مودی نه به از سرگیری پرواز و قطار در این ماه. تامیل نادو به خصوص در چنای دیده شده است یک افزایش در coronavirus موارد, او گفت:.

 3. از سوی دیگر آندرا پرادش وزیر Jagan موهان ردی گفت: این مهم به بازگشایی بازارهای کشاورزی, حمل و نقل عمومی و بازارها و مراکز خرید با برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای جلوگیری از عفونت. “ظاهر خواهد شد و احیای اقتصاد” Jagan Reddy این گزارش گفت:.

 4. همه کشورها باید نگرانی در مورد بحران برای هزاران نفر از مهاجران رشته به دلیل مستند از ماه مارس رسید.

 5. مهاجران چپ بیکاری و بدون غذا و سرپناه راه رفتن به خانه از هزاران کیلومتر دور شده است یکی از قانع کننده ترین مناظر در طول خاموش کردن.

 6. حتی پس از قطار ویژه آغاز شده در حال اجرا از متحده به مهاجران دانش آموزان و دیگران صفحه اصلی ناامیدی به پایان رسیده است برای بسیاری از.

 7. اقتصادی اقدامات برای کمک به مهاجران صنايع کوچک و متوسط و کمک به احیای مصرف نیز مورد بحث قرار گرفت.

 8. ایالات متحده خواستار آن شدند که در صورت مدرج خروج از این مستند بر اساس قرمز و نارنجی و سبز مناطق ادارات دولتی مجاز به تصمیم گیری که در آن محدودیت می تواند کاسته شود.

 9. در میان سنبله در COVID-19 موارد در کشورهای مانند ماهاراشترا گجرات و تامیل نادو خروج از مستند خواهد بود دشوار تماس بگیرید.

 10. هر چند تعداد موارد نشان داد که بزرگترین جهش در دوشنبه هند نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته بهبود نرخ 31 درصد است. صبح امروز تعدادی از coronavirus بیماران است 67,152 با 4,213 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im