معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است.

مایکل رینولدز | سازمان حفاظت محیط زیست | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد فاصله خود از دیگران برای چند روز آینده پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای coronavirus یک مقام ارشد گفت: ان بی سی نیوز روز یکشنبه.

این مقام گفت پنس را احتیاطی نیست مقدار به خود انزوا به دلیل وجود دارد هیچ محدودیتی در برنامه خود. پنس خواهد بود کلید پایین برای چند روز آینده رسمی گفت: اما این بدان معنا نیست که هر چیزی برای هفته آینده.

آسوشیتد پرس نیز به نقل از یک مقام رسمی گفت: پنس خواهد در واقع خود جدا.

“معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه” گفت: Devin o’malley, معاون رییس جمهور و عبدالله. “علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا.”

پنس آخرین و بالاترین رتبه از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار به گزارش اقدامات برای جلوگیری از تماس های اجتماعی پس از دبیر مطبوعاتی خود, کتی میلر آزمایش مثبت برای ویروس. یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, CDC مدیر رابرت Redfield و FDA مدیر Stephen هان باید همه رفته اند و به نوعی قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض کاخ سفید مشاور با ویروس.

هان و Redfield در حال رفتن به خود قرنطینه به مدت دو هفته و شهادت خواهد شد قبل از سنا در جلسه کمیته در بازگشایی اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس روز سه شنبه.

Fauci است پس از “اصلاح” قرنطینه که او در آن کار بیشتر از خانه است اما ممکن است رفتن به دفتر خود را در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. او هنوز هم برنامه ای برای حضور در سنا سهشنبه شنوایی در فرد اما این برنامه تغییر هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس آمده اند تحت انتقاد برای عدم پوشیدن ماسک صورت در رویدادهای عمومی. رئیس جمهور نمی پوشیدن ماسک در طول یک تور از یک Honeywell کارخانه است که باعث می شود ماسک و پنس نمی پوشیدن ماسک در طول سفر به کلینیک مایو حتی اگر آن مورد نیاز بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو