جوانه زدن این Birdhouses با الهام از کویر مدرنیسم و “دختران طلایی”

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر چه خراط استیو Hadeka دارد 1965 در مرتع پرورش احشام-سبک ورمونت خانه محبت با نام مستعار “دلپذیر در مرتع پرورش احشام” او گاهی اوقات زندگی خود را دیگر خانه رویایی آرمان از طریق قفس ساخت.

“من این خیالی چشم انداز برای خانه ما تبدیل به یکی از کسانی که سرد كلاسيك پد” Hadeka می گوید. در تعطیلات خانواده به میامی Hadeka طول می کشد عکس از خانه که گرفتن چشم خود را—آنهایی که او را بعد از نو خلق کردن برای پرندگان به لانه ،

“این خنده دار مخلوط در کوکونات گرو: شما باید به مادر بزرگ-retro چیز بلکه شیشه ای مدرن متجدد چیزی که من را تحت تاثیر قرار هر دو از کسانی که سبک” او می گوید.

Hadeka یک درامر حرفه ای اما شروع ساخت نجاری و صنایع دستی به عنوان یک سرگرمی در سال 2012. در سال 2014 او به طور منظم ساخت و فروش خود را در هنر های چوبی, دکوراسیون خانه, barware لوازم آشپزخانه و مبلمان در Etsy فروشگاه نیز به نام دلپذیر در مرتع پرورش احشام.

او birdhomes فقط کسری از کل فروش در Etsy به عنوان تقاضا برای آنها فصلی است اما Hadeka همیشه یکی در آثار. “معمولا دو یا سه روز روند اما بیشتر از آن زمان در حال انتظار برای رنگ خشک,” او می گوید.

آن را تنها به تازگی است که Hadeka آغاز شد, ترکیب رنگ در پرنده خانه و قصد دارد به آزمایش با اشکال و منحنی های بعدی. “من این ایده را برای [یک birdhome با] جریان منحنی. من احتمالا می خواهم به استفاده از یک اره نواری است که برای” او می گوید.

زیر Hadeka سهام خود را الهام بخش و چشم انداز در پشت برخی از بهترین birdhouses:

“این قفس الهام گرفته است توسط تعداد کمی از خانه های من ‘تحقیق’ در پیاده روی های مختلف میامی محله در زمستان سال گذشته.”

کف دره قفس در Creamsicle

“من می خواستم به بازی کردن خاص “پالم اسپرینگز’ مدرنیسم با این یکی. نارنجی/سفید طرح به نظر می رسد داغ در خارج وجود دارد در حال حاضر.”

“من به سادگی تصور خانه من خواهد ساخت برای بتی سفید از شخصیت های مورد علاقه ما نشان می دهد تلویزیون, ‘دختران طلایی.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>