زیرچشمی نگاه کردن در داخل مایکل جردن را که در آن “باشگاه صبحانه” تمرین

یکی از نمادین ترین چهره های ورزشی در یک خانه برای فروش. بسکتبال بزرگ مایکل جردن به تازگی خود را سفارشی ساخته شده در منطقه شیکاگو و مستغلات در بازار با قیمت درخواست از $14.85 میلیون. واقع در حومه شیک و مد Highland Park معاصر سبک عمارت در 2700 نقطه خط نشسته در هفت هکتار از زمین احاطه شده توسط بیش از 150 درختان راه اندازی است که بدیهی است که درخواست تجدید نظر به کسی که اولویت حفظ حریم خصوصی.

در آوریل و مه این سال ESPN پخش “آخرین رقص”, ده قسمت docuseries در شیکاگو بولز’ فصل 1997-98. اموال است که در آن اردن میزبان “عین” که در آن هم تیمی های Scottie Pippin ران هارپر و رندی براون ملاقات برای صبح زود تمرینات و وعده های غذایی آماده شده توسط اردن آشپز.

ساخته شده در سال 1995 30000 فوت مربع خانه است نه اتاق خواب و 15+ حمام و سرویس بهداشتی. آن را ویژگی های کفپوش چوب جنگلی کف به سقف پنجره طول و همچنین نورگیرهای متعدد. نیز وجود دارد یک طبقه اول لباس های شسته شده در قانون suite مرطوب و خشک بار و ورود به دروازه تحمل اردن معروف شیکاگو بولز شماره 23. پس قابل توجهی در بازسازی این خانه همچنین دارای یک اتاق سیگار برگ, top-of-the-line لوازم مقررات به اندازه بسکتبال, بدنسازی, زمین تنیس, قرار دادن رنگ سبز و برنامه استخر بی نهایت, هر ارتقاء طراحی شده به اردن سلیقه شخصی است. نیز وجود دارد یک مهمان خانه و پاسیو است که می توان از شش راههای ورودی در خانه است.

لوکس اقامت هیچ غریبه ای به بازار است. صفحه اول ذکر شده در سال 2012 به 29 میلیون و موفق به خالص یک مالک جدید هنگامی که آن را قرار داده تا برای حراج در سال 2013. قیمت کاهش یافته است به $20 میلیون سال بعد و پس از آن تو را دیدم دیگر کاهش به $14.9 میلیون دلار در سال 2018 است.

Integra ملک, منابع, مدیر عامل گیل Lissner ارائه یک توضیح که چرا خانه به فروش نرفته گفتن معامله واقعی در سال گذشته “هر زمان که شما باید این خانه ها هستند که فقط نوع ناخالص بیش از پیشرفت را برای این منطقه انجام می دهند منجر به بسیار طولانی, بازاریابی, برابر,” او گفت:. “در آن واقع شده در منطقه ای که بیشتر از حد متوسط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im