زیرچشمی نگاه کردن در داخل J Balvin را “کمتر بیشتر است” عقب نشینی در جنگل های کلمبیا

اگر شما نمی توانید جت به یک گرمسیری, گریز خودمان حداقل شما می توانید زندگی می کنند vicariously از طریق J Balvin. لاتین ستاره (نام کامل: خوزه آلوارو Osorio Balvin) استفاده می شود برای نشان دادن خاموش خود را پلنگ-نسخه قابل چاپ موهای خود را برای 41 میلیون (بله میلیون!) Instagram followers. اما در حال حاضر او آن را مستقیما به پوشش Architectural Digest, که در آن Reggaeton آیکون های خود را وسیع جفت از خانه های خود بومی کلمبیا.

جمع 30 دقیقه در خارج از شهر در میان یک جنگل چشم انداز در Llanogrande, Balvin کشور خانه مهمان کلبه, که بخشی از یک بزرگتر مسکونی ترکیب در حال حاضر در ساخت و ساز. پس از برش های موجود در خانه و reimagining ساختمان به عنوان یک بی سر و صدا انجام نگرفته غرفه آنها یکپارچه ژاپنی, عناصر مانند سیاه شدن چوب, جانبداری و شوجی-مانند قاب کتانی درب و صفحه نمایش. داخل بلوط است که در همه جا و کشش و فرم طبقه به دیوار و سقف تن به تن اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری و آشپزخانه. دکور مدرن می افزاید: کمی از سبک اسکاندیناوی به فضا است که تا حد زیادی خاموش رنگ-دانا است. به جز غول پیکر گنجه پر از 850 جفت کفش ورزشی است که تنها کسری از آنچه که او صاحب با توجه به داستان.

در آغوش داخل سالن/فضای باز پرنیان خانه متصل به خارج از منزل از طریق یک عرشه که منجر به یک استخر شنا, در حالی که یک سطح پایین تر را منعکس استخر flanked توسط نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری و سالن مناطق. سیاه شدن چوب و درختان بونسای بازی کردن, ژاپنی, تأثیرات ایجاد ذن فضای عقب نشینی برای Balvin و Retrievers طلایی باز و Felicidad که هم دوست دارم به ورجه ورجه کردن در استخر.

“وقتی که می آید به مکان های زندگی من, من قطعا کمتر-است-بیشتر رویکرد” او گفت: AD. “یک خانه باید یک محل که در آن شما می توانید استراحت روح خود را. من سعی کردم برای ایجاد مکان هایی که خوراک روح من نه نفس من است.”

در ضمن در مدلین انبار (به تبلیغ برای عکس), ایده برای نگه داشتن فضا “به عنوان باز و مایع که ممکن است می گوید:” Balvin. که به معنای واقعی تنها درب است به حمام. با, بالا, در معرض سقف طبقه بتنی و ناهموار زیبایی Balvin می گوید: او همیشه مجذوب این ایده از نیویورک زیر شیروانی قرار دادن. “این غار یک محل که در آن من می توانم پرنیان با هنر و معماری, چیزهایی که من دوست دارم” او می گوید.

و او مقدار زیادی از آن را در اتاق خواب وجود دارد قطعات منحصر به فرد مانند یک Whisbe مجسمه سازی و تاکاشی موراکامی طبقه کوسن در حالی که یک صفحه نمایش سفارشی کابینه خانه سه KAWS همراه مجسمه. آن را ایجاد یک دیوار موقت بین اتاق خواب و اجتماعی فضایی است که حول یک غول مبل و رایگان فرم فرش نارنجی. فوق العاده ویژه لمسی, استخر خصوصی که هر واحد در هفت طبقه ساختمان است. یک گاراژ درب باز می شود به خارج از منزل برای صنعتی-سبک پیچ و تاب.

با توجه به Balvin بازی چنین نقشی اساسی در طراحی خود را به خانه های خود آن را هیچ جای تعجب است که او می خواهم به پرتاب کلاه خود را به حلقه هنگامی که آن را می آید به خلاق مهمان نوازی فضاهای. “من فقط دوست دارم این روند است. این امر می تواند شگفت انگیز برای ایجاد ویژه هتل ها از هنر و سبک است که با یک Aman پرنیان با سهم توسط افرادی مانند KAWS و موراکامی” او به اشتراک گذاشته. “کار خود را باعث می شود من احساس می کنم یک بچه دوباره خنده روی زمین بازی. که یک احساس بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de