هاریانا گفت: بسیاری از coronavirus موارد در دولت پیش بینی شده است به دهلی نو.

برجسته

  • رفت و آمد بین شهرها نیاز به دولت در عبور از سه شنبه
  • هاریانا به سفر به دهلی نو و شهرستانها ماهواره ای
  • اندازه گیری به عنوان برخی از کارگران مهاجر در بر داشت مثبت

دهلی نو:

هاریانا را سفت مرزهای خود با دهلی نو خفقان را در سفر به شهرستانها ماهواره ای از گورگان و فریدآباد پس از شماره اخیر coronavirus موارد ترسیم شد به سرمایه های ملی, مقامات گفت. حداقل دو دیگر مرزها – سونیپات و ژججر – مهر و موم شد زودتر میان COVID-19 شیوع.

کسانی که رفت و آمد بین شهرها خواهد شد نیاز به عبور از دولت شروع روز سه شنبه. حتی مراقبت های بهداشتی کارگران, رسانه کارکنان و کسانی که به ارائه خدمات ضروری نیاز به عبور, مقامات گفت. نویدا و Ghaziabad در اوتار پرادش هم تا به حال معرفی محدودیت های مشابه قبل از آن.

“تا کنون ما فقط مهر و موم شده سونیپات و ژججر مرز با دهلی نو است. گورگان و فریدآباد مرزهای شده اند سخت تر اما نه مهر و موم شده هنوز” هاریانا رئیس پلیس Manoj Yadava گفت.

اقدامات آمد و به عنوان هاریانا وزیر بهداشت آنیل Vij گفت: بسیاری از کسانی که کار در دهلی نو و اقامت در هاریانا را تبدیل به “کرونا-حامل”.

“من درخواست تجدید نظر به دهلی وزیر که اقامت ترتیبات از افرادی که در دهلی نو باید ساخته شده در سرمایه های ملی خود را. آنها نباید صادر می گذرد برای سفر به هاریانا به عنوان این است که افزایش COVID-19 مورد در اینجا. بسیاری از کسانی که کار در دهلی نو و اقامت در هاریانا در حال تاج-حامل” آقای Vij گفت: خبرگزاری ANI.

BJP رهبر هم مقصر دولت دهلی نو برای خرید اینترنتی از جماعت مذهبی, سازمان اسلامی, جق Tablighi Jamaat در دهلی Nizamuddin ماه گذشته پدید آمده است که به عنوان یکی از هند بزرگترین coronavirus خوشه.

“ما به بررسی و درمان 120 Tablighis که تا به حال وارد هاریانا از سرمایه های ملی. قابل ملاحظه تعداد موارد مربوط به دهلی نو یافت شده در دولت است. موارد پلیس دهلی پاسبان کارکنان و بهداشت کارگران از دهلی نو بیمارستان در میان نمونه از این” وزیر گفت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendra Jain روز دوشنبه در اعتراض به هاریانا وزیر نظر گفت: “آن است که راست می گویند ، بسیاری از مردم در دهلی نو کار در مناطق مرزی از سرمایه های ملی و بالعکس.”

هاریانا تا کنون گزارش 299 coronavirus موارد است. این رقم شامل 24 اتباع خارجی. سه نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو