پنتون جدید نرم افزار تلفن همراه باعث ایجاد پالت رنگ تر از همیشه

در حالی که شما صرف زمان بیشتری را در خانه شما ممکن است تجدید نظر رنگ آشپزخانه خود را دیوار و یا به فکر یک پالت بر روی قطعه بیانیه. هر مورد ممکن است پنتون فقط راه اندازی یک برنامه جدید تلفن همراه است که اجازه می دهد تا شما را به بازی با تمام رنگ خود را به صورت رایگان—و این می تواند کمک به شما را بهتر تصمیم گیری های طراحی از آسایش در منزل.

در دسترس برای iOS و آندروید, پنتون اتصال نرم افزار تلفن همراه کمک هزینه های دسترسی کاربران به فهرست تمام رنگ خود را سازماندهی شده توسط سیستم ها و پالت. علاوه بر رنگ خود را از مجموعه برنامه نیز همراه با ابزار برای کمک به ایجاد شخصی پالت رنگ بر اساس زمان الهام بخش است.

“این برای افرادی که استفاده از پنتون به طوری که می تواند هر خلاقانه و یا هر کسی که در تلاش برای کشف کردن واقعا چه پنتون رنگ ترکیب آنها ممکن است کار با” نیک Bazarian مدیر محصول در Pantone گفت: آپارتمان درمانی است. “کلید که با آن شما می توانید به یک سطح از دقت رنگ با استفاده از مجموعه ابزارهای ساده خیلی بیشتر به راحتی و بسیار سریع تر از نیاز به خرید یک پنتون راهنمای و کشف کردن که رنگ شما دنبال آن هستید.”

هنگامی که شما دانلود این برنامه اولین چیزی که خواهد شد تا پاپ است پنتون دیجیتال کتاب که در آن شما می توانید از طریق سیستم رنگ. با کلیک کردن بر روی پیکان کشویی شما می توانید از طریق سیستم تطبیق پنتون (PMS), مد, خانه, داخلی + (FHI) سیستم و دیگر پنتون سیستم های الهام بخش است. شما می توانید هر رنگ به یک پالت جدید کاری به شروع به ساختمان مورد نظر خود را از پالت بیش از حد.

نیز وجود دارد یک “روند پالت” تب است که به شما یک کتابخانه از روند پالت رنگ از پنتون. “معماران و طراحان از هر نوع—این که آیا شما فقط در تلاش برای کشف کردن که رنگ شما می خواهید در خانه خود را—می تواند با استفاده از این به عنوان یک راه حل” Bazarian توضیح داد: “آن را به معنای چیزی است که واقعا توانایی ارتقاء به یک رنگ انتخاب کنید و سپس با آن ایجاد کنید در برخی از نقطه.”

اگر شما یک قطعه بیانیه که شما می خواهید به پایه پالت رنگ در اطراف شما می توانید با استفاده از عصاره ابزار با در نظر گرفتن یک عکس از آیتم و آپلود یک عکس از آن است. سپس این ابزار را می کشد تصویر, رنگ پنتون به عنوان نمونه و از آنجا شما می توانید ساخت پالت. علاوه بر این پنتون منتشر شد فقط رنگ پنتون کارت بازی که calibrates یک دستگاه تلفن همراه و دوربین برای افزایش دقت رنگ.

برنامه رایگان برای دانلود است و می آید با ویژگی های ذکر شده در بالا وجود دارد اما یک گزینه حق بیمه برای خرید در دسترس است که کمک های مالی دسترسی به ابزارهای اضافی بیش از حد. اما هر کسی که محبوبیت این نرم افزار می توانید سعی کنید تمام ویژگی های حق بیمه شامل) به صورت رایگان تا 8 ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de