همه گیر خواهد شد درایو تغییرات عمده ای به خانه سالمندان صنعت

لیلیان جانسون, 77, تصویر خود را در خارج از شرق علفزار, نیویورک, خانه سالمندان است. به دلیل Covid-19 محدودیت پسر او قادر به دیدار او برای دو ماه.

لمانت جانسون

لمانت جانسون زندگی فقط حدود دو مایل از مادر خود را در خانه سالمندان در لانگ آیلند نیویورک است.

او قادر نبوده است به دیدار او حدود دو ماه.

دلیل: Covid-19 گسترش یافته بود به مادرش اقامت در هملت از شرق علفزار در نهایت منجر به 39 مرگ و میر.

مانند دیگر خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات در سراسر کشور محل اقامت را متوقف اجازه می دهد اعضای خانواده به دیدار مسن یا بیمار عزیزان به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر کشور است.

اما استرس از وضعیت تکثير شد توسط یک عدم ارتباط جانسون گفت.

بعضی اوقات هیچ کس جواب تلفن زمانی که او به نام خانه سالمندان است. که به معنای Johnson نمی دانم چگونه مادر خود و دختر بچه, 77 که دچار زوال عقل انجام شد روز به روز.

بیشتر از امور مالی شخصی:
نحوه دریافت مدیکر اگر شما 65-plus و بیکاری
در اینجا 8 شغل جدید ایجاد شده توسط pandemic
آن را دوست دارم یا نه, آموزش از راه دور می تواند در اینجا به ماندن بگیرید

در ضمن جانسون گفت که او متوجه چیز دیگری است: عدم دسترسی گسترده به اطلاعات در مورد دقیقا چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان آزمایش شده اند و چگونه بسیاری از آنها گذشت.

جانسون یک روستا امانت در Hempstead, نیویورک پیوست و یک گروه دیگر از Nassau County مقامات به تماس برای تحقیقات فدرال.

“ما به انجام بیشتر برای محافظت از مردم و به عشق مردم است که در زمان مراقبت از ما هنگامی که ما جوان بودند” جانسون گفت.

با وجود خطرات جانسون گفت که او نمی توانید صبر کنید برای دیدن مادر خود را. “من می خواهم امروز اگر من می توانم” او گفت:.

بسیاری از خانواده ها با عزیزان در خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت ناامید هستند قادر به بازدید از آنها را دوباره. اما این به اصطلاح بازگشت به حالت عادی زمان می برد و به احتمال زیاد خیلی متفاوت تر از قبل.

“جامعه ما خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر Covid-19 از نظر ما واقعا فکر می کنم در مورد ما تماس فیزیکی با اعضای خانواده ما,” دکتر گفت: XinQi دونگ مدیر موسسه سلامت و مراقبت های بهداشتی و سیاست و پیری پژوهش در دانشگاه راتگرز.

جدید تنظیمات

BrightStar ارشد زندگی را زندگی کمک جامعه در فورت Wayne, Indiana است که در میان شرکت های خوابگاه که به تازگی بازرسی و نگهداری قوانین خود را در پاسخ به Covid-19.

BrightStar زندگی ارشد

در BrightStar زندگی ارشد با چندین امکانات زندگی کمک در میانه مبارزه با کروناویروس یک چالش بوده است گفت: Brad Jacobsen, مدیر ارشد پروژه توسعه است.

در یک مرکز دو نفر که فوت کرده اند آزمایش مثبت برای Covid-19 در حالی که هفت نفر دیگر آزمایش مثبت و بهبود یافته اند.

“ما را همه پروتکل های ما در جای خود اما مردم شده بود تحت تاثیر قرار” Jacobsen گفت. “پس از 14 روز بعد از آن ما تا به حال آینده شیوع مردمی تست مثبت است.”

این یک زمان بسیار استرس زا Jacobsen گفت: که آنها را وادار به قرار دادن اقدامات شدید در محل در همه ی شرکت های ساختمان.

در حال حاضر همه ساکنان جدا هستند و هیچ اعضای خانواده می توانید در فرد بازدیدکننده داشته است. علاوه بر این, همه کارکنان را مجبور به پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت شخصی در تمام اوقات و آنها در حال آزمایش قبل از هر تغییر. کارکنان نیز باید با پر کردن یک پرسشنامه نشان می دهد هیچ نشانه ای از آنها در حال تجربه.

دستياران ریه ها و درجه حرارت در حال آزمایش دو بار در روز Jacobsen گفت.

خانواده بازدیدکننده داشته است در حال حاضر اتفاق می افتد بیش از سیستم عامل مانند Facebook یا زوم چند بار در روز. پنجره بازدیدکننده داشته است که در آن آنها می توانند هر یک از دیگر در حالی که صحبت کردن از طریق تلفن نیز زمانی رخ می دهد که ممکن است.

در حال حاضر که ساکنان سالم هستند, اجتماعی, فاصله, فعالیت در, فعالیت اتاق یا راهرو شروع دوباره, او گفت:.

اما چه زود در شخص بازديد خانواده شروع دوباره تا حد زیادی بستگی به چه پروتکل های جدید نیاز به در محل قرار داده به خصوص وقتی که می آید به تست.

“همه فقط تلاش برای انجام تحقیقات در این نقطه به پیدا کردن آنچه که جدید عادی در حال رفتن به” Jacobsen گفت.

تست تست

پزشک پرستار Sharlene گن با لس آنجلس مسیحی مراکز بهداشتی و درمانی با یک سواب نمونه از جیمز Ollie در نیمه شب ماموریت Skid Row لس آنجلس, تست برای Covid-19 روز 30 آوریل سال 2020 است.

Al Seib | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

با استفاده از آزمون هنوز هم در توسعه مجازی بازدید بیش از زوم و WebEx گره خورده است, به احتمال زیاد خواهد هنجار برای آینده قابل پیش بینی دکتر دونگ گفت.

رفتن به جلو و اعضای خانواده باید آماده برای انجام آزمایشات به منظور دیدار عزیزان.

اما وجود دارد بسیاری از سوالات که نیاز به پاسخ قبل از این پروتکل ها در محل قرار داده.

Covid-19 آزمون متفاوت است به طور گسترده ای در اثر, و برخی می تواند نرخ بالای منفی کاذب. در ضمن نتایج هم می تواند ساعت ها یا روز.

رویای من این است که خانه های پرستاری تبدیل به یک چیزی از گذشته در راه است که ما آنها را در حال حاضر.

کارولین McClanahan

مدیر برنامه ریزی مالی در زندگی برنامه ریزی همکاران

“ما واقعا درک نمی کنند و به اندازه کافی به دانستن حساسيت و ويژگی آن آزمون به دانستن آنچه که بهترین نوع آزمون” دکتر دونگ گفت.

آنتی بادی آزمون که در آزمون های گذشته با عفونت نیز می تواند مجمل. “اگر ما نمی آزمون در زمان مناسب ما دست تمام قایق” دکتر دونگ گفت.

برای خانه های سالمندان بیشتر پرسش های بزرگ loom به گفته دکتر دونگ. که پرداخت برای آزمون ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کارگر تست مثبت و سپس به مدت 14 روز ؟ خواهد شد که آنها را جایگزین ؟

خانه های سالمندان در ایالت نیویورک شده اند مجبور به سعی کنید برای مقابله با این مسائل در حال حاضر که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ساخته شده است آن را اجباری برای خانه سالمندان کارگران به آزمایش می شود دو بار در هفته.

در دراز مدت شیفت

ریدلی اپستاین 9 و مادر بزرگ او دانا Forsman, 78, خداحافظی پس از چت از طریق تلفن همراه در طول یک through-the-درب بازدید در بروکدل آرلینگتون ارشد زندگی در آرلینگتون ویرجینیا.

Jahi Chikwendiu/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

برای خانواده ها, سوالات در اطراف آزمون ها تنها خراش سطح بزرگتر و مسائل مربوط به آنها به عنوان آنها سعی می کنند برای پیدا کردن بهترین مراقبت برای عزیزان خود.

خوشه در coronavirus موارد ممکن است آنها را بی درنگ به سوال اینکه آیا آنها باید نقل مکان اعضای خانواده خود را به امکانات کمتر قرار گرفتن در معرض. و یا آنها دریغ ممکن است برای قرار دادن یک دوست در یک خانه سالمندان و یا کمک به وضعیت زندگی و در همه حال به خاطر ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس و قادر به مراجعه کنید.

مدت طولانی است که نه یک راه حل ، توماس غرب شریک در امضا و مستغلات و سرمایه گذاری مشاوران. “وجود ندارد به اندازه کافی حرفه ای سرپرستان را به مراقبت از همه در خانه خود را,” او گفت:.

غرب گفت: آن را باید انتظار داشت در این نقطه است که یک مرکز به احتمال زیاد تا به Covid-19.

“من بسیار نگران اگر وجود دارد فراری Covid” در غرب گفت. “اگر شما اتفاق می افتد به یکی از نقاط داغ که در آن 25 درصد از جمعیت خود را 30 درصد از جمعیت خود را دارد که بدان معنی است که کسی نمی کنترل چیزی که از آن رفت و در آن وجود دارد.”

آنچه شما باید انتظار این است که واقعا ارتباطی خوب در مورد آنچه در حال انجام است برای محافظت از شما عزیزان و به حداقل رساندن گسترش غرب گفت.

اگر شما انتخاب می کنید به حرکت یک از اعضای خانواده به یک مرکز جدید شما نیاز به مطمئن شوید که آن را بهترین جا برای آنها. برخی از بیماران به ویژه کسانی که مبتلا به زوال عقل می تواند صدمه, آن, انتقال, غرب گفت.

آهسته انتقال

مسلما پیدا کردن یک جدید و طبیعی برای مراقبت از زمان خواهد بود.

“رویای من این است که خانه های پرستاری تبدیل به یک چیزی از گذشته در راه است که ما آنها را در حال حاضر گفت:” گواهی برنامه ریز مالی کارولین McClanahan یک پزشک و مدیر برنامه ریزی مالی در زندگی برنامه ریزی همکاران.

یک ایده خواهد بود که بیشتر در بین نسل جوامع است که می تواند کمک به ترویج سلامت بهتر برای افراد مسن, او گفت:. رویکرد دیگر می تواند ایجاد یک جامعه سلامت نیروی کار است که می تواند بازدید از سالمندان در خانه های خود.

در حال حاضر بزرگترین مانع برای بسیاری از افراد است که هنوز هم فقط برای دیدن بستگان خود را. یکی از McClanahan مشتریان sneaks را در بازدیدکننده داشته است با مادر خود است که در زندگی کمک و انتظار در اطراف گوشه در طول تفریحی معافیت خارج است.

جامعه ما خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر Covid-19 از نظر ما واقعا فکر می کنم در مورد ما تماس فیزیکی با اعضای خانواده ما.

دکتر XinQi دونگ

مدیر موسسه سلامت و مراقبت های بهداشتی و سیاست و پیری پژوهش در دانشگاه راتگرز

دیگران فقط شروع به دریافت مجوز رسمی برای دیدن عزیزان خود را در یک نگاه اجمالی اول در چه پست-Covid-19 مراقبت خواهد شد.

جانسون به تازگی خود را مدتها در انتظار فرصتی برای دیدار مادر خود را. قرار ملاقات برنامه ریزی شده بود توسط خانه سالمندان و محل خارج با پوشیدن ماسک و شش پا فاصله بین آنها.

این مراسم شاد شد خاموش با بیشتر از اخبار خوب است. جانسون که آزمایش مثبت در اخیر آزمایش پادتن است از بهبود اخیر عفونت ریه است.

جانسون اعتبارات دولتی کومو قوانین جدید برای دو بار در هفته تست و جلوگیری از بيماران مبتلا به Covid-19 از reentering خانه های پرستاری برای کمک به بهبود این وضعیت است.

“او یک کار خوب” جانسون گفت. “او را دیدم که آن مشکل بود و او آن ثابت شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de