همه گیر لباس های شسته شده را ندارد به شما استرس—در اینجا 5 راه برای آن را آسان تر

حتی اگر شما منطقی می دانم که کارهای آن در حال کمک به شما اقامت سالم آنها را انجام داده می تواند طاقت فرسا. چرا که در حال حاضر کارهای خانه نیست فقط کار فیزیکی. در آن طول می کشد کار احساسی بیش از حد.

نگاهی به لباس های شسته شده به عنوان مثال: قبل از همه گیر شما ممکن است تا به حال روال آشنا نگه داشتن لباس های خود را در یک مانع و شستن آنها را یک بار در هفته. در حال حاضر وجود دارد انواع جدید پر مخاطره قوانین برای شکستن ساخت یک پس شدنی سخت و طاقت فرسا احساس خسته. با توجه به خشکشویی متخصص پاتریک Richardson که صاحب مینیاپولیس-بر اساس بوتیک مونا ویلیامز, لباس های شسته شده را ندارد به این راه احساس—حتی در طول یک بیماری همه گیر. کلید این است که به دنبال دستورالعمل حس مشترک و زمانی که ممکن است نگه داشتن لباس های شسته شده و کم ریسک.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد به دست گرفتن کنترل از شستن لباس های خود را در یک قرنطینه.

1. نگران نباشید در مورد جدا کردن لباس های کثیف توسط نوع

به عنوان یک قاعده کلی لباس های کثیف کثیف هستند ، مگر اینکه شما قصد دارید دوباره به پوشیدن چیزی (که شده است در معرض به خارج از میکروب ها) شما می توانید نگه داشتن تمام خاکی موارد در یک مکان. که شامل تمیز کردن پارچه―ریچاردسون می گوید هیچ دلیلی برای نگه داشتن آن در یک فضای جداگانه به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی آمد با لباس شما برنامه ریزی برای پوشیدن دوباره.

یک چیز وجود دارد به فکر می کنم اگر شما در حال حاضر: اگر شما کسی قرار می دهد که لباس بر روی یک صندلی یا روی زمین پس از تغییر در حال حاضر زمان مناسبی برای بیشتر عمدی. نگه داشتن لباس خاکی جدا از لباس شما می خواهید به دوباره بپوشید.

“اگر شما یک جفت از عرق شما را دوست دارم و هر روز پوشیدن در خانه, سپس شما نیاز به نگه داشتن خود را در خارج از لباس جدا” ریچاردسون می گوید. “اگر شما یک مانع رفتن خانه و پرتاب خود را در خارج از لباس در آن است. هر چیزی که می رود به مانع را ندارد بازگشت تا زمانی که شما آن را بشویید.”

2. آیا لباس های شسته شده بیشتر از شما در واقع نیاز به

یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای کاهش لباسها مربوط به بار روانی: اگر شما به اندازه کافی لباس به شما و سپس شما در واقع نیاز به شستن لباس خود را هر بیشتر از شما که قبل از همه گیر. ریچاردسون به طور کلی توصیه می کند یک بار در هفته شسته روال که شما هنوز هم می توانید چوب به در حال حاضر. (فقط نگه داشتن در ذهن شما ممکن است بیشتر بارهای به انجام زمانی که شما رفتن به شستن آنجا که شما می تواند تغییر لباس بیشتر از قبل از, اگر شما نیاز به یک مقدار زیادی.)

اگر شما لازم نیست که به اندازه کافی لباس به گذشته یک هفته تمام شما می توانید آمپر تا رختشویی معمول به دو بار و یا سه بار در هفته. نکته مهم این است که به نگه داشتن یک روال به لباس های شسته شده قابل پیش بینی است. هنگامی که شما می دانید آن را در آینده به کارهای عادی و روزمره را کمتر احساس قریب به اتفاق قربانیان است که به ویژه مهم است که استرس سطوح بالاتر به طور کلی.

“در حالی که بسیاری از چیزهایی که خارج از کنترل زمانی که شما انجام لباس های شسته شده شما چیزی است که شما می توانید کنترل,” او می گوید. “آن را نیز فراهم می کند یک حس موفقیت—شما را به انجام لباس های شسته شده و آن را پاک کردن. شما برنده شوید.”

3. شستشو نیست حق دور مگر اینکه شما در اطراف کسی بیمار

به جای شستن هر بار که شما دریافت صفحه اصلی شما می توانید نگه دارید به طور بالقوه آلوده آیتم های لباس در یک فضای تعیین شده مانند یک سبد لباس های شسته شده و یا مانع. ریچاردسون توصیه نگه داشتن لباس های کثیف را در یک گنجه اگر ممکن است و یا پوشش خود را درب-کمتر مانع با یک حوله برای جلوگیری از قطرات از aerosolizing در هوا. اگر شما یک اتاق رختشویي, شما همچنین می توانید فروشگاه خود را در لباس های کثیف وجود دارد تا زمانی که شما آماده برای شستن.

4. اگر شما نمی توانید بشویید چیزی فقط صبر کنید 24 ساعت دوباره آن را می پوشند

هنگامی که شما به خانه از یک محل عمومی آن را امن فرض کنیم حداقل در لایه های بیرونی خود را به لباس های خاکی. اما شما لزوما نیاز به شستن آنها را قبل از آنها امن و دوباره بپوشید. اگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید برای شستن چیزی (مانند یک کار یکنواخت) امکان استفاده از بهترین ضد عفونی کننده کلیه: زمان. فقط نگه داشتن خود را تعیین دوباره پوشیدن پوشاک در یک محل جداگانه توسط خود را برای 24 ساعت یا بیشتر; هنگامی که شما ترکیب در دیگر خاکی لباس مانند یک مانع لباس شما quarantining خواهد شد دوباره آلوده.

آن را کاملا روشن چه مدت SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می ماند و ماندگار بر روی پارچه. با توجه به یک مطالعه اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند ویروس قابل دوام است که بر روی مقوا برای حدود 24 ساعت است. ریچاردسون می گوید آن را امن فرض کنیم زمانی مشابه برای بسیاری از منسوجات است که همچنین متخلخل.

“هنگامی که فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی, بسیاری از را قرنطینه لباس است که سعی کرده در 24 ساعت به مطمئن شوید که آنها امن برای پوشیدن دوباره,” او می گوید. “شما می توانید همین کار را با نگه داشتن خود لباس خاکی در تعیین, جدا, محل تا میکروب ها دیگر قابل دوام نیست.”

5. آیا شستن لباس هر گونه متفاوت از شما قبل از انجام

تنها تفاوت بین قبل از همه گیر و همه گیر لباس های شسته شده است بهداشت دست. مگر اینکه شما در حال شستن لباس برای کسی که بیمار (که در این صورت شما باید پوشیدن دستکش, جلوگیری از قرار دادن لباس به صورت خود به طور کامل و شستن دست های خود را پس از آن) آن را بسیار بسیار کسب و کار به طور معمول هنگامی که شما در اتاق رختشویی.

نگران نباشید در مورد جدا کردن لباس ها توسط چه آنها که شما آنها را بشویید. صابون یا مواد شوینده هستند به اندازه کافی برای مراقبت از هر طولانی میکروب ها. “فقط با قرار دادن لباسها و سپس دستهای خود را پس از آن می گوید:” ریچاردسون. “هنگامی که شما با قرار دادن لباس خود را در لباس های شسته شده و آنها امن و شما 100 درصد در کنترل آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im