نخست وزیر پاکستان عمران خان ناودان گفت: اسامه بن لادن بود “شهید”

Pakistan PM Imran Khan Slammed For Saying Osama Bin Laden Was 'Martyred'

آمریکایی ها آمد به ابوت آباد و کشته شدن اسامه بن لادن است. شهادت او: عمران خان

اسلام آباد:

نخست وزیر پاکستان عمران خان در مواجه با رشد واکنش در روز پنج شنبه پس از گفت سابق القاعده به رهبری اسامه بن لادن شده بود “شهادت”.

عمران خان ساخته شده از اظهار نظر در مجلس به او به عنوان توصیف تاریخ پاکستان مشکل روابط با آمریکا پس از آمریکا نیروهای ویژه کشته شدن بن لادن در سال 2011 در شمال شهر ابوت آباد.

“آمریکایی ها آمد به ابوت آباد و کشته شدن اسامه بن لادن است. شهادت او را” عمران خان گفت.

نخست وزیر در مواجهه مقاومت از مخالفان و ناظران پس از سخنرانی تلویزیونی.

“عمران خان است fiddled با سابقه اعلام کرد اسامه بن لادن به عنوان یک شهید امروز” وزیر خارجه اسبق خواجه آصف گفت: مجلس.

“مسلمانان در سراسر جهان در حال مبارزه به دلیل تبعیض آنها با توجه به های اخیر تروریسم & ما ساعت آن را بدتر می کند با تماس obl یک شهید از اسلام!” مینا Gabeena پاکستان فعال گفت: در توییتر.

پاکستان رسما تکذیب دانستن بن لادن مخفی شده بود در کشور تا زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد مرده در شب raid on May 2, 2011.

این حادثه بزرگ بود ملی خجالت و باعث شده در حال حاضر شکننده روابط بین ایالات متحده و پاکستان به نزاع بیشتر است.

اسد درانی سابق spymaster الجزیره گفت: در سال 2015 که قدرتمند پاکستان Inter-Services Intelligence ISI) آژانس به احتمال زیاد می دانست که در آن او پنهان شده بود و امیدوار به استفاده از او به عنوان یک تراشه چانه زنی.

9/11 متفکر بود دنبال پس از 10 سال تعقیب و به ابوت آباد, پادگان شهر در شمال اسلام آباد که در آن پاکستان آکادمی نظامی است که مقر آن جرقه اتهامات مقامات تبانی با گروه تروریستی.

عمران خان ساخته شده است که تکرار اظهارات بحث برانگیز در طول سال از جمله در طول سفر به آمریکا در سال 2019 زمانی که او ادعا کرد ISI ارائه شده واشنگتن با سرب است که به کمک آنها در پیدا کردن و کشتن بن لادن است.

کریکت-برتر تبدیل شده است انتقاد توسط مخالفان برای بیش از حد sympathising با داعش با رقبا یک بار دوبله او را “طالب خان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>