پاکستان جت سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از, عجیب و غریب فرود تلاش در 327 KPH

Pakistan Jet Crashed Shortly After Bizarre Landing Attempt At 327 KPH

ایرباس SE A320 glided به یک محله کشتن 97 99 نفر سرنشین

مرگبار سقوط هواپیما در پاکستان است که باعث سوال در مورد چگونه خدمه می تواند لمس کردن بدون ارابه فرود هنگامی که خود را پیچیده jetliner شد bristling با تجهیزات برای جلوگیری از خلبانان از انجام درست آن.

پس از ناگهانی تبار که به شدت دستپاچه هوا-کنترل ترافیک این خلبانان خطوط هوایی بین المللی پاکستان جت در روز جمعه به طور خلاصه به قرار دادن هواپیما در باند بدون ارابه فرود سنگ زنی همراه در آن دو موتور در سرعت بیش از 327 کیلومتر (203 کیلومتر در ساعت) با توجه به داده های اولیه.

خلبانان سقط فرود تلاش بالا رفتن به آسمان است اما گزارش شده در مدت کوتاهی پس از آن آنها می خواهم از دست قدرت است. ایرباس SE A320 ظاهرا glided به یک محله به عنوان خلبانان شد تلاش برای بازگشت به همان باند کشتار 97 99 نفر سرنشین.

“باور نکردنی است که من که یک خدمه خطوط هوایی در یک جت مانند یک ایرباس با تمام سیستم های هشدار دهنده را تلاش برای فرود هواپیما بدون چرخ دنده طولانی” گفت: John Cox, حمل و نقل هوایی ایمنی مشاور که قبلا پرواز A320 ایالات متحده به عنوان یک خلبان.

در علاوه بر این به چک لیست طراحی شده است به مطمئن شوید که خلبانان نمی تلاش برای لمس کردن بدون فرود دنده jetliner متعدد هشدار دهنده سیستم های طراحی شده برای هشدار خدمه اگر آنها به نوعی فراموش کرده ام و یا دنده کار نمی کند.

“هواپیما خوشحال است که شما در این نزدیک به زمین بدون دنده طولانی” گفت: Cox که رئيس جمهور از شرکت مشاوره ایمنی سیستم های عامل.

این هنوز روشن نیست که چرا دو موتور جت ترک پس از عملکرد خوبی به اندازه کافی برای حدود دو دقیقه برای بلند کردن آنها حدود 3000 (915 متر) بالاتر از سطح باند فرودگاه. موتورهای باید آنقدر قابل اعتماد است که از دست دادن دو در همان زمان است که تقریبا همیشه به دلیل برخی از عوامل شایع مانند آسیب از هدف قرار دادن یک باند و یا یک مشکل با تامین سوخت.

بدون در نظر گرفتن عجیب و غریب فرود تلاش کنیم که انجام شد بدون هیچ گونه نشانه ای از خدمه که آنها می خواهم به حال اورژانس در طول اولیه خود را فرود — یا باعث تصادف و یا یک کاتالیزور است که بدتر شدن وضعیت با توجه به کاکس و دیگران که مورد مطالعه قرار سقوط.

بین المللی پاکستان سخنگوی کاهش یافته است به نظر در “اطلاعات ناقص.” یک هواپیمای ایرباس سخنگوی مراجعه کننده نمایش داده شد به مقامات پاکستانی. هواپیمایی سخنگوی عبدل ستار Khokhar نیست پاسخ دادن به یک تماس در تلفن همراه خود را.

به عنوان پرواز 8303 از لاهور نزدیک کراچی جناح فرودگاه بین المللی آخرین جمعه بعد از ظهر درجه-کنترل ترافیک نگران بودند که نبود نزولی در مسیر مناسب با توجه به گزارش های ذکر شده در توسط Sky News. یک کنترل کننده هشدار داد خلبانان که آنها “بالا” و از آنها خواست به تنظیم با توجه به بیرون درز گزارش مقدماتی.

به نوبه خود بازگشت

“ما راحت هستند. ما می توانیم آن را” خلبان شنیده می شود گفتن این کنترل کننده با توجه به ضبط کراچی هوا-ترافیک رادیویی ارسال شده در LiveATC.net سایت.

دو بار به عنوان هواپیما نزدیک شدن به باند فرودگاه, یک کنترلر گفت: خلبانان به نوبه خود و رویکرد خود را با توجه به گزارش. دوباره خلبان کاهش یافته است, پاسخ در رادیو او “راحت” شد و آماده برای فرود بر روی باند 25-سمت چپ.

در هیچ نقطه ای بود که خلبانان می گویند که آنها تا به حال یک مشکل با ارابه فرود و یا هر نوع دیگر از اورژانس با توجه به رادیو تماس.

نزدیک شدن به باند فرودگاه با یک نزول سریع که اغلب منجر به بالاتر توصیه می شود سرعت یک منادی از خطر با توجه به چندین دهه از هشدارهای سازمان های تحقیقاتی مانند ایالات متحده ملی ایمنی حمل و نقل و غیرانتفاعی بنیاد ایمنی پرواز.

پس از کنترل در نهایت پاک هواپیما به زمین-به رغم هشدارهای قبلی خود را — خلبان جواب داد: “راجر.” در پس زمینه صدای کابین خلبان هشدار سنج شنیده می شود.

انرژی بیش از حد

این jetliner شد و بالاتر از نرمال سرعت آن را به عنوان نزدیک شدن به باند فرودگاه گفت: Jeffrey Guzzetti سابق رئیس تصادف محقق برای اداره فدرال هوانوردی ایالات متحده. این سفر در حدود 250 مایل در ساعت در حدود 1000 پا بالاتر از سطح زمین با توجه به پیگیری وب سایت Flightradar24.

که بیش از 50 کیلومتر در ساعت سریع تر از معمول است برای جت مانند A320 Guzzetti گفت.

“آنها بیش از حد انرژی به صورت طبیعی, فرود,” او گفت:.

آن را نه تنها باعث افزایش احتمال لغزیدن کردن باند فرودگاه اما فشار اضافی بر روی خلبانان به سرعت بزرگ جت و می تواند منجر به چیزهای دیگر اشتباه رفتن.

Flightradar24 داده نشان می دهد که جت شد سفر در 375 کیلومتر (233 مایل) در ساعت هنگامی که آن را به باند فرودگاه و آهسته به حدود 327 کیلومتر در ساعت به عنوان آن را برداشته ، داده نشده است تایید شده توسط محققان.

در حالی که این امکان وجود دارد که در هرج و مرج و سردرگمی آنها ممکن است فراموش کرده اند در مورد ارابه فرود آن را هنوز هم گیج کننده با توجه به Guzzetti و کاکس.

سیستم های کامپیوتری

این A320 را در انجمن سیستم های کامپیوتری مسائل هر دو یک صدا هشدار دهنده و روشن نور را به منظور جلب توجه به یک پیام متنی اگر دنده نیست به هواپیما نزدیک زمین است.

جداگانه سیستم ایمنی طراحی شده برای جلوگیری از هواپیما از سهوا قابل توجه زمین نیز حواس در هنگام دنده نیست مستقر قبل از فرود. آن صدای ضبط شده بارها و بارها می گوید: “خیلی کم دنده” اگر مشکل همچنان ادامه دارد.

قبل از فرود چک لیست نیز نیاز به خدمه به بررسی کنید که هواپیما را ابزار نشان می دهد این دنده به جای قفل شده است.

“این بسیار غیر معمول در حمل و نقل مدرن دسته هواپیما را بدون چرخ دنده فرود فقط به دلیل چک لیست و هشدارهای که خاموش” Guzzetti گفت.

در مورد 2:34 بعد از ظهر هواپیما ناودان بر روی باند فرودگاه. موتورهای آن در سمت چپ یک سری از سیاه شدن علائم شروع 4500 فوت از شروع در نوار فرود با توجه به تصویری از باند پخش توسط رسانه های خبری. این نشان می دهد سه تکه جداگانه به عنوان اگر هواپیما پرید به هوا بین اثرات.

“رفتن در اطراف” یک خلبان در جت گفت: کنترل این مدت برای سقط فرود و دوباره مصرف کردن.

هواپیما با صعود حدود 3000 اما نمی تواند نگه دارید و ارتفاع آن با توجه به انتقال رادیویی و پرواز داده است.

“آقا ما از دست داده اند و موتورهای” یک خلبان گفت. سپس 30 ثانیه بعد گفت: “میدی. میدی. میدی.”

ثانیه بعد هواپیما به زمین برخورد.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>