پاک جاسوسی سعی در نفوذ و راه آهن و نظارت بر نیروهای نظامی و تجهیزات: منابع

Pak Spy Tried To Infiltrate Railways, Monitor Troops, Equipment: Sources

عابد حسین و دیگر جاسوسی پاکستان گفته شد توسط هند به ترک در عرض 24 ساعت

دهلی نو:

یکی از دو پاکستانی جاسوس, گیر افتاد, در دهلی نو در روز یکشنبه و خواسته به ترک هند ظرف 24 ساعت سعی کرده بود برای نظارت بر حرکت هندی قطار حامل سربازان و تجهیزات نظامی افراد با دانش مستقیم از این موضوع گفت.

عابد حسین و طاهر خان که مشغول به کار در بخش ویزا از کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو بازداشت شدند توسط پلیس دهلی ویژه همراه روز یکشنبه برای انجام جاسوسی در هند. دو کار برای پاکستان و استخبارات و یا ISI و با استفاده از هویت جعلی مقالات به حرکت در اطراف منابع گفت.

عابد حسین زمان چندین هویت جعلی برای فریب مقامات هندی مشغول به کار در کلید سازمان ها و ادارات منابع گفت: درخواست نمی شود شناخته شده است.

یکی از هویت او استفاده می شود تا به حال نام “گوتام” که وانمود به برادر ساختگی روزنامه نگار برای دسترسی آسان مردم به منابع و افزود: در پاکستان جاسوسی ماموریت بود برای اجرای یک “دارایی” در راه آهن هند.

پس از شناسایی امکان استخدام در راه آهن عابد حسین به او نزدیک و تلاش برای به دست آوردن اعتماد به نفس خود را با درخواست برای اطلاعات در مورد آموزش حرکات خود را برای غیر موجود نگار که ظاهرا یک داستان در راه آهن هند و برای که او حاضر به پرداخت پول این منابع گفت.

عابد حسین و سپس برنامه ریزی برای جمع آوری به عنوان اطلاعات زیادی که ممکن است در مورد هندی قطار حامل نیروهای نظامی و تجهیزات خود را از طریق به تازگی استخدام دارایی, منابع گفت.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: دو جاسوس بودند “اعلام کرد شخص غیر قابل قبول برای غرقه شدن در فعالیت های ناسازگار با وضعیت خود را به عنوان اعضای یک ماموریت دیپلماتیک”.

“پاکستان Cd به كار خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از اعضای آن ماموریت دیپلماتیک باید افراط در فعالیت های مغایر با هند و یا در رفتار به شیوه ای ناسازگار با دیپلماتیک خود را وضعیت” وزارت امور خارجه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>