پاکستان نتواند به بررسی گروه تروریستی بودجه باقی می ماند در دیده بان را “خاکستری ” لیست”

Pak Fails To Check Terror Group Funding, Stays On Watchdog's 'Grey List'

FATF تصمیم می آید را در یک روز به ما گزارش کشور با تروریسم ناودان پاکستان(فایل)

دهلی نو:

جهانی ترور تامین مالی دیده بان FATF در روز چهارشنبه تصمیم به نگه داشتن پاکستان در “لیست خاکستری” آن را به عنوان شکست خورده است و به بررسی جریان پول به گروه های تروریستی مانند اجازه و JeM, مقامات گفت.

تصمیم گرفته شد در Financial Action Task Force سومین و آخرین مجمع عمومی برگزار شد و عملا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مجمع عمومی برگزار شد تحت چینی ریاست جمهوری Xiangmin لیو.

“FATF عمومی تصمیم گرفت ادامه از پاکستان در “لیست خاکستری” تا ملاقات بعدی خود را برگزار خواهد شد در ماه اکتبر” رسمی ضروری برای توسعه گفت PTI.

تصمیم گرفته شده است که پاکستان نتوانسته است به بررسی جریان پول به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه) و جیش-e-محمد (JeM) ،

FATF تصمیم می آید را در یک روز به ما گزارش کشور با تروریسم ناودان پاکستان به عنوان یک بندر امن برای “منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی” و اجازه می دهد اجازه و JeM به عمل از آن خاک است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش گفت: پاکستان در زمان متوسطی مراحل 2019 برای مقابله با ترور تامین مالی و مهار هند متمرکز بر گروه های تروریستی از انجام در مقیاس بزرگ حملات پس از فوریه حمله به امنیت کاروان در پولوما در جامو و کشمیر مرتبط به پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد (JeM).

“پاکستان در زمان علیه برخی از خارجی متمرکز گروه از جمله indicting لشکر e-Tayyiba (اجازه) بنیانگذار حافظ سعید و همکاران در سه جداگانه تأمین مالی تروریسم موارد است.

“با این حال پاکستان باقی مانده بندر امن برای دیگر منطقه ای متمرکز گروه های تروریستی است. این اجازه را گروه هدف قرار دادن افغانستان از جمله طالبان و وابسته HQN و همچنین به عنوان گروه هدف هند از جمله اجازه و وابسته به آن جبهه سازمانها و جیش-e-محمد (JeM) به کار از قلمرو خود می باشد”.

قوی دقایقی پیش با کارشناسان در پولشویی و تروریسم مالی شرکت در نیم روز FATF عمومی.

با پاکستان ادامه در “لیست خاکستری” از آن دشوار خواهد بود برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول, بانک جهانی ADB و اتحادیه اروپا در نتیجه بیشتر افزایش مشکلات برای ملت ایران است که در یک وضعیت مخاطره آمیز مالی.

اگر پاکستان نتواند مطابق با FATF بخشنامه اکتبر وجود دارد هر امکان که جهانی بدن ممکن است با قرار دادن این کشور در “لیست سیاه” را در کنار کره شمالی و ایران.

هند نگهداری شده است که پاکستان گسترش منظم و حمایت از گروه های تروریستی مانند اجازه JeM و Hizbul مجاهدین که هدف نخست است هند و خواسته FATF به اقدام در برابر اسلام آباد.

پاکستان قرار داده شد در “لیست خاکستری” توسط گروه کاری اقدامات مالی در ژوئن 2018 و همچنان در این فهرست پس از آن آن را به عنوان قادر به تطابق با وظایف داده شده توسط FATF به توقف ترور تامین مالی است.

FATF است دولتی بدن تاسیس در سال 1989 برای مبارزه با پول شویی تامین مالی تروریسم و سایر تهدیدات مرتبط به یکپارچگی سیستم مالی بین المللی.

FATF در حال حاضر 39 نفر از جمله دو منطقه ای سازمان — کمیسیون اروپا و شورای همکاری خلیج فارس.

هند عضو FATF مشاوره و آن آسیا و اقیانوسیه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de