بسته خود را (مجازی) کیسه زیرا شما می توانید Livestream تعطیلات به استرالیا در این آخر هفته

شروع مارس 15 در 2 p. m. PT/5 p. m. و شما می توانید خود را در یک مجازی استرالیا تعطیلات حسن نیت ارائه میدهد از گردشگری استرالیا “زنده از استرالیا است.” کاملا رایگان رویداد یک آخر هفته طولانی و تجربه است که شما را در سراسر کشور و “آتش خود را سودای” به عنوان بیانیه مطبوعاتی وعده.

حوادث شروع به روشن و در اوایل در 7 ساعت محلی به وقت استرالیا با استقبال رویداد به میزبانی استرالیا شخصیت تلویزیونی کلارنس Slockee که پخش زنده از سیدنی ساحل جنوبی. از آنجا Chris Hemsworth, شخصی مربیان را بیش از یک ساعته صبح تمرین در Byron Bay, به دنبال Wiggles’ بچه های باشگاه و پس از آن یک رویداد با عنوان “بومی تشکیل دهنده” با سوار کار ماهر Zonfrillo.

در هر ساعت در طول کل آخر هفته شروع 7 صبح به وقت محلی و در 10 p. m. به وقت محلی یک میزبان جدید را در Facebook livestream و ارائه یک فعالیت جدید به صورت مجازی vacationers.

برخی از مهمترین رویدادهای پیش بینی شامل یک دلار استرالیا حیات وحش با Zookeeper چاد و سردبیر InStyle لورا براون یک “تمساح برخورد” با مت رایت cheesemaking با جو برت و مت سنگ در Yarra دره و “یک شب در خانه اپرای سیدنی.”

شما می توانید از ترکیب کامل از وقایع بر روی رسمی زنده از استرالیا Facebook صفحه. این است که در اینجا شما می توانید لحن به تمام آخر هفته را به فعالیت است. و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رویدادها در دفتر ثبت دعاوی حقوقی با رفتن به گردشگری استرالیا زنده از استرالیا فرود صفحه است. در اینجا شما می توانید جزئیات بیشتر به آنچه به عنوان فعالیت های خاصی مانند “بزرگ استرالیا صبحانه” در “Uluru غروب جلسه” و پسر Turland را “باندی Brekkie کاسه” رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im