9,800 بیش از Coronavirus موارد در هند, 273, مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت

Coronavirus: COVID-19 مورد بوده است افزایش در هند هر چند نرخ بهبود بهبود یافته است

دهلی نو: هند گزارش 9,851 موارد coronavirus و 273 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز دولت داده را نشان می دهد. کل موارد در کشور با صعود به 2,26,770. تا کنون 1,09,462 مردم را بهبود و 6,348 فوت کرده اند در حالی که میزان بهبودی و یا شانس مردم بهتر است 48.27 درصد است. هند در حال حاضر هفتمین بدترین ضربه ملت پس از آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا. از نظر مرگ و میر در هند است 12th در حال حاضر در حالی که آن را قرار داده شده در مکان هشتم را از نظر بهبود. با این حال هند و ارقام در میان پنج کشور از نظر فعال موارد است.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه گفت: افزایش تعداد COVID موارد بالا مثبت رای و کم تست سطح خود در بخش سرمایه های ملی نگران کننده بود.

  2. وزیر بهداشت تاکید بر نیاز به ramping تا تست همراه با تهاجمی نظارت, تماس, ردیابی و دقیق مهار و محیط کنترلی.

  3. دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد قوانین جدید اجازه می دهد برای مراکز خرید رستوران ها هتل ها و مکان های عبادت برای باز کردن به تدریج زیر را در سراسر کشور COVID-19 مستند.

  4. دستورالعمل آن را به اثر از دوشنبه, شامل اقدامات مانند متناوب بازدید کنندگان به مراکز و بدون دست زدن به بتها در اماکن مذهبی. قوانین دقیق نیز صادر شده برای دفاتر که اجازه داده شده به بازگشایی بیش از چند هفته گذشته. همه موسسات که تحت مهار مناطق این بسته باقی خواهد ماند به عنوان اعلام کرد در اوایل.

  5. کارکنان این موسسات هستند که در معرض خطر بالاتر — مانند همسر کارکنان و یا کسانی که باردار هستند و یا پزشکی زمینه ای شرایط – باید اقدامات احتیاطی اضافی. همچنین خواسته هتل ها و رستوران داران را تشویق به تماس با ما نحوه سفارش و پرداخت دیجیتال.

  6. ماهاراشترا ثبت بالاترین تک-بعد سنبله از 2,933 COVID-19 مورد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن آن شمارش از موارد تایید شده به 77,793 در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش به 2,710 پس از 123 تازه مرگ و میر. تعدادی از ترخيص بيماران در دولت نیز افزایش یافت به 33,681.

  7. در غرب بنگال COVID-19 مرگ و میر افزایش به 283 با 10 بیشتر مرگ و میر در حالی که دولت در مورد تعداد افزایش 368 به 6,876 در روز پنج شنبه. تامیل نادو نیز گزارش داد که بالاترین تک-بعد سنبله از 1,384 موارد به آن شمارش به 27,256 در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش به 220.

  8. آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفته است که هر گونه سوء رفتار در مراکز قرنطینه به مقدار غیر bailable اتهامات معادل “تلاش برای قتل”.

  9. سه نفر از چهار نویسنده در پشت یک مطالعه با مقیاس بزرگ در لانست که مطرح ایمنی ترس بیش از موارد رایج استفاده از داروهای ضد مالاریا در درمان COVID-19 کردهاند مقاله خود در روز پنج شنبه سرزنش بهداشت و درمان شرکت که عرضه مجموعه داده.

  10. پیدا کردن رهبری سازمان بهداشت جهانی برای تعلیق آزمایش های بالینی به داروهای اما آن را به زودی به دنبال نگرانی گسترده در میان دانشمندان بیش از یک فقدان اطلاعات در مورد کشور و بیمارستان ها است که کمک داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>