‘فر-مانند شرایط: گرمای سوزان و coronavirus به خطر اندازد و مردم بدون AC در این تابستان

Fire Department of New York پزشکی کارکنان شرکت به یک فرد سالمند دچار مشکل تنفس در خارج از یک ساختمان آپارتمان در آوریل 20, 2020, در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

ایالات متحده به عنوان یک تابستان داغ سوزان زیر داغترین ممکن است در ضبط قرار دادن آمریکایی ها در حال حاضر آسیب پذیر به کروناویروس در افزایش خطر ابتلا به گرما مربوط به بیماری و مرگ.

تغییر آب و هوا است که ساخت موج گرما مکرر و شدید در سراسر جهان است. بالاتر از دمای معمولی به احتمال زیاد به ضربه mid-Atlantic states و بسیاری از غرب و جنوب غربی بیش از این ماه با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی آب و هوا مرکز.

افرادی که بیشتر در معرض خطر گرما بیماری های مرتبط با و coronavirus باید شرایط بهداشتی اساسی و مسن تر از سن 65. و در حالی که حدود 90 درصد از خانواده های ایالات متحده دارای تهویه مطبوع با توجه به فدرال آمار و ارقام نامتناسب تعداد افرادی که کم درآمد و یا اقلیت ندارد و آن را در خانه های خود.

“کسانی که بیشتر آسیب پذیر خواهد شد که حداقل دسترسی به مکان های سرد است که به دور از گروه های بزرگتر از مردم” گفت: Vivek Shandas استاد مطالعات شهری و برنامه ریزی در دانشگاه ایالتی پورتلند که مطالعات گرما نقشه برداری در سراسر کشور است.

در طول همه گیر بسیاری از مکان خنک کننده مراکز بسته هستند و کسانی که در حال باز باید کاهش ظرفیت خود را تحت دستورالعمل های بهداشتی.

مردم که اصلا AC می تواند مجبور به رفتن به خنک کننده مراکز که همچنین داغ تخت برای coronavirus گسترش به عنوان تحقیقات نشان می دهد که تهویه مطبوع تهویه می تواند گردش و گسترش این ویروس در بین مردم است.

“اگر شما را محدود به منابع قابل توجهی در زمینه مسائل مربوط به سلامت زندگی می کنند و در خصوص نقطه گرم در این شهر چشم انداز و یا کار در یک کار است که می تواند به اثبات می شود یک دستور العمل برای گرما بیماری و یا حتی مرگ و میر گفت:” جرمی هافمن, دانشمند ارشد در موزه علوم از ویرجینیا است که کمک به شهر ریچموند برای مقابله با درجه حرارت.

حدود 12,000 آمریکایی ها می میرند از گرما-علل مربوط به هر سال بسیاری از آنها مسن تر از 60 به گفته محققان در دانشگاه دوک است.

زمانی که “wet-bulb temperature” — اندازه گیری برای چگونه گرما و رطوبت را تحت تاثیر قرار چگونه هوا را احساس می کند و اثرات بدن — می رود بالاتر از 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) بدن نمی تواند سرد خود را و شروع به بیش از حد گرم.

“من بیشتر نگران زندگی مردم بدون AC در یک داستان بسیار متخلخل ساختمان. من همچنین نگران آن نیز در زندگی با چگالی بالا آپارتمان” Shandas گفت.

“در هر دو مورد کیفیت ساختمان ها اغلب تقویت حرارت ایجاد فر-مانند شرایط است که به مراتب بیش از توانایی بدن را برای thermoregulate.”

جمعیت جمع آوری در ساحل اقیانوس در سان فرانسیسکو شنبه 25 مه سال 2020 است. گرم روز یادبود آب بیرون آورده و جمعیت زیادی به محبوب پارک ها و سواحل با وجود این پناهگاه در محل سفارش در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

جسیکا مسیحی | سان فرانسیسکو کرونیکل | گتی ایماژ

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ارائه می دهد دستورالعمل نشان می دهد شهرها و ایالات متحده کمک به پرداخت صورتحساب ابزار ارائه تب چک برای کسانی که در خنک کننده مراکز و نیاز به شرکت های آب و برق به قطع برق در گرمای شدید و شرایط.

در حالی که برخی از شهرها اجرا شده اند برخی از کسانی که استراتژی های بسیاری ندارد. و تلاش نیست به اندازه کافی دور به دلیل مشکل این است که بسیار فراگیر کارشناسان می گویند.

“شهرستانها باید چندین ماه برای ارائه دسترسی به فضاهای عمومی امن کافی برای حفظ فاصله اجتماعی در گرمترین ماه اما بسیاری از آنها هنوز به انجام هر کاری بتن” هافمن گفت.

شهر نیویورک است که بسته استخر های عمومی برای تابستان به دلیل نگرانی های سلامت می گوید آن را در روند ارائه 74,000 رایگان سیستم های تهویه مطبوع برای کم درآمد شهروندان ارشد و دو برابر خواهد شد و تعداد یارانه های ارائه شده برای کمک به مردم خود را پرداخت آب و برق. ققنوس ارائه تهویه مطبوع اتاق های هتل ها برای افراد بی خانمان در طول گرمای بیش از حد هشدار.

استراتژی های دیگر شامل باز کردن خیابان به مردم در برخی از مهمترین گرما بر دوش جوامع است.

شهر نیویورک برنامه ای برای تعیین برخی از این خیابان به عنوان “سرد خیابان” که باز خواهد شد تا بلوک با سایه ای از درختان. شهر اوکلند کالیفرنیا تصمیم گرفته است به تقریبا 10 درصد از خیابان های آن.

ریچموند, ویرجینیا نیز تبدیل برخی از خیابان ها به فضاهای اجتماعی برای مردم را به استفاده از در شب هنگامی که درجه حرارت کولر خارج در مقایسه با خانه بدون تهویه هوا.

هافمن گفت که شهرها باید بیشتر به کشف این که چرا چنین مناطق باقی می ماند بنابراین در معرض درجه حرارت گرمتر و اجرای برنامه برای محافظت از آن جوامع است.

“اگر این فضاهای سایه در دسترس با پیاده روی و دوچرخه سواری و نه فقط شلوغ با اتومبیل و جامعه برای حمایت از منابع مانند یادگیری کتابخانه های کمک های متقابل و شرب آب این خیابان باز’ برنامه های توسعه می تواند به گرما انعطاف پذیری هاب است که پس از جوانه جامعه دیگر پروژه های در آینده” هافمن گفت.

اسموکی خرس می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان هشدار از خطر آتش سوزی در ورودی پارک گریفیث در لس آنجلس پنج شنبه, مارس 26 تا سال 2020 است.

Al Seib | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

Kristie ابی, متخصص اپیدمیولوژی در کمیته راهبری جهانی حرارتی اطلاعات سلامت شبکه گفت: مردم باید شخصی اقدامات ایمنی از جمله ماندن هیدراته پیدا کردن کولر فضاهای که اجازه حرکت هوا و خیس کردن پوست خود را به افزایش تبخیر در طول گرم جادوها.

به طور معمول شهرها و ایالات متحده می تواند کمک به مردم آسیب پذیر که می تواند دسترسی به تهویه مطبوع در خانه با نگه داشتن جامعه از مناطق مانند کتابخانه ها, پارک ها و مراکز خرید باز به خصوص در اواخر بعد از ظهر و شب.

اما در طول یک بیماری همه گیر است که گزینه ای است ایده آل نیست.

“ما در رعایت بالاترین سطح از ‘بیش از حد عوارض و مرگ و مير در طول شب و یا شب ساعت زمانی که مردم اغلب در خانه” Shandas گفت.

“تا زمانی که ما سیاست های توسعه شهری که به حساب بی شمار از مداخلات که سرد, هوای آزاد, مناطق ادامه خواهیم داد به صورت چالش های شدید با گرما.”

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید