به منظور اجازه می دهد پروازهای داخلی پیچ از آبی برای شرکت های هواپیمایی: گزارش

Order Allowing Domestic Flights Bolt From The Blue For Airlines: Report

پروازها متوقف شد در اواخر ماه مارس زمانی که کشور رفت و مستند به سرعت گسترش coronavirus.

هند تصمیم به از سرگیری پروازهای داخلی از 25 مه یک پیچ از آبی برای بسیاری از کشور شرکت های حمل و نقل هوایی.

مدیران ارشد در سه هواپیمایی هند گفت: آنها متوجه شدند در مورد حرکت می کند زمانی که حمل و نقل هوایی وزیر توییتی آن است. مدیران خواسته نمی توان با استناد به قوانین در صحبت با رسانه ها. هواپیمایی سهام رسید.

اکثر شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در فروش بلیط حداقل تا ژوئن 1 و خیره شد در یک دیگر از روی لئامت دادن در زمین تا زمانی که وزیر اعلام کرد طرح دولت برای بازگشایی آسمان. بسیاری از آنها متعجب و متحیر به عنوان بلند کردن اجسام همزمان با هند در حال ظهور به عنوان یک کشور که در آن coronavirus عفونت در حال گسترش در سریع ترین سرعت در آسیا است.

در حالی که شرکت های هواپیمایی برای پول نقد و با توجه به خاموش شدن در انتظار یک تصمیم کوتاه متوجه می سازد آن را سخت تر برای آنها را به آماده شدن برای عملیات اعزام کارکنان به ترتیب برای دنده محافظ و اطمینان از ویروس باقی می ماند به دور از پروازهای مردم گفت.

تیم فنی از اداره کل حمل و نقل هوایی عمران صنعت تنظیم کننده دیدار خواهد کرد شرکت های هواپیمایی در روز پنج شنبه برای نهایی کردن یک محدود برنامه “در اسرع وقت” قبل از بلیط فروش, Arun Kumar سر از DGCA گفت: در یک پیام به صورت متن.

این موضوع نشان می دهد که چالش های شرکت های هواپیمایی به عنوان جهان به تدریج باز می شود تا آسمان حتی به عنوان ویروس جدید در نقاط پدیدار شود. این وضعیت نگران کننده است به خصوص در شلوغ هند که در آن جنبش از مردم از آن مگا شهرستانها به مناطق داخلی کشور در حال حاضر کاتالیز ویروس را با وجود نزدیک به دو ماه در سراسر کشور مستند.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان تلاش کرده اند به ماندن در کسب و کار با برخی از خاموش کردن به عنوان محدودیت های مسافرتی خشک جریان های نقدی. ممنوعیت پرواز محلی-که آمد به اثر در مارس 25, فقط چند روز پس از ممنوعیت عملیات بین المللی — باعث تحلیلگران صنعت در CAPA مرکز حمل و نقل هوایی به حدس و گمان که تلاش شرکت های هواپیمایی را مجبور به فروش سهام برای زنده ماندن.

هند شرکت های هواپیمایی از جمله InterGlobe حمل و نقل هوایی Ltd. s نیلی, آسیا بزرگترین بودجه حامل با ارزش بازار SpiceJet Ltd. خطوط هوایی سنگاپور Ltd. s وابسته Vistara و AirAsia گروه Bhd.’s محلی شریک زندگی باید 650 هواپیما بین آنها در ناوگان خود را. این کشور یکی از بزرگترین بازار برای ایرباس SE و بوئینگ شرکت.

سهام نیلی شروع به پریدن کرد تا آنجا که 9.9% پنج شنبه در بمبئی و آن را بهترین-انجام انبار در S&P BSE100 شاخص. SpiceJet افزایش یافت تا آنجا که 5.1%.

عفونت در کشور از 1.3 میلیارد نفر در 112,028 از جمله 3,434 مرگ و میر ناشی از صبح روز پنجشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de