مخالفت با اهداف PM بیش از جزئیات بحران اقتصادی بسته مستند

Opposition Targets PM Over Details Crunch On Economic Package, Lockdown

ساعت مودی اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک برای مقابله با تاثیر از coronavirus.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت در روز سه شنبه شب که در آن او اعلام کرد که یک تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته و صحبت از “مستند 4” شده است خرد شده و توسط مخالفان کنگره Trinamool کنگره و بی جی پی را جدا متحد شیو سنا. بسیاری از رهبران zeroed در فقدان جزئیات در هر دو و با انتقاد از نخست وزیر برای پرداختن به این موضوع از کارگران مهاجر که گرفتاری در طول این مستند را ترک کرده است یک تصویر ماندگار.

بسته بود با استقبال تنها یک کنگره رهبر. “Better late than never گفت:” راجستان وزیر Ashok Gehlot که دولت در میان دیگران است که در انتظار محرک های مالی از مرکز.

کنگره Abhishek Singhvi با اشاره به این که نخست وزیر بود و تنها به ذکر این 20 lakh کرور شکل اما موفق به جزئیات. نخست وزیر مجبور به ترک وظیفه به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman.

او همچنین با ابراز تردید در مورد شکل نهایی و اندازه بسته – سوء ظن به اشتراک گذاشته شده توسط حزب ماهاراشترا متحد Sharad Pawar را ملی کنگره حزب است.

“اگر قابل ملاحظه ای تحریم های جدید, پیشنهاد 10 pc از تولید ناخالص داخلی آن خواهد بود. هر دو خدا و شیطان دروغ در جزئیات در دسترس نیست. 10 pc باید اضافی نیست شمارش, پیر قبل از تاج طرح” آقای Singhvi توییتی.

ملی حزب کنگره گفت: بسته “باید بیهار راه”.

“بیایید ببینید که چگونه آن را گستراند. ما منتظر جزئیات. اما آن را نمی باید به راه بیهار بسته رفت” ماهاراشترا وزیر و NCP ملی سخنگوی نواب ملک گفت: با اشاره به بسته امداد اعلام کرد برای بیهار در سال 2015. مگا بسته اعلام شد پیش از 2015 انتخابات و احزاب مخالف بارها و بارها مورد سوال چقدر از آن محقق نشد.

کنگره سخنگوی Jaiveer Shergill گفت: “امیدوار است که Rs 20 lakh کرور بسته است نمایشنامه ای با همین قلم بود که به وعده دادن همه Rs 15 لاخ کردن ‘Maa Ganga’, بازگرداندن پول سیاه در 100 روز تبدیل بنارس به کیوتو و پایان دادن به تروریسم با demonetisation.”

این Trinamool کنگره نامیده آدرس نخست وزیر “ناقص و ناامید کننده” با این استدلال که وجود دارد مناسب جهت چگونگی مالی بسته خواهد شد استفاده می شود و چه اتفاقی می افتد در مرحله بعدی مستند.

“بسیاری از سخنرانی او را همه چیز در مورد مباهات در مورد دولت او را به اصطلاح دست آوردهای. هیچ مسیر مشخصی در مورد این که چگونه تومان 20 lakh کرور خواهد بود صرف… او صحبت در مورد مستند 4.0 اما چه خواهد شد و ساختار آن بود — هیچ کس نمی داند” یکی از رهبران ارشد و MP Sougata Roy به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند. .

ساعت مودی که به دنبال یک طرح مستند و آن کاستن از متحده روز دوشنبه گفت جزئیات این مستند متعاقبا اعلام خواهد شد.

این Trinamool را Rajya سبها MP درک اوبراین گفت: “ما شاهد بسته بندی کاغذ, اما ما نمی دانیم که چه در داخل بسته. چرا که او اعلام جزئیات. چگونه می خواهد این پول مطرح شود را به دولت قرض گرفتن را در آن افزایش مالیات ؟ شیطان نهفته در جزئیات این بسته است که ما باید منتظر یک یا دو روز.”

کنگره’ دیگر شریک اتحاد در ماهاراشترا شیو سنا گفت: در حالی که تومان 20 lakh کرور بسته مورد نیاز بود نخست وزیر نیز باید در مورد دادن متحده سهم خود را از کالا و خدمات مالیاتی.

“وجود دارد انتقاد از PM مراقبت صندوق به عنوان آن است که تحت حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند. او باید در مورد آن بیش از حد” گفت: حزب, سخنگوی Manisha Kayande.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de