باز کردن تمام ساعت دهلی نو در کوره های جسد سوزی مبارزات با بدن در میان همه گیر

Open All Hours, Delhi Crematorium Struggles With Bodies Amid Pandemic

کارگران در تجهیزات حفاظت فردی ایستاده در کنار هولوکاست کوره در Nigambodh Ghat

دهلی نو:

مراسم تشییع جنازه pyres شده است در پیش نویس برای سوزاندن اجساد coronavirus قربانیان در دهلی نو به عنوان کوره های جسد سوزی در تلاش برای نگه دارید تا با نصب مرگ و میر. دود از فضای باز blazes نیش چشم انتظار عزاداران و کارگران در Nigambodh Ghat دهلی نو بزرگترین و قدیمی ترین کوره های جسد سوزی.

افزایش تعداد اجساد ورود از بيمارستان مجبور است این تاسیسات واقع در کنار تاریخی قلعه سرخ به گسترش آن ساعات. مجالس ترحیم در شروع 8 صبح و در اواخر شب.

این کشور یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus با حدود 240,000 موارد و بیش از 6,700 مرده است. با توجه به آمار رسمی حدود 650 نفر در دهلی نو.

کمیته اجرا می شود که Nigambodh Ghat می گوید: کوره های جسد سوزی به کار گرفته بیش از 500 coronavirus مجالس ترحیم در دو ماه.

سه نفر دیگر از کوره و حداقل دو گورستان همچنین رسیدگی به دهلی ویروس مرده است.

مقامات دستور داده اند که قربانیان سوزانده بود در کوره های مدرن به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر عفونت به عنوان اضطراب رشد می کند بیش از گسترش این بیماری است.

اما تنها سه نفر از شش کوره در Nigambodh Ghat مشغول به کار هستند بنابراین برای هفته گذشته چوب pyres شده اند مجاز است.

Suman کومار گوپتا از کوره جسد سوزی مدیریت کمیته گفت: خانواده ها پس از رسیدن به یک مراسم تشییع جنازه به حال به صف به تصویب از طریق یک “بهداشت تونل” در ورودی و سپس ساعت صبر کنید برای مراسم باعث اضطراب در مورد خطر عفونت.

“آنها می خواهند آن را سریع تر می شود اما ما فقط سه کوره های در حال کار ،

فشار است که احساس همه در اطراف. برخی از آمبولانس آوردن چهار یا پنج در یک زمان از بیمارستان که در آن سردخانه ها گزارش غیرمنتظره با ویروس قربانیان.

راننده آمبولانس و گفته شده است زمانی که او را مجبور به ترک خودرو خود را با بدن در داخل پارک یک شب در Nigambodh Ghat پس از این تسهیلات موفق به سوزاندن آنها و آنها نمی تواند بازگشت به بیمارستان.

در آن طول می کشد حدود دو ساعت به سوزاندن بدن در یک کوره و حتی دیگر در pyres که تغذیه توسط یک جریان ثابت از cartloads از چوب تحت فشار قرار دادند توسط ده ها تن از کارگران کوره های جسد سوزی.

در مقابل کوره های عزاداران ایستاده در پشت صفحه نمایش خود را نقاب چهره آشکار تنها چشمان پر از اشک. نارندرا از vashisht, 68, منتظر دو ساعت قبل از او می تواند همکار از طریق شیشه ای در بدن برادر خود در حال آماده شدن برای آن لحظه های آخر. “آن شده است آسان نیست,” او گفت:. “ما تا به حال به نگه داشتن درخواست آنها را به عجله آن را.”

قبل از این ویروس بحران برخی از آنها با احتیاط از مدرن و کوره های. در حال حاضر آنها در حال, ترس از بیماری و می خواهید سریع و کارآمد پایان. “ما استفاده می شود برای به دست آوردن تنها چهار یا پنج جسد در روز برای کوره. ما تا به حال برای متقاعد کردن مردم به استفاده از آن. در حال حاضر همه چیز متفاوت هستند” آقای گوپتا گفت.

سنتی pyres در حال راه اندازی در کوره های جسد سوزی زمینه. کارگران در ماسک پور روشن کره بر روی بدن باقی می ماند که در یک کیسه و محل گل همیشه بهار تزئینات در برخی از قربانیان قبل از تنظیم به آتش کشیده چوب. سه یا چهار نفر اعضای خانواده مجاز به تماشای. حدود چهار pyres کار در هر زمان است.

آقای گوپتا نگرانی در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران هر چند آنها خود را به نظر می رسد کمتر عصبی است.

سانجی شارما یکی از این کارگران روشن یک beedi به عنوان او را تماشا عزادار بستگان. او برخی از بدترین و در عین حال آمده برای دهلی نو است. “اما ما مطمئن خواهند شد که مرده هستند با احترام رفتار شود,” او گفت:. “این حداقل ما می توانید انجام دهید برای خرد خانواده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im