اوپک و متحدان نهایی رکورد تولید نفت پس از قطع شدن روز بحث

اوپک و تولید نفت و ارز در یکشنبه نهایی و توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز و پس از چندین روز بحث و

توسط ELEMENTORSITE در 24 فروردین 1399

اوپک و تولید نفت و ارز در یکشنبه نهایی و توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز و پس از چندین روز بحث و عقب و جلو بین بزرگترین تولید کنندگان انرژی.

روز یکشنبه جلسه اضطراری — دوم در چهار روز — آمد به عنوان کشورهای تولید کننده نفت درهم برای رسیدن به یک توافق در تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت در حال سقوط به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به چکش تقاضا است.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ در ابتدا پیشنهاد برش تولید 10 میلیون بشکه در روز به مقدار 10% جهانی عرضه نفت — در روز پنج شنبه اما مکزیک مخالف مقدار آن خواسته شد به قطع برگزاری هر گونه توافق نهایی.

مذاکرات ادامه داد: روز جمعه زمانی که وزیران انرژی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ ملاقات کرد و در حالی که همه موافقت کردند که ثبات در بازار مورد نیاز است این گروه متوقف کوتاه از بحث خاص تولید اعداد.

تحت اوپک+'s توافق جدید مکزیک را قطع 100,000 بشکه در روز به جای 400,000 بشکه در روز آن را به حال در ابتدا خواسته شده است به کاهش است.

9.7 میلیون بشکه در روز کاهش آغاز خواهد شد در تاریخ 1 مه و گسترش از طریق پایان ماه ژوئن.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایران می خواهد کاهش تولید در تلاش برای دریافت مکزیک "بیش از هر بشکه است."

در کاخ سفید نشست خبری تهمت گفت: او به مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و گفت: "انتخاب کنید تا برخی از شل" با کاهش تولید از طرف مکزیک. او نداد در مورد چگونه به کاهش خواهد بود به تصویب رسید و گفت: مکزیک خواهد بازپرداخت ایالات متحده در تاریخ بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال کاهش روابط میان عربستان سعودی و روسیه پس از یک جنگ قیمت را شکست بین دو نیروگاه تولید کنندگان زیر اوپک+'s جلسه در تاریخ 6 مارس. پنجشنبه اوپک+ جلسه برنامه ریزی شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و انتظار می رود آنها را اعلام کرد.

اوپک+ امیدوار است که کشورهای خارج از گروه از جمله آمریکا و کانادا و نروژ را نیز کاهش در تولید در تلاش برای تقویت قیمت ها.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده است و کوتاه گفت: آمریکا خواهد مقیاس تولید, او اشاره کرده است که نیروهای بازار به طور طبیعی محدود کردن خروجی است.

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی Brouillette تصریح کرد: این نقطه در روز جمعه گفت که حدود دو میلیون بشکه در روز از ایالات متحده آمریکا تولید شده اند که آنلاین گرفته تا پایان سال این تعداد به طور بالقوه به عنوان بالا به عنوان سه میلیون نفر است.

"امروز بحران فراتر از منافع هر یک ملت و نیاز به یک سریع و قاطع پاسخ از ما. عدم عمل به مراتب رسیدن به عواقب به هر یک از اقتصاد ما," او گفت: جمعه در آماده اظهارات در نشست G20. "این یک زمان برای همه ملت ها به طور جدی بررسی هر چه می توانید برای درست عرضه/تقاضا تعادل," او اضافه شده است.

با وجود رکورد اندازه برش برخی از ترس که آن را هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای مبارزه با رها کردن در تقاضا. در روز پنج شنبه خام وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است بیش از 9 درصد. بازار بسته شد در روز جمعه.

هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی در بازار خرس خاک پایین 53% و 63% بود پس از صعود به اوج ژانویه.

کریس Midgely S&P جهانی Platts جهانی سر از تجزیه و تحلیل ترافیک گفت که قطع کافی نیست "را به برق وصل 15 - 20 میلیون b/d کوتاه مدت تعادل در بازار و جلوگیری از مخزن تاپ در ممکن است." برش "نمی خواهد به اندازه کافی برای آوردن پایدار ترمیمی حمایت از قیمت نفت نیست مگر اینکه اوپک می رود بیشتر," او اضافه شده است.

که گفت: ان-لوئیس Hittle معاون رئیس جمهور از ماکرو روغن در وود مکنزی اشاره کرد که این معامله "تفاوت را به بازار" حتی اگر "ضعیف اجرا شده است."

"ما انتظار داریم در نیمه دوم سال 2020 به نمایش ضمنی سهام قرعه کشی در مقایسه با شکستن رکورد oversupply نیمه اول سال 2020" او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن