Op-ed: چین در حال آزمایش یک ملی ارز دیجیتال — یک قطعه در یازدهم پیشنهاد برای نفوذ جهانی

این روشی است که دوره های جدید گشوده – به تدریج در ابتدا و سپس به طور ناگهانی.

رئیس جمهور چین را آشکار نورد تاس در هنگ کنگ پیش از این هفته ملی است که فقط یکی از بسیاری از محاسبه wagers طراحی شده به اهرم COVID-19 اختلالات بیشتر داخلی کنترل نفوذ منطقهای و جهانی به دست آورید.

چین را به اعمال جدید قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ تهدید جدی ترین و در عین حال به این شهر دموکراتیک خود حاکمیت ارضی و استقلال باعث 5.6% کاهش در چسبیدن به سنگ شاخص (بدترین روز عملکرد در پنج سال).

فراتر از آن است که این تصمیم می تواند آتش جدید در هنگ کنگ تظاهرات آن باید افزایش جدید نگرانی در مورد تایوان حاکمیت را تغذیه رو به رشد زوال ایالات متحده و چین روابط, و آن را ممکن است منجر به اضطراب در میان دموکراسی های جهان در مورد آنچه که ارزش یک چینی به رهبری نظم جهانی ممکن است منعکس کننده.

دیده می شود در انزوا برخی از تحلیلگران تعجب هنگ کنگ حرکت به عنوان بی پروا.

قرار داده و این تصمیم در کنار دیگر اقدامات اخیر حال و قطعات مناسب منظمی با هم به رئیس جمهور یازدهم را به مدت طولانی استراتژیک هدف: تقویت حزب داخلی نگه جامد چین را قدرت منطقه ای و گسترش نفوذ بین المللی – همه در جوش رقابت با ایالات متحده است.

کسانی که اقدامات اخیر شامل, اما نه محدود به فناوری های جدید سرمایه گذاری از حدود 10 تریلیون یوان (1.4 تریلیون دلار) بیش از شش سال 2025 به گزارش چین که بودجه دفاعی را با رشد به 9 درصد و افزایش تلاش برای نفوذ در موسسات چند جانبه به عنوان برگ برنده دولت خلوت اخیرا از طریق پکن به 2 میلیارد دلار کمک به سازمان بهداشت جهانی است.

جذاب ترین و حداقل متوجه “چین اول شد عمده اقتصاد برای انجام یک آزمون واقعی جهان از ملی ارز دیجیتال” نوشت Aditi کومار و اریک Rosenbach این هفته در امور خارجی است. آنها توصیف یک پروژه آزمایشی در چهار شهرستانها چینی که نویسندگان را به عنوان قرار دادن چین در سال های آینده ایالات متحده در حال توسعه این “مرکزی جزء دیجیتال اقتصاد جهان است.”

تاثیر این حرکت در طول زمان می تواند بیشتر تاثیر جهانی از هر چیز پکن در هنگ کنگ و یا حتی به تایوان است.

“آمریکا سیاست گذاران آمادگی برای عواقب” کومار و Rosenbach نوشتن. در کل ارزهای دیجیتال تضعیف قدرت از تحریم های ایالات متحده و توانایی مقامات ایالات متحده برای پیگیری جریان های مالی غیر قانونی. بیشتر به طور خاص, دیجیتال یوان همراه با چین پیشرفته سیستم های پرداخت الکترونیکی ممکن است به ارائه یک پلت فرم موثر برای آینده نفوذ از یک ناوگان از هواپیماهای حامل.

من استدلال در این فضا سه هفته پیش که رئیس جمهور یازدهم را به حزب کمونیست توسط در حال ظهور به عنوان اولین و مهمترین اقتصاد جهان برای پایان دادن به ویروس مستندات و بازگرداندن رشد توقیف شد یک پنجره فرصت است که می تواند نزدیک به عنوان به سرعت به عنوان آن را باز کرده بود.

“بزرگ تاریخی پیشرفت همیشه اتفاق می افتد پس از حوادث” رئیس جمهور یازدهم گفت: به تازگی در Xi’an Jiaotong University گفتن اساتید و دانشجویان چینی فداکاری از گذشته و فرصت های از لحظه ای. “ملت ما بود پولادین و رشد از طریق سختی و رنج است.”

کسانی که مایل به مبارزه هستند یا رئیس جمهور یازدهم را جاه طلبی را به خوبی به مطالعه ریشه های خود را و معنای عمیق تر در استفاده از آن دقت انتخاب کلمه “پولادین.” آن است که همان کلمه پدرش یازدهم Zhongzun مورد استفاده برای توصیف تاثیر زمان خود در زندان است.

در نیویورک تایمز این هفته استیون لی Meyers و کریس باکلی وقایع چگونه رئیس جمهور یازدهم را پدر “معروف رهبر انقلاب بود پاکسازی برگزار شد و در سلول انفرادی تحت مائو تسه تونگ.” رئیس جمهور یازدهم به عنوان یک مرد جوان بزرگ شده در سایه پدر را رسوا شد را محکوم کرد توسط مادر خود را و سپس تبعید شد از پکن به ایجاد کار برای هفت سال.

این ماده برای حدس چگونه این تولیدات رئیس جمهور یازدهم و در نتیجه خود را در ظاهرا ایثار حزب وفاداری و رهبری امروز. هر چه رئیس جمهور تهمت تعهد به این مسابقه و انتخاب مجدد او ممکن است به او امر می تواند عاقلانه به دست کم گرفتن رئیس جمهور یازدهم را تعیین.

چینی ضد آمریکا لفاظی تبدیل شده است نگران کننده بلانت به خصوص زمانی که به رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo.

هو شینجین سردبیر تحت کنترل دولت جهانی بار و به عنوان یک دولت غیر رسمی سخنگوی توییتی پاسخ خود را به رئیس جمهور تهمت و ادعا می کنند که چین می خواستم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن او را شکست.

“بر خلاف” او , “شهروندان چینی می خواهید برای انتخاب مجدد خود را به دلیل شما می توانید امریکا گریز از مرکز و در نتیجه نفرت برای جهان است. شما کمک به ترویج وحدت در چین و همچنین شما را intl اخبار به عنوان سرگرم کننده به عنوان کمدی.”

این اشتباه سوال که آیا coronavirus ارائه شده است چین به عنوان یک قوی تر یا ضعیف تر بازیکن در صحنه جهانی است.

آن است که ضعیف تر از لحاظ اقتصادی و reputationally و در عین حال مصمم تر geopolitically. آن است که بیشتر شکننده و خطرناک به طور همزمان. حتی به عنوان شی جین پینگ ملی در حال غرق رشد آن هدف برای اولین بار با سه ماهه اول انقباض 6.8% آن در همان زمان نقل مکان کرد و در هنگ کنگ و ratcheted تا اقدامات علیه “نفوذ خارجی است.”

گفت: آمریکا بزرگترین ضعف آن است “Pogo مشکل” با اشاره به این که اغلب تکرار عبارت از والت کلی شخصیت کارتونی از دهه 1960 که گفت: “ما ملاقات دشمن و او با ما است.” سخت به عنوان آن است که به فکر و عمل برای مدت طولانی در یک انتخابات سال است که دقیقا آنچه را که ایالات متحده باید انجام دهد.

در اینجا فقط سه پیشنهاد شاخک های این استراتژی:

1. صبر استراتژیک و دفاع از اصلاحات. واشنگتن باید برای جلوگیری از عمده قدرت درگیری نظامی و حتی بیشتر ویرانگر در عصر مدرن ما در حالی که قوی reasserting آسیا بازدارندگی به ساحل تا متفقین اعتماد به نفس. این هم یک زمان خوب با دفاع از بودجه و احتمال کاهش بیشتر سرمایه گذاری در فن آوری های آینده و محروم از بالا-هزینه سیستم های میراث است که باید قدرتمند سیاسی حوزه اما کاهش در دنیای واقعی ارزش.

2. سرمایه گذاری در آمریکا تکنولوژی زیرساخت ها و مشاغل. به عنوان استفان هدلی و آنیا مانوئل گذاشته در واشنگتن پست, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید با استفاده از بعدی بسته محرک اقتصادی به سرمایه گذاری در پهنای باند زیرساخت های دیجیتال تحقیق و توسعه پیشرفته نیمه هادی ها و استراتژیک آموزش و پرورش در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات.

3. استقبال از متحدان و پیشرو multilaterally. سابق نخست وزیر سوئد کارل بیلدت ارائه یک نگاه اجمالی از “پست-آمریکایی جهان بر روی صفحه نمایش کامل” از این هفته سالانه مجمع سازمان بهداشت جهانی. هر آنچه شما فکر می کنم که یا چند جانبه بدن, آن را سخت برای دیدن چگونه منافع ایالات متحده در حال خدمت بیلدت توضیحات بیشتر قاطعانه و با اعتماد به نفس پکن غایب ایالات متحده و اروپا مصون سازی آن شرط برای محدود کردن چند جانبه آسیب.

اینها فقط سه بالقوه عناصر جدید آمریکا رویکرد به دست آوردن مجدد برخی از ابتکار, شرط بندی بیش از مدت طولانی در خود ما-اصلاح قابلیت دوباره نویسی و ذاتی شکنندگی autocracies.

چالش این است که تنها تا حدودی چینی نیت. بیشتر مشکل ریشه در فقدان یک استراتژی آمریکا برابر با زمان ما است.

فردریک کمپ یک نویسنده پرفروش برنده جایزه روزنامه نگار و رئيس جمهور & مدیر عامل شورای آتلانتیک یکی از ایالات متحده آمریکا با نفوذ ترین فکر می کنم تانک در امور جهانی. او در وال استریت ژورنال برای بیش از 25 سال به عنوان یک خبرنگار خارجی دستیار سردبیر و به عنوان طولانی ترین خدمت سردبیر کاغذ را نسخه اروپایی. آخرین کتاب او – “برلین در سال 1961: کندی خروشچف و خطرناک ترین مکان بر روی زمین” – بود که نیویورک تایمز بهترین فروشنده و منتشر شده است در بیش از یک دوجین زبان. او را دنبال کنید در توییتر @FredKempe و subscribe در اینجا به نقاط عطف خود را نگاه کنید هر شنبه در هفته گذشته خبرها و روند.

برای بینش بیشتر از CNBC همکاران follow @CNBCopinion در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>