تعهد آنها را برای مذاکرات می گویند منابع نپال پس از اصلاح نقشه

Onus On Them For Talks, Say Sources After Nepal Revises Map

نپال نقشه جدید نیز باید به تصویب شورای ملی, مجلس اتاق بالایی.

ترسیم مجدد از نپال نقشه برداری در خاک هند, فقط نشان دهنده آن نخست وزیر داخلی در دستور کار و تعهد است و در حال حاضر او را به آغاز گفت و گو در مورد این منابع گفته اند NDTV. نپال ادعا کرده است این زمین که لمس مرز با چین تحت معاهده ساخته شده با شرکت هند شرقی در طول دوره انگلیس.

نقشه تغییر منابع گفته بود “کوته و خود خدمت دستور کار سیاسی” نشان می دهد که نپالی نخست وزیر KP Sharma Oli را در نپال و حزب کمونیست ساخته شده یک حرکت پوپولیستی بود که آن نیز پیش از انتخابات وعده داده است. مخالفت کنگره نپال مجبور شده است برای حمایت از قانون اساسی و متمم لایحه — که نیاز به دو سوم اکثریت به تصویب رسید.

در روز شنبه نپال پارلمان در قانون اساسی متمم لایحه برای به روز رسانی نقشه که شامل Kalapani, Limpiyadhura و Lipulekh — زمین دراز کشیده شرق Mahakali رودخانه در کوه واقع شده.

هند تا به حال در پاسخ به شدت گفت: “مصنوعی بزرگ شدن ادعاهایی است نه بر اساس واقعیت های تاریخی و یا شواهد و قابل تصرف است”. حرکت دهلی نو گفت: همچنین نقض “درک کنونی برای برگزاری مذاکرات در برجسته مسائل مرزی”.

منابع امروز گفت: هند ارائه کرده بود وزیر امور خارجه-سطح مذاکرات در گوشی بود و حتی ارائه به بازدید نپال.

“نپالی طرف پاسخ نمی دهند و آنها جلو رفتم با این لایحه در مجلس” منابع گفت: رد نپال که مشاجره آنها ارائه شده اما مذاکرات هند را پاسخ نمی دهند.

نپال منابع گفت: تا به حال “prejudged نتیجه مذاکرات. این تعهد در آنها در حال حاضر به ایجاد یک محیط مساعد آنها اضافه شده است.

حرکت به redraw نپالی نقشه پس از هند افتتاح 80 کيلومتر جاده ارتباط Uttarakhand با Lipulekh برای کمک به زائران که در سفر به کایلاش Mansarover در تبت.

نپال تهاجمی حرکت بود نیز همراه با نخست وزیر آن Oli متهم هند آلوده کشور با کوروناویروس.

منابع گفتند: “شگفت زده” توسط PM Oli singling از هند است. “بسیاری از نپالی اتباع از آمدن در سراسر جهان از جمله چین اما همان انگیزه های سیاسی کاری پشت, نظرات,” منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de