تنها ما و آژانس نمی تواند درک مزایای ضد مالاریا مواد مخدر HCQ: مغلوب ساختن پیشی جستن

Only US Agencies Couldn't Grasp Benefits Of Anti-Malarial Drug HCQ: Donald Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشورهای دیگر ارائه شده بود بزرگ گزارش هیدروکسی کلروکین. (فایل)

واشنگتن:

سازمان غذا و دارو در روز دوشنبه لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 اما به سرعت تحت آتش را از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: “ما سازمان را موفق به درک آن بهره مند شوند در مبارزه با کروناویروس.

بر اساس شواهد جدید FDA گفت: این دیگر معقول و منطقی به این باور است که هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين ممکن است موثر در درمان بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

FDA همچنین هشدار داد که مواد مخدر نشان داده شده است در مطالعات آزمایشگاهی به تداخل با Gilead Sciences Inc داروی ضد ویروسی remdesivir – تنها پزشکی که تا کنون برای نشان دادن سود در برابر COVID-19 رسمی آزمایش های بالینی.

این حرکت در می آید و پس از مطالعات متعدد از چندین دهه قرص مالاریا پیشنهاد آنها موثر نبودند یا به عنوان یک درمان برای و یا جلوگیری از COVID-19.

دانشمندان انگلیسی در اوایل این ماه متوقف زیادی دادگاه پس از تصمیم گیری است که هیدروکسی کلروکین بود “بی فایده” در درمان COVID-19 بيمار.

هیدروکسی کلروکین ضد التهابی و خواص ضد ویروسی پیشنهاد آن ممکن است کمک به COVID-19 بيمار و FDA مجاز آن اضطراری استفاده در ماه مارس در ارتفاع یک بیماری همه گیر است که برای آن هیچ درمان تایید شده.

اوایل شور و شوق بود تا حدودی بر اساس آزمایش های آزمایشگاهی است که در آن مواد مخدر به نظر می رسد برای خنثی کردن ویروس. کلروکين که مورد تایید نیست برای هر گونه استفاده در ایالات متحده و اتحاد بیشتر عوارض جانبی است و نه شانس بهتر در انسان آزمایش های بالینی.

در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین بود “یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” با شواهد کمی به عقب که ادعا می کنند.

او بعدها گفت که او در زمان داروهای پیشگیرانه پس از دو نفر که مشغول به کار در کاخ سفید تشخیص داده شد با COVID-19 و از او خواست دیگران آن را امتحان کنید.

“من آن را گرفت و من احساس خوبی در مورد مصرف آن. من نمی دانم اگر آن را به حال تاثیر, اما آن را قطعا نمی صدمه دیده من” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن از این گفته شده بود “بزرگ گزارش” از فرانسه و اسپانیا و جاهای دیگر بدون ارائه هیچ گونه مدرک و یا توضیح بیشتر. فرانسه یکی از کشورهایی است که در حال حاضر متوقف شده با استفاده از این دارو برای COVID-19 بيمار.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: این دارو هنوز در حال مطالعه برای استفاده احتمالی در مراحل اولیه این بیماری است.

“مقدار زیادی از داده ها که آمده است که بیشتر منفی بود و مردم بودند که کاملا بیمار در بیمارستان,” او گفت:.

این دارو هنوز هم می توان با تجویز پزشک آذر اشاره کرد. هر دارو با ایالات متحده تصویب می تواند در هر راه یک دکتر مناسب می داند صرف نظر از آنچه در آن تایید شده است.

مواد مخدر را با استفاده از در حال حاضر در کاهش

پزشکان در هفته های اخیر در حال حاضر به عقب کشیده در استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 پس از مطالعات پیشنهاد آن موثر است و ممکن است مطرح قلب خطر برای بیماران خاص.

بیماری های عفونی و جامعه امریکا روز دوشنبه حمایت FDA تصمیم “برای لغو اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين.”

نیمی از بیمارستان ها در پاسخ به اواسط مارس بررسی انجام شده توسط American Society of Health-System داروسازان (ASHP) گزارش داد بیش از حد منابع هیدروکسی کلروکین که از آنها انتظار می رود به بازگشت به عمده فروشان.

زمان دولت ایالات متحده راهنمای درمان توصیه نمی با استفاده از آن برای COVID-19 بيمار در خارج از یک کارآزمایی بالینی است.

فرانسه و ایتالیا و بلژیک در اواخر ماه گذشته متوقف استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 بيمار. اما ایالات متحده در ماه گذشته ارسال 2 میلیون دوز به برزیل که پدید آمده است به عنوان همه گیر آخرین کانون.

صدها نفر از آزمایشات تست هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به عنوان مداخلات برای COVID-19 هنوز هم در جریان است از جمله تحصیل در ایالات متحده طراحی شده است برای نشان دادن اینکه آیا هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از COVID-19.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de