تنها کسانی که در رشته, مرکز یاد متحده در مهاجر جنبش

Only Those Stranded, Centre Reminds States on Migrant Movement

Coronavirus: از جمعه مرکز شده است runing قطار ویژه به کشتی کارگران مهاجر.

دهلی نو:

کمک هزینه ساخته شده برای رشته کارگران مهاجر به بازگشت به خانه در میان سراسر کشور مستند نیست باز به هر کس متحده شده اند خاطر نشان کرد توسط مرکز. بیش از چند روز گذشته lakhs از کارگران مهاجر ثبت نام کرده اند به بازگشت به خانه های خود در کشورهای مختلف است. بسیاری از آنها را گرفته اند قطار ویژه که این مرکز به توافق پس از اجرا مقدار جلو و عقب با متحده است.

امروز در نامه ای به کشورهای مرکز گفت: تنها افرادی که رشته شده اند دور از خانه با تحمیل سراسر کشور مستند در ماه مارس می تواند با استفاده از تسهیلات.

با اشاره به نظم در چهارشنبه اتحادیه وزارت خانه گفت: “این تسهیلات پیش بینی شده در فوق سفارشات است که برای چنین افراد مضطرب اما گسترش نمی دهد آن دسته از افراد که در غیر این صورت ساکن به طور معمول در قدم دیگر از مکان های مادری برای اهداف کار و غیره و که مایل به بازدید از مکان های مادری خود در دوره عادی.”

در آن منظور صادر شده در چهارشنبه اتحادیه وزارت خانه گفت: رشته مهاجر کارگران و دانشجویان و زائران و یا گردشگران که علائم کروناویروس می تواند بازگشت به خانه متحده است. این سفارش شامل برخی از دستورالعمل ها است که به طور خاص خواسته متحده برای تعیین گرهای بدن و تدوین پروتکل برای جنبش مردم رشته

امروز یادآوری می آید در میان نگرانی در آمده است که خروج ممکن است ترک حداقل نیروی کار در صنایع مختلف است. تصمیم به صدور روشن آمد و پس از دولت دبیر جلسه با دولت رئیس دبیران.

از جمعه به عنوان مرکز آغاز شده و در حال اجرا در قطار هزار نفر از کارگران مهاجر در حال حاضر به خانه شان متحده است. بسیاری از دیگران گرفته اند و اتوبوس و اجرا بین برخی از شمال هند متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>