“تنها سیزده صفر”: کنگره انتقاد مرکز COVID-19 طرح محرک

'Only Thirteen Zeroes': Congress Slams Centre's COVID-19 Stimulus Plan

بی جی پی در ضمن متهم کنگره ایدئولوژیک ورشکستگی (فایل)

دهلی نو:

مرکز تومان 20 lakh کرور بسته محرک گردد به کوسن های اقتصادی تاثیر coronavirus ثابت می شود “تنها 13 صفر” کنگره گفت: روز جمعه در واکنش به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد tranche سوم از اطلاعیه ها.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala ادعا کشاورزان و کارگران دریافت نکرده اند یک پنی تنها از طریق بسته است.

“یک چیز کاملا روشن است که اصطلاح تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی ثابت شده است که یک jumla بسته است. این نشان دهنده ‘افسون’ اقتصاد در حال دنبال شدن توسط نخست وزیر (Narendra Modi) و وزیر دارایی” آقای Surjewala شد به نقل از خبرگزاری PTI عنوان کرد و گفت.

“بسته ثابت شده است که تنها سیزده صفر,” او اضافه شده است.

دولت ارائه خواهد شد Rs 1 لاخ کرور به صندوق کشاورزی, پروژه های زیربنایی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: در سوم مجموعه ای از اطلاعیه ها در مگا محرک اقتصادی. او همچنین گفت: کالاهای اساسی عمل خواهد بود اصلاح و حبوبات و غلات و روغن های خوراکی روغن دانه پیاز و سیب زمینی می توان از آن برای کمک به کشاورزان دریافت قیمت بهتر است.

وزیر دارایی سابق P چیدمبرم گفت: در برآورد او از محرک های مالی بخشی از tranche دوم از اطلاعیه ها شد 5,000 تومان کرور روپیه است که با تحلیلگران معتقدند.

“امروز در tranche آن نزدیک به صفر است. حتی FM کاهش یافته است برای پاسخ به چگونه بسیاری از مقادیر ذکر شده در امروز در حال حاضر بخشی از هزینه های بودجه و چگونه بسیاری از آنها مبالغ اضافی از پول,” او گفت:.

کنگره متحد در ماهاراشترا NCP رئیس Sharad Pawar گفت: بسته ناامید کننده بود.

CPIM رهبر Sitaram Yechury به نام اطلاعیه ها “بسته بندی”.

“مگا دوباره یک بار دیگر. قسمت 3 از تومان 20 lakh کرور بسته مالی در بخش کشاورزی بیشتر معاملات با پست-COVID دوره به جای پرداختن به بحران خود و تاثیر مخربی در مناطق روستایی هند” او هنوز توییتی.

بی جی پی در ضمن متهم کنگره ایدئولوژیک ورشکستگی.

“کنگره باید پیشنهاد سازنده حمایت از دولت در این زمان. اما حزب به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک قربانی به ورشکستگی ایدئولوژیک و کوردلی به عنوان” یکی از رهبران ارشد آنیل Baluni در بیانیه ای گفت.

در اوایل این هفته ساعت مودی اعلام کرده بود تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور نزدیک به 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی برای کمک به بخش های مختلف اقتصاد توفان coronavirus مستند.

روز چهارشنبه و پنج شنبه دولت ساخته شده بود دو تراشه ها جای دادند از اطلاعیه ها تومان ارزش 9.1 لاخ کرور که شامل خطوط اعتباری به شرکت های کوچک تر اعتباری اعطایی به کشاورزان و حمایت از بانکداری سایه و توزیع برق.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im