فقط شجاع تحویل صلح: ساعت مودی پیام قوی در Ladakh

ساعت مودی در Ladakh: ساعت مودی رسیده لاداخ در اوایل صبح.

Ladakh/ دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به سربازان در طول یک سفر به یک پست رو به جلو در Ladakh امروز گفت: “ضعیف هرگز نمی تواند تحقق صلح شجاع انجام دهد.” توصیف سربازان به عنوان “بریوز خاک” نخست وزیر گفت: “دشمن دیده است خود را در آتش و خشم,” ارائه, قوی, پیام مستقیم به چین پس از 15 ژوئن برخورد که در آن 20 سرباز کشته شدند در عمل است.

“شما شجاعت و فداکاری برای وطن بی نظیر است. هر هندی در سراسر جهان به ویژه در هند به این باور است که همه شما می توانید ارائه و نگه داشتن ملت قوی و امن است. شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما تمام مستقر هستند. سلاح های خود را به عنوان قوی به عنوان کوه است که شما را احاطه کرده. اعتماد به نفس خود را تعیین و اعتقاد است که به عنوان غیر منقول (اتل) و قله ها در اینجا,” او گفت:.

“شرایط که در آن شما تمام ارائه خود را بهترین در میان سخت ترین در جهان است و شما باید ثابت کرده است که هند نیروی مسلح است که قویتر و بهتر از هر کس دیگری در جهان است.”

شعارهای “بهارات ماتا کی Jai” و “Vande Mataram” زنگ زد از زمانی که او وارد Nimu اوایل امروز. یک ویدئو نشان می دهد که سربازان تشویق به عنوان نخست وزیر رفت و در میان آنها به همراه رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane. او پرواز با هلی کوپتر به Nimu, 11,000 فوت در هیمالیا و در بانک ها از رودخانه ایندوس.

نشستن در یک چادر استتار, PM مودی تعامل با سربازان از ارتش و نیروی هوایی هند و تبت پلیس مرزی. او خطاب به نیروهای نظامی است.

“ما دشمنان خود را دیده اند آتش و خشم خود را,” او گفت: پرداختن به چهاردهم سپاه ارتش در له است که به نام آتش و خشم سپاه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im