یک زن آنلاین ایجاد کرده Hub با 100 سیاه و سفید متعلق به کسب و کار

در حالی که خرده فروشان در حال خواسته به 15 درصد تعهد ممفیس سینتیا Daniels رئیس رویداد استراتژیست در سینتیا Daniels & Co., “سرویس کامل رویداد برنامه ریزی و طراحی شرکت خدماتی midsouth منطقه” اتحاد هم کشیده مجازی-سیاه و سفید متعلق به مرکز کسب و کار در جشن Juneteenth.

Juneteenth که طول می کشد محل در ژوئن 19, تعطیلات که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. در عین حال, در سراسر کشور, تظاهرات در پاسخ به ستمگران قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی از جمله جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد مقدار زمین برای پوشش در مسیر برابری نژادی.

بنابراین برای نشان دادن حمایت برای او همکار سیاه صاحبان کسب و کار و تشویق مردم به فروشگاه سیاه و سفید مارک دانیلز در حال راه اندازی یک خرید مجازی تجربه که در طی آن خریداران آنلاین می توانید دسترسی به 100 سیاه و سفید متعلق به کسب و کار همه در یک مکان—که دانیلز دوبله Juneteenth فروشگاه سیاه و سفید.

از 12 شب تا 8 p. m. CDT در ژوئن 19 ساله تبدیل خواهد شد وب سایت خود را به یک کسب و کار بازار. او آمد تا با ایده در تعطیلات آخر هفته روز مادر به او گفت: خانه های زیبا.

“من نمی تواند خانه را برای روز مادر, بنابراین من می خواستم به بسیار عمدی در ارسال مادر من برخی از چیزهایی که از من مورد علاقه, سیاه, کسب و کار متعلق به” Daniels گفت. “و من متوجه شدم که بسیاری از مردم هرگز از این مکان است.”

پس از ارسال برخی از مارک های مورد علاقه در Instagram و تحقق پیروان خود می خواست بیشتر Daniels تصمیم به میزبان تمام سیاه و سفید-محور خرید رویداد. این ایده اولیه به ویژه 50 محلی ممفیس کسب و کار مبتنی بر. اما روند درخواست در آورده و صدها جالب و منحصر به فرد سیاه و سفید متعلق به مارک.

Juneteenth فروشگاه سیاه و سفید خواهد شد از ویژگی های 100 کسب و کار (50 از ممفیس و 50 از جاهای دیگر در ایالات متحده) است که ارائه یک آرایه وسیعی از محصولات از آیتم های مد برای محصولات صفحه اصلی, کودکان و نوجوانان,’ همه چیز برای حمام و زیبایی, مواد غذایی, شراب, هنر, و بیشتر.

بازار زنده رود در 12 p. m. CDT در ژوئن 19. نشان دادن حمایت خود را برای جامعه سیاه و فروشگاه خود را در. اگر شما نمی توانید به شرکت در این سال نگران نباشید—Daniels برنامه ای برای ساختن Juneteenth فروشگاه سیاه و سفید یک رویداد سالانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im