یکی بی فایده ماشین ظرفشویی چرخه شما نباید استفاده از اگر شما می خواهید برای ذخیره پول

آیا شما می دانید که شما ماشین ظرفشویی را شستشو معمولا موجب صرفه جویی در آب در مقایسه با شستن دست ها? معلوم است که آنچه در واقع باعث می شود خود را در ماشین ظرفشویی ناکارآمد (و به طور بالقوه آسیب رساندن به ظروف خود را) است و گرم و خشک کردن چرخه. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که شما جست و خیز گرم خشک شدن چرخه در دسترس نباشد. اجازه بدهید با یک نگاه عمیق تر.

چگونه خود را در ماشین ظرفشویی را گرم خشک کردن چرخه کار می کند

گرم خشک شدن چرخه انفجار هوای گرم خود را از طریق ماشین ظرفشویی به منظور حذف رطوبت از ظروف خود را. این آثار به سرعت خشک و غذاهای خود را بنابراین شما لازم نیست که برای پاک کردن همه چیز با دست. (اگر شما در حال شمارش در گرما به پاکسازی ظروف خود را, شما باید بدانید که این آب گرم که آیا این کار در ماشین ظرفشویی را مطابق با چرخه.)

در تئوری که به نظر می رسد مانند… شاید چیز خوبی ؟ اما وجود دارد یک trade-off: در حال اجرا گرم خشک کردن چرخه به معنی بیشتر زمان (معمولا حدود 30 دقیقه) انرژی بیشتر و بیشتر پول در صورتحساب ابزار خود را. در حال اجرا این چرخه نیز می پوشند و خود را در ماشین ظرفشویی با گذشت زمان از آنجا که دستگاه به کار سخت برای پمپ همه که هوا از طریق دریچه های اگزوز.

آنچه شما باید انجام دهید به جای

گرما ممکن است به نظر می رسد بهترین راه برای مطمئن شوید که شما غذاهای خشک هستند اما دیگر وجود دارد (بهتر است) راه های برای به انجام رساندن همان چیزی که.

به جای استفاده از گرما را انتخاب کنید و هوایی خشک و گزینه. جدید ترین ماشین ظرفشویی باید این گزینه و آن را با این نسخهها کار راه همان, تنها بدون گرم هوا. غذاهای خود را خواهد بود فقط به عنوان تمیز و خشک و بدون هوای گرم—و برخی تخمین می زند که گرم خشک شدن چرخه با استفاده از حداقل 15 درصد انرژی بیشتر نسبت به خشک کردن با هوا.

یکی دیگر از گزینه: شما همچنین می توانید سعی کنید کمک بشویید و کرک ظرفشویی باز زمانی که شما بار شستشو انجام می شود که اجازه خواهد داد که خارج گرما به کار راه خود را در داخل ماشین ظرفشویی.

و اگر شما در بازار برای یک ماشین ظرفشویی, انتخاب کردن برای انرژی استار مدلکه همراه با خاص چرخه تنظیمات به معنای صرفه جویی در انرژی و آب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>