یکی بسیار مدبر دلیلی برای نگه داشتن برخی از OxiClean در آشپزخانه خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من یک مورد علاقه آشپزخانه ترفند که هیچ ربطی به پخت و پز.

اگر چه من آموخته ام به دریا رفتن من می خواهم به نگه داشتن بازیافت شیشه ای در اطراف. من استفاده از آنها برای ذخیره سازی مواد غذایی—من دوست دارم قد بلند بطری برای نگهداری در خانه پانسمان و گسترده-mouthed سس پاستا کوزه برای ذخیره سازی خشک لوبیا یا دانه ذرت بو داده. اما من همچنین استفاده از شیشه های کوچک به عنوان گلدان برای نگه داشتن گل های شاخه بریده ،

نکته این است: من عشق من thrifty, بازیافت شیشه ذخیره سازی. اما من نمی love labels که اصلا مسابقه مطالب خود را یا که کاستن از فروتن گل vignette. و من عاشق نیست و مهم باقی مانده در سمت چپ توسط برچسب است که استفاده می شود وجود دارد!

بنابراین در اینجا من سحر و جادو ترفند برای خلاص شدن از شیشه با برچسب صفر شستشو: غوطه ور شدن شیشه ها در یک OxiClean راه حل است. OxiClean—یک نام تجاری برای سدیم percarbonate—فوق العاده است که لباس های شسته شده قبل از درمان لکه های, اما آن را نیز باعث می شود کار سریع از انتشار گیر-بر روی برچسب پاک از repurposed کوزه. شما همچنین می توانید با استفاده از این ترفند به خیره قیمت دسته از ظروف و یا هر چیز دیگری.

چگونه به استفاده از OxiClean برای حذف برچسب از شیشه

پر کردن یک حوضه های پلاستیکی و یا نزول خود را با آب داغ. جای خود را در کوزه آب مطمئن شوید که برای پر کردن آنها را با آب به طوری که آنها غرق در زیر آب است.

اضافه کردن یک سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از OxiClean به آب و هم بزنید در اطراف به کمک آن حل می شود. اجازه دهید شیشه خیس کردن به مدت یک ساعت یا بیشتر.

هنگامی که شما بازگشت به نزول برچسب های خود را باید شناور در آب و مانده باقی خواهد ماند و خود را در کوزه. این خیلی خطر ناک. اگر وجود دارد هر گونه باقی مانده در سمت چپ مالش به آرامی با اسفنج و آن را لغزش راست کردن.

برخی دیگر برای استفاده از OxiClean در آشپزخانه

در حالی که این به تنهایی دلیل کافی برای نگه داشتن OxiClean در آشپزخانه, در اینجا برخی از دیگر دلایل قانع کننده ای برای نگه داشتن مورد علاقه ما کمک های لباسشوئی در زیر سینک کابینت در آشپزخانه:

خود را در محدوده هود است که احتمالا حاوی چربی و دوده. برای تمیز کردن آن را بدون شستشو, استفاده, OxiClean. یک راه حل از یک و نیم فنجان OxiClean هر گالن آب است. حل OxiClean در داغترین آب شما می توانید. حذف محدوده هود خیس خوردن آن را در خود حل و شستشو و تمیز. تنظیم آن را به هوا خشک قبل از تعویض.

خمیر OxiClean و آب باعث می شود آشپزخانه شما گروت تمیز کردن دوباره. شیب یک مسواک یا برس تمیز کردن خود را رب و اسکراب خود را در ملات. اجازه دهید آن را برای حدود ده دقیقه نشسته و سپس با یک اسفنج مرطوب.

3. تازه کردن زباله خود را می

OxiClean است پاک کننده بسیار عالی برای زباله خود را می توانید سطل بازیافت و کمپوست ظرف. رب OxiClean و آب و اعمال آن را به ظروف خود را با یک پارچه یا اسفنج. اسکراب برای سفید کردن پلاستیک. شستشو و تمیز مطمئن شوید که قوطی فلزی دریافت بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید