یک ترفند برای گرفتن بهترین معامله در لوازم آشپزخانه جدید

وجود دارد هیچ چیز پر زرق و برق در مورد خرید لوازم. اما حتی اگر آنها را به عنوان زرق و برق دار به عنوان مثلا یک ماشین جدید و یا یک glitzy جدید, الکترونیک, سیستم, آنها در حال سرمایه گذاری—و یک بسیار بزرگ در آن است.

پژوهش کلید برای گرفتن یک معامله خوب در لوازم. همچنین مهم است ؟ بدانند زمانی که شما واقعا نیاز به یک جدید لوازم خانگی و زمانی که شما لازم نیست.

ران Shimek, رئيس جمهور از آقای لوازم یک همسایگی شرکت می گوید: چند چیز وجود دارد به ارزیابی زمانی که تصمیم گیری در زمان مناسب برای خرید لوازم خانگی جدید که فراتر از فقط چگونه برای دریافت بهترین معامله. و در پایان روز دیگر شما می توانید با استفاده از لوازم شما در حال حاضر باید پول بیشتری به شما را نجات دهد در دراز مدت است. “یک قاعده کلی برای تعیین اینکه در چه نقطه را در دستگاه خود باید تعمیر و یا جایگزین است که به نظر در آن میانگین طول عمر. هر یک از لوازم خانگی طول عمر بسته به آنچه در آن است” Shimek می گوید و توضیح داد که اگر لوازم خانگی خود را نسبت به پایان آن طول عمر و سپس جایگزینی آن است که به احتمال زیاد به بیشتر مقرون به صرفه نسبت به تعمیر آن.

در اینجا نمونه دوره مشترک از لوازم آشپزخانه با توجه به Shimek:

هنوز مطمئن شوید که اگر آن را حس می کند بیشتر از نظر مالی به تعویض و یا تعمیر لوازم خانگی خود را? Shimek می گوید وجود دارد چند چیز را به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری. “هنگامی که وزن انتخاب به تعمیر و یا جایگزین کردن مشتریان نیز باید به حساب تکامل مداوم از تکنولوژی آوردن با آن انرژی کارآمد گزینه های لوازم” Shimek توضیح می دهد.

می گویند شما اجرا اعداد ارزیابی سن فعلی خود را در لوازم خانگی و رسما آماده برای خرید لوازم خانگی جدید—و صرفه جویی در پول به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که انجام این کار. خبر بزرگ! در حال حاضر زمان برای در نظر گرفتن زمان از سال است و اگر آن را به ارزش انتظار چند ماه و یا به خرید جدید خود را در یخچال یا اجاق گاز است.

بهترین زمان از سال به خرید لوازم خانگی

یک پیشنهاد ساده برای زمان خرید خود را به صبر کنید تا زمانی که یک تعطیلات طولانی آخر هفته برای دریافت یک معامله است. خرید هوشمند متخصص Trae Bodge توضیح می دهد که بزرگ لوازم خانگی هستند “به طور معمول در فروش طی 3 روز آخر هفته” ویژه روز یادبود و روز کارگر.

سقوط یکی دیگر از هدف بزرگ برای بزرگ لوازم خانگی خرید: “مدل های جدید اغلب آمار فروشگاه ها در اواخر پاییز به طوری که همچنین می توانید یک زمان خوب است. فروشندگان خواهد شد به دنبال به فضای روشن را در محصولات جدید” Bodge می گوید و اشاره کرد که اگر شما اتفاق می افتد به دنبال لوازم خانگی کوچک, back-to-school فروش و جمعه سیاه و سایبر دوشنبه هر دو گزینه های بزرگ.

در حالی که عمده فروش لوازم خانگی بزرگ در طول سال به لطف تعطیلات آخر هفته (رئیس جمهور آخر هفته روز یادبود, روز کارگر, روز, جمعه, و غیره.), هم وجود دارد شما احتمالا می خواهید برای جلوگیری از زمانی که می آید به خرید برای لوازم خانگی با توجه به روند دیجیتال. های یک مصرف کننده, گزارش , آمار, Digital Trends گزارش داد که بزرگ لوازم خانگی قیمت تمایل به بالاترین در ابتدای سال و کاهش از طریق زمستان و تابستان به عنوان جمعه سیاه نزدیک می شود.

مهم نیست که هنگامی که شما خرید لوازم خانگی, هر چند سعی کنید برای پیدا کردن بهترین معامله ممکن است شما می توانید—حتی اگر آن را نه لزوما در فروشگاه شما می خواهید برای خرید از. اکثر برندهای عمده ای مانند سیرز ارائه خواهد شد قیمت مطابق به منظور کسب و کار شما. و به یاد داشته باشید حتی اگر آن را احساس عجیب و غریب شما در واقع می تواند مذاکره (یا حداقل تلاش برای) وقتی که می آید به خرید لوازم خانگی به عنوان یک مصرف کننده گزارش مقاله اشاره می کند. حتی اگر آن را تنها موجب صرفه جویی در شما یک 100 دلار یا بیشتر (اکثر مشتریان که مذاکره را نجات داد به طور متوسط $97 با توجه به همان مصرف کنندگان گزارش مقاله) که $100 شما می توانید صرف چیز دیگری است. می گویند غذای خوشمزه برای قرار دادن در خود جدید یخچال? و یا لباس های جدید برای شستشو در ماشین لباسشویی جدید? فقط یک ایده است.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید