یکی Ceramicist باعث می شود کشاورزان هستند که به عنوان Punny به عنوان آنها زیبا هستند

درخواست هر گونه گیاه پدر و مادر و آنها به شما بگویم که شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از گیاهان است. و چرا که نه ؟ اضافه کردن سبزی به فضای خود را به مقدار زیادی از مزایای بهداشت و درمان مانند کیفیت بهتر هوا و کاهش استرس و اضطراب است.

این جای تعجب نیست که در طول یک چالش برانگیز سال مثل این یکی بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل به گیاهان به خانه های خود را کمی cozier. خانه آوردن یک گیاه جدید است که به اندازه کافی برای روشن کردن هر روز. گرفتن برای جفت کردن آن با یک جدید و سرگرم کننده کشاورز است حتی بهتر!

کشاورزان بیش از فقط یک خانه برای خود گیاه نوزادان است. این که آیا شما انتخاب کردن برای یک سبد بافته شده برای بافت یا لعاب سرامیک قابلمه برای یک چلپ چلوپ از رنگ شیک گلدان گیاه به راحتی می توانید صنوبر تا دکور هر اتاق بدون اضافه کردن درهم و برهمی. و با تشکر از سرامیک هنرمند هانا براون جناس گیاه گلدان آنها می تواند شما را به خنده بیش از حد.

شما احتمالا دیده می شود قهوه ای را امضا جناس گلدان گیاه در Instagram. آنها از ویژگی های خنده دار گیاه در متن آهنگ و عبارات مانند “Pretty fly برای cacti “گیاهان هستند و من خاک آمپول” و “من زنده خواهد ماند.”

براون سرامیک هنرمند در پرت استرالیا است. او باعث می شود او جناس گلدان در دسته های کوچک قرار می دهد و آنها را برای فروش هر سه تا چهار هفته است. او انجام نمی دهد قبل از دستور و یا عمده فروشی بنابراین شما باید برای خرید آنها را در وب سایت خود را قبل از آنها از فروش است.

خود را به خرید یک جناس گلدان جولای 13 با توجه به Instagram. او اعلام کرد او فروش خرما در رسانه های اجتماعی در پیشبرد بنابراین شما می خواهید برای بررسی حساب های او برای هر تاریخ آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im