در Vijay Mallya را استرداد دولت بریتانیا در بیانیه ای نکات در مانع

Vijay Mallya ماه گذشته خود را از دست داد درخواست تجدید نظر در برابر استرداد. (فایل)

برجسته

  • “قانونی بیشتر موضوع باید حل و فصل شود” بریتیش کمیسیون عالی گفت:
  • “ما نمی توانیم برآورد چه مدت این موضوع را” یک سخنگو گفت:
  • آن است که هنوز روشن نیست اگر Vijay Mallya ساخته شده است که پناهندگی

دهلی نو:

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Vijay Mallya که رد شد اجازه در ماه گذشته به درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی انگلستان در برابر استرداد سفارش توسط دادگاه عالی در لندن نمی تواند به عقب فرستاده مگر اینکه “بیشتر مسئله حقوقی” است که حل و فصل کمیسیون عالی بریتانیا گفته است NDTV گفت و تاکید کرد که “موضوع محرمانه است”.

“ویجی Mallya ماه گذشته خود را از دست داد درخواست تجدید نظر در برابر استرداد و رد شد اجازه به درخواست تجدید نظر به انگلستان دادگاه عالی. اما وجود دارد بیشتر به یک موضوع حقوقی است که باید حل شود قبل از آقای Mallya را استرداد می توانید مرتب شود” یک کمیسیون عالی سخنگو گفت NDTV امروز.

“در انگلستان قانون استرداد نمی گیرد تا آن را حل و فصل می شود. این موضوع محرمانه است و ما نمی توانیم به جزئیات. ما نمی توانیم برآورد چه مدت این موضوع را به حل و فصل. ما به دنبال مقابله با این عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” سخنگوی اضافه شده است.

Vijay Mallya بود که ماه گذشته رد مجوز به درخواست تجدید نظر به حکم دادگاه عالی بریتانیا در برابر یک دادگاه که تایید 2018 حکم به استرداد او به هند به صورت اتهام تقلب ناشی از سقوط از بین رفته شرکت Kingfisher Airlines.

همانطور که در انگلستان قانون استرداد یک فرد به تحویل با 28 روز از سفارش توسط یک دادگاه عالی یا دادگاه عالی. با این حال اگر فردی تا به حال ساخته شده پناهندگی ادعا می کنند که اشاره به درخواست تجدید نظر به ماندن در بریتانیا به عنوان یک پناهنده استرداد نمی تواند انجام شود مگر در مواردی که ادعای حل و فصل است.

آن است که هنوز روشن نیست اگر 64 ساله کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم ساخته شده پناهندگی ادعای منابع در بانک مرکزی (Central Bureau of Investigation) گفت.

آناند Doobey ویجی Mallya وکیل در انگلستان هنگامی که درباره این NDTV حاضر به اظهار نظر.

مالک مشترک از فرمول یک موتور مسابقه تیم نیروی هند که رفت به دولت در سال 2018 ویجی Mallya بود با نام مستعار “پادشاه خوب بار” پس از شعار یکی از حق بیمه خود را, آبجو, و, مهمانی, شیوه زندگی است.

هند می خواهد برای بازگرداندن 64 ساله تاجر که منافع خود را در بازه زمانی از حمل و نقل هوایی به مشروب بیش از 9,000 تومان کرور روپیه در وام مرغ در زمان خارج از بانک است که مقامات استدلال می کنند او به هیچ وجه قصد بازپرداخت. Vijay Mallya رد اتهامات علیه او و در حال حاضر به قید وثیقه. او بارها و بارها گفت که بانک ها می تواند به 100 درصد از مقدار اصلی به آنها بدهکار.

استرداد او خواهد بود یک پیروزی بزرگ برای نخست وزیر نارندرا مودی که رو فشار از مخالفان سیاسی را به عدالت چند نفر که فرار کرده اند هند در سال های اخیر برای فرار از پیگرد قانونی بسیاری به صورت پیش فرض وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو