در “Vande بهارات” روز 4 بیش از 1500 سرخپوستان آورده می شود: Top 10

On 'Vande Bharat' Day 4, Over 1,500 Indians To Be Brought Back: Top 10

Coronavirus: دولت راه اندازی کرده است عظیم مهاجرین ورزش به سرخپوستان رشته در خارج از کشور

دهلی نو: بیش از 1000 هند اتباع رشته در خارج از کشور توسط coronavirus مستند شد عودت روز یکشنبه در چهارمین روز از یک ماموت عملیات توسط دولت که شامل ارسال تجاری جت مسافری و کشتی های جنگی نیروی دریایی به بیش از ده کشور جهان است. صورتحساب به عنوان هند بزرگترین زمان صلح و بازگشت ورزش ملی حامل هوایی هند (و هوایی هند اکسپرس) انجام خواهد داد “عملیات Vande بهارات” فاز اول که حدود 15000 نفر را به ارمغان آورد در 64 پروازهای فرود در 14 فرودگاه بین 7 مه و مه 15. در همین حال نیروی دریایی کشتی را آغاز کرده اند که “عملیات Samudra Setu” که تحت آن بیشتر سرخپوستان خواهد بود به ارمغان آورد. همه کسانی که عودت خواهد شد به نمایش در قبل از سوار شدن و تنها کسانی که با هیچ نشانه ای از COVID-19 عفونت خواهد شد و اجازه بازگشت. همه مسافران خواهد شد به نمایش در هنگام ورود نیز می شود و فرستاده شده به یک اجباری 14 روز دوره قرنطینه.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. کشتی جنگی فهم Jalshawa لنگر انداخت در کرالا کوچی در بندر 9.30 صبح یکشنبه حمل 698 سرخپوستان از کشور جزیره ای مالدیو. نوزده زنان باردار در میان کسانی که در هیئت مدیره کشتی که مجموعه بادبان از نر on May 8. مسافران که از ایشان تشکر نیروی دریایی برای مراقبت خوب از آنها در طول سفر مجبور به پرداخت $40 به عنوان “بازگشت هزینه سرویس ها” کمیسیون عالی هند در مالدیو گفت.

  2. ویدئوها از شبانه روزی فرایند به اشتراک گذاشته شده توسط کمیسیون عالی نشان داد اتباع هند با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله پروتکل به عنوان آنها نمایش برای COVID-19 عفونت توسط مقامات در لباس محافظ.

  3. دوم نیروی دریایی – INS Magar – لنگر انداخت در نر بعد از ظهر یکشنبه. کشتی در اصل طراحی شده برای فرود عملیات را در حدود 200 نفر از مالدیو; آنها خواهد بود و مدیران در خصوص آماده چهارم با مراقبت گرفته شده برای جلوگیری از ازدحام در زمینه های مشترک مانند سالن ناهار خوری اتاق و دستشویی و حمام.

  4. اوایل امروز یک هوایی هند پرواز حمل و 329 نفر از انگلستان فرود در فرودگاه بمبئی. ویژه پرواز AI-130 – بوئینگ-777 هواپیما – لمس کردن در 1.30 هستم با توجه به منابع. یک هواپیمایی سخنگوی وزارت گفت: دو پرواز از سنگاپور و فیلیپین – در حال برنامه ریزی برای ورود به بمبئی بعد در روز. پرواز از سنگاپور انجام خواهد داد 243 مسافر در حالی که از فیلیپین, مانیل پایتخت خواهد آورد 241 سرخپوستان.

  5. اولین بازگشت پرواز از ایالات متحده در زمان خاموش از سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی روز یکشنبه با حدود 200 نفر در هیئت مدیره, خبرگزاری ANI گزارش شده است. آن را به پرواز مردم به بمبئی و حیدرآباد. در مجموع هفت هوایی هند پرواز کرده اند برنامه ریزی شده از ما در فاز اول بازگشت. یکی از این پرواز خواهد کرد مردم از نیوجرسی فرودگاه بین المللی نیوآرک به بمبئی و احمدآباد در حالی که یکی دیگر از پرواز از نیوآرک به دهلی و حیدرآباد در مارس 14.

  6. دو نفر دیگر را به بیرون پرواز از شیکاگو به بمبئی و چنای (on May 11) و دهلی و حیدرآباد (15 مه) با این حال یکی دیگر از برنامه ریزی واشنگتن به دهلی نو در ماه مه 12. به عنوان بسیاری از 25000 نفر ثبت نام کرده اند به پرواز بازگشت از ایالات متحده, TS Sandhu, هند سفیر آمریکا گفت: ANI.

  7. اواخر شنبه شب کرالا وزیر Pinarayi Vijayan تایید کرد که دو سرخپوستان در میان 363 عودت از دبی و ابوظبی که فرود در پنج شنبه, آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. این پرواز برای اولین بار در “Vande بهارات” ماموریت. کرالا است که تقریبا پهن coronavirus منحنی با تنها پنج مورد جدید در هفته اول ماه مارس در حال حاضر دارای 17 فعال موارد با 505 گزارش کلی.

  8. در روز شنبه بیش از 1300 سرخپوستان شد و پرواز برگشت از منطقه خلیج فارس و مالزی و بنگلادش با توجه به اتحادیه حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری. یک ملی هند به ارمغان آورد از شارجه در امارات متحده عربی گفت که او از دست داده بود کار خود را با توجه به شیوع کروناویروس و تا به حال پرداخت شده است چهار ماه قبل از کارفرمای خود را برای پرداخت خود را پرواز.

  9. همه کسانی که عودت هوایی هند هند اکسپرس خدمات پرداخت برای پروازهای خود را با قیمت بلیط اعم از 12,000 تومان برای پرواز از پایتخت بنگلادش داکا به تومان 1 لاخ برای سفر از ایالات متحده است.

  10. هند بیش از 60,000 تایید COVID-19 موارد تا کنون و در بیش از 2 ، 000 مرگ و میر شده است مربوط به ویروس. نارندرا نخست وزیر تحمیل یک “کل مستند” در ماه مارس که تمدید شده است به مارس 17. تحت شرایط این مستند تمام مسافرت های بین المللی متوقف شده بود با هواپیما دارند و کشتی های لنگر انداخت.

با ورودی از آنی PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>