در Ladakh ردیف, هند, چین, توافق برای رسیدگی به “تفاوت” را از طریق مذاکرات

On Ladakh Stand-Off, India, China Agree To Handle 'Differences' Through Talks

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در تلخ نظامی ایستادگی کردن در شرق لاداخ (بازنمودی)

دهلی نو:

هند و چین در روز جمعه برگزار می شود مذاکرات دیپلماتیک بیش نظامی خود را ایستادگی کردن در شرق لاداخ و توافق برای رسیدگی به خود را “تفاوت” را از طریق مسالمت آمیز بحث در حالی که احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی و آرمان و اجازه نمی دهد آنها را برای تبدیل شدن به اختلافات.

مذاکرات از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد بین مشترک وزیر (شرق آسیا) در امور خارجی وزارت Naveen Srivastava و مدیر کل در وزارت امور خارجه وو Jianghao.

بدون به طور مستقیم با اشاره به نظامی ایستاده-خاموش امور خارجی وزارت گفت که دو طرف در مورد بررسی وضعیت روابط دو جانبه از جمله تحولات جاری.

“در این زمینه آنها را به یاد می آورد اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور که صلح پایدار و متوازن روابط بین هند و چین خواهد بود یک عامل مثبت برای ثبات در زمان جهانی وضعیت” MEA در بیانیه ای گفت.

آن گفت: هر دو طرف توافق کردند برای حل و فصل اختلافات با توجه به راهنمایی ارائه شده توسط رهبری دو کشور در اشاره به تصمیمات گرفته شده در دو رسمی اجلاس بین نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین.

“هر دو طرف توافق کردند که با توجه به راهنمایی ارائه شده توسط رهبری دو طرف باید مسئولیت رسیدگی به اختلاف خود را از طریق مسالمت آمیز بحث در ذهن اهمیت احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی و آرمان و اجازه نمی دهد آنها را برای تبدیل شدن به اختلافات” MEA گفت.

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در تلخ نظامی ایستادگی کردن در حداقل چهار حوزه در شرق لاداخ برای یک ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو